Šta je novo?

Menjačnice

Bilo je price pre oko mesec dana. Banovani smo.
 
Ako je level 2 , pretpostavljam da je verifikovan. U tom slucaju znaju i ko je i odakle je, pa VPN nicemu ne sluzi.
 
Fala na odgovoru...
Pih majku im, em mi marnuli ovi DAPS na Novom Zelandu, em me šutnuli sa najpopularnije menjačnice...

E to me brine, što Texacha kaže... Da li ako otvorim novi nalog moram da se verifikujem te u tom slučaju VPN ne znači ništa? Ili je dovoljno samo da otvorim novi mail i na njega novi nalog... Bez 2FA kontam može da se trguje, u slučaju da 2FA povezuje broj mobilnog nekako sa nalogom. Je li probao neko ovakav workaround? I dajte neki free, a dobar VPN - poslužiće i za druge stvari...
 
Skini operu, ukljuci vpn. Otvori novi nalog i nemoj da se verifikujes.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ok. Probam sutra! Fala na brzom odgovoru

Kako rešavate TabTrader i slične aplikacije pošto uglavnom tako i trgujem tokom dana pošto sve prethodno odmerim na kompu?

I izvinjavam se ako vas smaram, može i link do stranice pa ću videti sam šta ste tamo pisali...
 
Ako tabtrader ide preko API-ja onda nemas problema. Ja tako koristim 3cellos i bituniverse.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
https://www.tunnelbear.com/
VPN koji radi besprekorno, ali imas mesecno samo 500mb free protoka. (barem je tako bilo pre par meseci kad sam poslednji put koristio)
 
Posle 9og pokušaja uspelo je povlačenje para sa CEX na Telenor karticu.
Na 2-3 sata. Support mi je rekao da je najbolje da se pokušava ujutru.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Ispa skroz iz pracenja , koja je sad najbolja menjacnica gde mogu da prebacim ETC u BTC? 2m nisam ulazio i tek sad vidim da su sjebali Binance a tamo imam ETC
 
Ispa skroz iz pracenja , koja je sad najbolja menjacnica gde mogu da prebacim ETC u BTC? 2m nisam ulazio i tek sad vidim da su sjebali Binance a tamo imam ETC

Ako ti je na Binance nalog lvl 1, onda skini operu, uključi u njoj vpn, i možeš da se loguješ, naravno pre toga proveri IP adresu koju ti vpn dodeli, da ne bude opet Srbija ili neki region koji je banovan:)
 
Ma lvl 2 sam, ali sam uspeo da prodam malo btc na ecd, a ETC prebacio na OKEx, a sta sa Cryptopiom(imao tamo imam dosta, PIRL; ELU, Dubaicoin) Pisi propalo m??
 
Ma lvl 2 sam, ali sam uspeo da prodam malo btc na ecd, a ETC prebacio na OKEx, a sta sa Cryptopiom(imao tamo imam dosta, PIRL; ELU, Dubaicoin) Pisi propalo m??

Nada poslednja umire... cekamo svi ali mrka kapa od toga izgleda.
 
A Poloniex jel radi? Polao nestovmalo etc jos sinoc i nije stiglo :(
 
I ja sam level 2 na Binance. Kako, tj. gde mi je najbolje prebaciti BTC za dalje trgovanje, posto mi Binance nudi samo da ih negde prebacim (withdrawal).
Ili preko VPN da pokusam da ulogujem i trgujem?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da dodjes preko VPN, a pritom si verifikovan user, to bi bilo kao da odes u banku, stavis periku i maskiras se, a kad te pitaju za licnu kartu ti das svoju licnu i svoj broj racuna.
 
Deluje tako ali realno, onakva djubrestina i bruka od "menjacnice", onakav vrhunski diletantizam, amaterizam i nekompetentnost koje je mogao videti ko god je imao taj peh da je u nekom momentu nešto istrejdovao preko njih, govori da je ipak verovatnija opcija pljačka.

Tako da ja jednostavno sumnjam da je ta ekipa bila sposobna za izvesti nešto takvo, bice da su pajseri ipak prosto ošišani i da blage veze nemaju ni sta ih je snaslo.

Zao mi je svih koji su nešto imali tamo ali takve menjacnice zaista sto pre nestanu to bolje.
 
Poslednja izmena:
@texacha

Hahah vrlo slikovito :)

Nego, kako da ja povučem tether sa Binance? U neki wallet ili? Nemam naloge na drugim menjačnicama.
A ako bih želeo da nastavim da trgujem, koju mi preporučujete?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Vratiš se na Binance, samo nemoj raditi lvl2 verifikaciju :)
 
Pozdrav drustvo. Jel ima neko da proda 0.25 BTC (po mogucstvu da je iz Novog Sada)?
 
Cex.io Commission Change

Starting from February 4, 2019, the commission on card withdrawals for Visa and Mastercard will be as follows:

for USD - 3% + 5 USD
for EUR - 1.2% + 5 EUR
for GBP - 3% + 5 GBP
 
Cex.io Commission Change

Starting from February 4, 2019, the commission on card withdrawals for Visa and Mastercard will be as follows:

for USD - 3% + 5 USD
for EUR - 1.2% + 5 EUR
for GBP - 3% + 5 GBP
Šta su ovo povećali proviziju?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Pa da, jer im inače povlačenje novca na karticu "besprekorno radi" [emoji6]
 
Da li aplikacije poput pomenutog TabTrader-a koje koriste API za povezivanje na menjačnicu moraju biti sakrivene iza VPN-a ako je menjačnica Binance? I šta je sa Binance aplikacijom za desktop, jer i nju koristim?
Ova fora preko Opere sa VPN-om je ok, ali trguje se iz browsera, a na to nisam navikao - fale mi indikatori. Kad sam na desktopu koristim njihovu aplikaciju, sa mobilnog TabTrader ili opet Binance aplikaciju...

I da li ovaj Binance Jersey banuje nas iz Srbije? Vidim da i oni nude kupovinu valuta za keš?

Ili smo još uvek osuđeni samo na CEX.io?
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da mora biti sakrivena cela konekcija vpn-om, za to postoje aplikacije i placa se mesecna pretplata za vpn i mozes ih ukljuciti i na kompu i na fonu.

Binance jersey mozes koristiti samo kao verifikovan user, a Srbije nema na spisku, tako da batali ako nemas nekog preko u drzavama koje su podrzane pa da ti napravi nalog.

Imas od juce na redovnom binance mogucnost da kupujes karticama btc, eth, ltc i xrp koliko sam cuo, ali nisam jos testirao kako i da li moze da se koristi. Pise ti iznad u postu kolika je provizija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fala Simke... Ok, idemo na full VPN za komp, neku free varijantu pa ću koristiti Binance aplikaciju tako...

Tražim na netu i ne nalazim zglavan odgovor da li će mi trebati VPN za TabTrader-a koji koristi API za konekciju. Nigde da nađem da li API otkriva i IP adresu ili geolokaciju? Ima li neki "master" za mreže i kodiranje ovde koji to zna?
 
Nazad
Vrh Dno