Šta je novo?

Menjačnice

Zna li ko kako da se gomila sitne zaostavstine na cexu skupi na jedno mesto i proda, ili zameni za nesto? Binance ima tu opciju, da li i Cex ima to mozda?
 
Kada na Binance radim swap, da li mi skida neki fee?
I kada radim trade, spot, postavim order za kupovinu/prodaju, koliko mi skida?

Sta se najvise isplati?
 
Fee je zanemarljiv 0.001, tipa ja sam danas kupio 200000 denta fee mi je 200 denta, nisam racunao koliko je to tacno u dolarima. Kada imas bnb u novcaniku jos manje, a kada ides trade coin / bnb ili coin / busd onda ti je fee 0.
 
Hitbtc онемогућио повлачење one-а са мењачнице, таман хтедох да га ставим на стејкинг. Наравно, разлога нема, тј. има, due to maintenance.
Тако су до скоро држали и verge, могао се само гледати.
Сваки пут се запитам што још тамо нешто имам.
 
Fee je zanemarljiv 0.001, tipa ja sam danas kupio 200000 denta fee mi je 200 denta, nisam racunao koliko je to tacno u dolarima. Kada imas bnb u novcaniku jos manje, a kada ides trade coin / bnb ili coin / busd onda ti je fee 0.
Kakav je potencijal sa dentom. Vredi li ga kupovati?
Presao sam od skoro sa cexa na binance, kako prebaciti btc u fiat. Da li uopste moze?
 
U kojoj valuti najbolje prebaciti na cex da bi izbegao veliki fee?
Mislim da je LTC ali najbolje da ti neko od članova potvrdi pošto lično nisam ništa prebacivao na cex. Gledaj generalno da ih izbegavaš sem ako moraš da ispalćuješ kod njih.
 
Mislim da je LTC ali najbolje da ti neko od članova potvrdi pošto lično nisam ništa prebacivao na cex. Gledaj generalno da ih izbegavaš sem ako moraš da ispalćuješ kod njih.
Drzao sam do skoro sve kod njih ali sam povukao na trezor wallet. Mnogo su om velike provizije. Ecd ke takodje jak sa provizijama.
 
Manje više provizije mene je najviše iznervirala činjenica da ne može da povučeš više od 10.000$ vrednosti u kriptu na novčanik. Ako neko ima veće količine mora u fazama a svako povlačenje lupe lepu proviziju.
 
Ltc ti je najpovoljniji.
Dent sam trgovao nesto kratko jer je bio par dana pump, ne bih preporucivao za neki hold.
 
Manje više provizije mene je najviše iznervirala činjenica da ne može da povučeš više od 10.000$ vrednosti u kriptu na novčanik. Ako neko ima veće količine mora u fazama a svako povlačenje lupe lepu proviziju.

Imaju enhanced verifikaciju gde skidaju taj limit. Podneo sam zahtev pre mesec dana i jos uvek cekam. Trazili mi brdo dokumenata, izvod iz banke, potvrda o primanjima, i onda su uzeli da me ispituju za pojedine transakcije tipa kum mi prebacio nekih 40k din na racun sto mi dugovao i oni mi trazili da im objasnim svrhu tog priliva, znaci uzas.
 
Imaju enhanced verifikaciju gde skidaju taj limit. Podneo sam zahtev pre mesec dana i jos uvek cekam. Trazili mi brdo dokumenata, izvod iz banke, potvrda o primanjima, i onda su uzeli da me ispituju za pojedine transakcije tipa kum mi prebacio nekih 40k din na racun sto mi dugovao i oni mi trazili da im objasnim svrhu tog priliva, znaci uzas.
Znam za enhanced verifikaciju. Šta reći, može im se. Mislim da je neko od članova ovde uspešno odradio verifikaciju ali i posle nje su ga nešto smarali. Što bi rekao narod šilje k*** na nama.
 
Prebacio sam sa Binanca na Exmarket USDT prosla transakcija ali nema jos da legne na Exmarketu. Koliko je potrebno vremena?
 
Jel zna neko kako da vratim google authenticator za Cex ili kako da ga disejblujem za prijavu na Cex? Promenio sam telefon a bila mi je aktivirana ta vrsta zaštite preko google authenticatora i sad ne mogu da se ulogujem
 
Imao si QR kod za aktivaciju 2FA, ali i pisani kod, koji, ako si zapisao, možeš da iskoristiš za aktivaciju na novom telefonu.

Drugo, na starom, ako je još uvek tebi dostupan, imaš "export accounts" u G Auth.

Treće, verovatno postoji opcija na CEXu da se resetuje to podešavanje, ali će tražiti neku vrstu verifikacije, ako je slično kao na Kucoinu npr.
 
Sve sam ja to imao ali nisam zapisao a stari telefon sam prodao (i vratio na fabrička)
 
Dobio sam od cexa ovaj mail za oporavak naloga

You recently requested to reset 2-Step verification on your CEX.IO account: broj naloga
Confirm the action within 24 hours using this confirmation code:
Sad ne znam gde da kucam taj kod? Da li u authenticatoru ili u nalogu na cexu?
 
Nije mi uspeo depozit na Binance sa Visom iz Rajfa, card declined, ima i spisak mali koje banke su supported u Srbiji, par njih samo, erste itd.
 
Da li je to prvi put da ne može? Meni je polovinom jula prošla Rajfajzen Viza bez problema na Binance.

Prvi put sam sad probao, ne znam za ranije kako je bilo.
Ima spisak koje sve mogu iz Srbije, trebao sam da uslikam, od Visa samo jedna, pogrešiću ali mislim da je Erste a za Master je bilo 3-4 banke (Rajf isto nije medju njima)
 
Prvi put sam sad probao, ne znam za ranije kako je bilo.
Ima spisak koje sve mogu iz Srbije, trebao sam da uslikam, od Visa samo jedna, pogrešiću ali mislim da je Erste a za Master je bilo 3-4 banke (Rajf isto nije medju njima)

Kupovao sam ja zadnjih 2 meseca sa Visom iz Komercijalne i iz Erste banke. Prolazilo je normalno.
 
Kupovao sam ja zadnjih 2 meseca sa Visom iz Komercijalne i iz Erste banke. Prolazilo je normalno.
Ne sumnjam, pričam današnje iskustvo sa Visom iz Rajfhajzena, rekoh ne sećam se šta je tačno pisalo odnosno koje banke samo mogu, da li je jedna ili dve za Visu pa 3-4 za Master, nebitno, ne mogu da se setim, možda probam ponovo kasnije pa ću uslikati , to je pisalo kada je declined pa onda na hover ispisano kao tooltip , na textu sličnom ovom "Which banks are supported in RS"
 
Untitled.png


Ovako probaj, ima da radi. Opcija Buy Crypto na naslovnoj strani, pa Credit/Debit Card itd.

Samo, Rajfajzen će ti skinuti kožu sa leđa za konverziju iz RSD u USD ili EUR.
 
Pa tako sam i probao.
Visa je vezana na eur devizni račun, Binance je na eur setovan, sa eur i pokušavam depozit.
Možda radi neka druga Rajf Visa kartica vezana za neki drugi račun i slično, Virtuon neće.
 
Jel zna neko na Cexu kad se traži ukidanje dvostruke verifikacije šta treba da se stavi po polje banka? Pošto sam u OTP banci, a na kartici piše Societe Generale
 
Evo probao ponovo
 

Prilozi

  • 20210912-223947.png
    20210912-223947.png
    21.5 KB · Pregleda: 21
  • 20210912-224001.png
    20210912-224001.png
    27.7 KB · Pregleda: 22
Ni meni, danas, nije prošla kupovina na Binance-u. Do sada je sve išlo bez problema. Dobio sam poruku od banke, da je novac skinut ali na Binance-u je i dalje processing, već 4 sata. U wallet-u je stanje nepromenjeno, nema kupljenog USDT-a..
 
Nazad
Vrh Dno