Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Onda da korisnik koji je uspeo odgovori koju i čiju karticu ima
 
Ljudi, posle nedelja istraživanja, konačno sam uspeo!

Kako nabaviti Max jeftinije preko Argentine:

Šta je potrebno:
1. VPN povezan na Argentinu(Meni je samo Surfshark radio kako treba, dok NordVPN nije)
2. Android telefon ili Android emulator, itd.

Koraci:
1. Napravite novi Google račun dok vam je VPN povezan na Argentinu
2. Nakon toga u postavkama u Google Play prodavnici idite u postavke, postavke naloga, zemlja, itd. i promenite zemlju Play prodavnice(kod mene je to bilo tako što ću dodati način plaćanja i karticu, meni je prihvatilo OTP Mastercard karticu.
3. Kada dodate plaćanje, trebalo bi vam pisati da će vam promeniti zemlju u Argentinu i da nećete moći menjati adresu narednih 365 dana, što je okej
4. Nakon toga, za svaki slučaj restartujte Google Play aplikaciju tako što ćete je izbrisati iz skorašnjih aplikacija i ponovo je pokrenite
5. Skinite Max, pokrenite ga i idite subscibe. Cene će vam izaći u US dolarima, ali će biti 40 dolara za godinu dana Platinuma, ili 5,50 dolara za mesec dana Platinuma.
6. Napravite novi račun na Maxu sa novim imejlom i potvrdite plaćanje.
Gotovo! Možete isključiti VPN.

Ne znam koliko će dugo ova metoda trajati i da li će nam možda blokirati račune, ali ova metoda je meni proradila, ali takođe imajte to na umu.

I naravno, sada mi očitava Dolby Vision, itd. sa Platinum paketom, i imaju srpski prevodi kao i na starom MTS računu koji imam.

Javljajte ako uspete!
 
Probacu ovako, javljam u toku dana da li sam uspeo.
 
Ne radi meni. Probao sam sa Surfsharkom preko BlueStacks emulatora na PC-u, pre toga sam napravio argentinski google nalog i uspesno dodao karticu sa adresom iz Argentine, preko Bluestacksa sam se ulogovao na play store, tamo je vec u podesavanjima bila zemlja Argentina, skinuo Max, napravio nalog, pojavile su se cene koje trebaju (39.99$ Platinum godisnji plan). Kliknem na subscribe i izbaci mi error sa porukom ,Your transaction can’t be completed…’

Sve vreme je upaljen bio od pocetka procesa Surfshark.
 
Primetio sam da kada gledam neku seriju, pa se završi epizoda i automatski krene sledeća onda nema titlova niti mogu da se podese. Ako prekinem gledanje, izađem iz reprodukcije pa ponovo pustim tada se pojave titlovi. Potpuno isto mi je i na Google tv i na Apple TV aplikaciji. To me strašno nervira jer često gledam po više epizoda odjednom.
 
S’ obzirom da ne mogu da resim registraciju argentinskog naloga, ako ima slobodnog mesta u nekoj grupi mozete me kontaktirati u pm.
 
Ako ima troje zainteresovanih, probao bih i ja da uzmem preko argentine. Javljajte se u PM ko bi hteo
 
Imam problem da mi je na TVu isečen titl, tj. prvi red se vidi, drugi ne.
Kontaktirao sam korisničku podršku već tri puta od kada se prešli na Max i svaki put mi kažu da rade na otklanjaju problema.
Potpuno amaterski. Da nemam aplikaciju preko Yettela sigurno bih otkazao pretplatu dok ne sve ne srede.
 
koji TV, tj. OS platforma, za početak?
 
Negdje sam čitao da će uz dodatak sport u Poljskoj biti dostupni svi lokalni WB kanali uz Eurosport, osim Cinemaxa... Uz standard pretplatu tri HBO kanala i poljski TVN..

Zašto to ne omoguće i kod nas?
 
Imam problem da mi je na TVu isečen titl, tj. prvi red se vidi, drugi ne.
Kontaktirao sam korisničku podršku već tri puta od kada se prešli na Max i svaki put mi kažu da rade na otklanjaju problema.
Potpuno amaterski. Da nemam aplikaciju preko Yettela sigurno bih otkazao pretplatu dok ne sve ne srede.
Isti slučaj.
Konačno su proradili srpski titlovi u pregledačima.

Pogledajte prilog 444881
Meni su radili svih prethodnih dana na laptopu. Rade srpski titlovi i na telefonu. Međutim, pošto su mi isečeni i negledljivi titlovi na tv-u, kastujem sa telefona, a onda se gube srpski titlovi, mogu samo hrvatski titl da uključim (i druge jezike). Podrška mi generički odgovara, neću se više baviti njima. Ako potraje neću koristiti aplikaciju, bez titlova mogu i piratski da gledam po netu.
 
Imam problem da mi je na TVu isečen titl, tj. prvi red se vidi, drugi ne.
Kontaktirao sam korisničku podršku već tri puta od kada se prešli na Max i svaki put mi kažu da rade na otklanjaju problema.
Potpuno amaterski. Da nemam aplikaciju preko Yettela sigurno bih otkazao pretplatu dok ne sve ne srede.
I kod mene na EON box isečeni titlovi.
 
Mislim da je nešto do EON boksa jer na mecool km7 plus boksu titlovi se prikazuju normalno tj. nisu isečeni.
 
Kod mene su isečeni na EON boxu (OTT verzija, uz optiku), a kod mojih matoraca sve radi kako treba (kablovska verzija boxa, onaj zaobljeni na jednoj ivici). Nemam rešenje...
 
Svi koraci ispoštovani za pretplatu preko Argentine ali nema šanse,uvek izbaci "something went wrong".Pripejd Visa Komercijalne,da li je u tome problem?
Android,Opera Touch private mode,Surfshark.
 
Svi koraci ispoštovani za pretplatu preko Argentine ali nema šanse,uvek izbaci "something went wrong".Pripejd Visa Komercijalne,da li je u tome problem?
Android,Opera Touch private mode,Surfshark.
Više od godinu dana ne radi VISA u Argentini
 
Može da se desi da naše banke blokiraju upotrebu kartica na određenim sajtovima ili tokom plaćanje nekih usluga. Ponekad se radi i analitika potrošačkih navika, pa se sve što odstupa od obrasca tretira preventivno kao upad tj. zloupotreba kartice. Svedočio sam tome prilikom kupovine avionskih karata na sajtu Lufthanse. Takođe, pripejd kartice ili one virtuon kartice često nisu bivale prihvaćene, npr. za plaćanje hotela u Nemačkoj ili u Španiji. Samo su prolazile kreditne kartice, jer je, za razliku od debitne, kreditna kartica kreditni proizvod koji dokazuje (nekakvu) likvidnost. Dakle, probajte s kreditnim karticama.
 
Kod mene su isečeni na EON boxu (OTT verzija, uz optiku), a kod mojih matoraca sve radi kako treba (kablovska verzija boxa, onaj zaobljeni na jednoj ivici). Nemam rešenje...
I kod mene su isečeni, samo kad je OSD aktivan, pojavi se i drugi red…
 
Uspeo sam na kraju posle mnogo cimanja da uzmem preko Argentine godisnji Platinum paket :) Kljuc je u tome da ugasite VPN na trenutak dok kliknete opciju ,,plati’’! Koristio sam ovog puta UrbanVPN, Android fon i preko Play Store-a sam instalirao Max aplikaciju, pre toga sam instalirao novi google nalog na Argentinu, povezao karticu, usao u Max aplikacuju, odabrao plan, uneo sifru naloga kod opcije pojavljivanja placanje karticom, i tu je zaprago sustina svega, kada unesete sve i treba samo da kliknete plati, tu se na brzinu ugasi vpn i odradi se uplata na klik.

Nakon toga ponovo upalite VPN da bi se uplata sinhronizovala sa nalogom. Tu je meni nastao problem, UrbanVPN nije dobro radio i nije se sinhronizovala uplata, pokusavao sam sve i svasta dok nisam promenio vpn i presao na Control D, sa njim je nakon log in na Max sve proslo kako treba.

Eto, sve u svemu posle dosta cimanja za malo da odustem, ali moj inat je presudio :D

Ko zeli moze da se javi da podelimo paket na jos 3 dela na pm.
 
Imam MAX preko SBB premium naloga. Nece da mi pusti Dune 2 dolby vision/atmos format. O cemu li se radi, moze li neko da potvrdi? TV LG C3/ soundbar sa atmos podrskom.
 
Zar nije HDR zaključan na premium nalog? Preko svih operatera je max sada na standardu, tako da ne može ni da pusti bolji kvalitet od full hd.


Tuga, nadam se da će dozvoliti neku doplatu za 4k..
 
NE dozvoljavaju doplatu, samo novi nalog
 
Imam MAX preko SBB premium naloga. Nece da mi pusti Dune 2 dolby vision/atmos format.
Standard je paket preko SBB-a, kao i kod svih. Ja sam ih nekoliko puta cimao oko toga da li će dozvoliti nadogradnju na Premium, ali mislim da od toga nema ništa.
 
Znam da trenutno nema mogućnosti za "upgrade" naloga. Ali to ne znači da ga neće biti u budućnosti ako bude dovoljno zainteresovanih. Niko nije gadljiv na pare, a pogotovo nisu te streaming platforme.

Umesto mailova provajderima, direkt twitujte CEO direkt i ponudite mu ideju i lovu :D ako on ne uradi nešto, niko neće.


Mislim da je taj
 
Nastaviti gledati u drugom redu, ok.
Noviteti u 11-om, a moja lista u 20-om. Moram pola rijaliti smeća i gluposti da iskrolujem da vidim ono što je najvažnije, not cool.
 
Nazad
Vrh Dno