Šta je novo?

Meizu m2 note

Sad gledam i primijetim da imam ovoliki uptime. To je sve što sam ja tražio od njega. Prije je na 400 sati bio nepodnošljiv, sad ni ne osjetim.

1a994937293b2960b160d4fbd14086ff.jpg


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Rr3 cak radi i odlicno u odnosu na asphalt 8.

Ja nasao na marketu neki resolution changer. Ali on ne radi "per app" vec menja i ceo ui. Pa mi to bas i nije neko resenje da stalno menjam.

Sve u svemu, rastajem se od telefona, nek vas lepo sluzi. Nisam docekao stabilan cm ali sta sad[emoji4] .
 
Na sta prelazis? :)
 
Kod nas su svima sa zutim flekama menjali ekrane u garanciji.
Rekli mi ovi iz Telenora da donesem telefon, poslali bi ga u servis. R sada, ono što mene muči je da li će da se uhvate za vidljivo udubljenje u donjem levom ćošku? Misli, to nema veze da flekom jer je telefon dobio ožiljak posle 10ak dana, a fleka se pojavila nedavno. Samo me interesuje da li su džiberi da se uhvate za to kao opravdanje pošto mi je napomenula da uvažavaju garanciju ukoliko nema fizičkih oštećenja

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Rekli mi ovi iz Telenora da donesem telefon, poslali bi ga u servis. R sada, ono što mene muči je da li će da se uhvate za vidljivo udubljenje u donjem levom ćošku? Misli, to nema veze da flekom jer je telefon dobio ožiljak posle 10ak dana, a fleka se pojavila nedavno. Samo me interesuje da li su džiberi da se uhvate za to kao opravdanje pošto mi je napomenula da uvažavaju garanciju ukoliko nema fizičkih oštećenja

Sent from my m2 note using Tapatalk
To je na njima već, ako nije drkoš taj lik koji će ti raditi telefon onda neće. Znam za slučajeve gde su priznavali garanciju (matična ploča bila u pitanju) iako je displej bio skroz polomljen.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Bolje da si uzeo 3310 :d

M2 Note
 
Stavio 5.1.9.0G, nema nekih značajnih promena iako je Changelog podugačak.

Nego, nisam obraćao pažnju na fotke kod kojih je fokus dalji od metar, uglavnom slikam u režimu za dokumentovanje, gde se dobro nosi sa fokusom.

Bio na moru i reko da snimim par landscape fotki, slike su blago rečeno krš. Fokus promašen, nema detalja...

Žena ima Alcatel Idol X, doslovno me pojela sa slikama.

Probao sam i manuelni mod, gde sam uspevao da popravim oštrinu samo donekle.
 
Poslednja izmena:
Ja sam na moru pravio odlicne fotke sa Meizu... nikakav omaseni fokus ili bilo sta. Nesto ti tu ne valja.
 
Ni ja nemam probleme sa fokusom ni na 5.1.8 a ni na 5.1.9 sve slike su sasvim dobre.
 
Izasla je 5.1.10.0 stable (A) verzija na meizufans. Valjalo bi probati.

Hajde, ako nekome nije tesko neka jos jednom ponovi kako se podesava google play na A verziji i sta se sve ono brise da bi on proradio. :) hvala
 
Kad pre! [emoji2] [emoji2]
Ni 500 sati nisam izgurao sa ovom verzijom.[emoji2] [emoji2]
 
Pomazi bre kako se namesta GP :D

P.S. ako neko proba 5.1.10.0 verziju neka javi utiske :D
 
Poslednja izmena:
Pomazi bre kako se namesta GP :D

P.S. ako neko proba 5.1.10.0 verziju neka javi utiske :D

ja sam je stavio juče, ne vidim nikakve razlike...radi kao i pre...pojavio se samo neki meizu wallet...

a za gp, ja sam sve to dobio preko google play installera, ali sad izgleda mora nešto drugačije da se radi, taj sistem izgleda više ne važi...moraćeš malo da googlaš ili pretražiš meizu forum...
 
Izasla je G verzija pa sam nju ubacila da se ne bih mucila sa tim GP koji uvek baguje dok se ne namesti.

U pravu si, nema neke velike razlike. :)
 
I ja sam ubacio ali nista od promena ne primecujem...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nema za sve aplikacije doduse,ali nije lose ni ovako.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Meni samo jedna stvar smeta, a to je sto nece sa pretrazivaca da mi otvara direktno preko aplikacija, na primer youtube ide preko browsvera... i slicno... a to je supet radilo na prvoj staroj verziji 4

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Mene nervira sto je galerija skroz okrenuta sada kao da je ukljucena rotacija. Zna li neko kako to da namestim da bude kao pre?
 
Kod mene nije. U horizontali je sve vreme i nema sanse da se namesti... :/
 
Obrisi cache i zvekni clear data i rebutuj

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pošto je izašao 5.1.10G a ja sam na 5.1.6G interesuje me da li da ažuriran ili ostavim ovako pošto mi sa ovom verzijom lepo radi. Buni me to što ide ponovno instaliranje Google servisa. Da li ima nekih vidnih poboljšanja sa zadnjom verzijom? Hvala.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Na 5.1 10g ne ide...gugl servisi su u paketu.samo je devetka bila tako bangava.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Galerija sada radi ok, ali kad kliknem na sliku iz kamere opet rotira ekran. Zreo je on za hard reset :D
 
Nazad
Vrh Dno