Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Sinoć je bila promocija MAX-a u Beogradu 😁
 
Od SBB-a nema jos nikakve informacije. Koji ce paket Yettel dodeliti svojim korisnicima?
 
Digli pretplatu i za Argentinu.Danima merkam dal da uplatim za godinu.Sad su otisle cene duplo.Screenshot_20240516-144310_Chrome.jpgScreenshot_20240516-144324_Chrome.jpg
 
Svi iskusno izbegavaju da napišu na koji konkretno paket će se preći, već se prave da će sve ostati isto kao do sada :) Takođe, od SBB-a i dalje ni reči o tome.
 
Povećaće količinu sadržaja, smanjiće rezoluciju i broj istovremenih strimova. Ko hoće po starom da doplati! Sve za korisnike... 😁
 
Bilo je ranije u USA, da li će biti u Srbiji ostaje da vidimo. Svakako preporuka da se to gleda kako Bog zapoveda, disk ili neki remux eventualno, njihov bitrate nije baš sjajan za filmove tog kalibra.
 
Jel dobio neko obaveštenje za Max, a da ima pretplatu preko Yettel-a
 
Losa im je matematika i logika... Umesto da nas koji imamo popust prebace na Premium (sa uracunatim dozivotnim popustom koji imamo) i tako automatski imaju veci prihod, oni nas guraju na standard i ako hoces premium gubis popust... Van svake pameti. Na taj nacin ce samo izazvati gnev da otkazemo. Bolje da su nas direkt na premium ili da popust vazi i ako zelimo da predjemo na premium, ovako sve ovo gubi smisao...
 
… svakako im je cilj da usluga i posqpi, pored unapredjenja ponude sa ES i D+… koja možda i nije svima bitna, ali imaju izgovor za više cene…
 
Još uvek ne znamo da li će i koliko će se preko jetela doplaćivati za max bez reklama?
 
Ista situacija je i sa SBB-om. Nema ama bas nikakve informacije o MAX-u kao da to njih nimalo ne dotice. Katastrofa od provajdera.
 
SBB će nuditi standardni MAX paket.
Od SBB-a ni reči o ovome nema, a prekosutra stiže Max. Jedino što sam do sada video je onaj neki odgovor od Telemacha. Da li je bilo nekih konkretnih odgovora od SBB-a?

Ja se i dalje nadam da će ispasti džekovi i prebaciti korisnike na Premium Max 😂
 
Ja sam dobio ovu informaciju od SBB-a kad sam ih kontaktirao tim povodom:

Screenshot_2024-05-19-18-12-42-656_com.android.chrome-edit.jpg
 
Koji MAX paket kod nas sadrži reklame?



SBB će nuditi standardni MAX paket.
Valjda će taj standard paket biti jeftiniji ali će puštati reklame i rezolucija će biti ograničena na 1080. Jedino ako iz prethodnih postova nisam nešto loše razumela.
 
Nazad
Vrh Dno