Šta je novo?

Majice su stigle!!! :)

Stigla i meni, baš je dugačka, obično mi L majice budu široke u ramenima ali ova je taman.
 
186/~79kg, L, majica je do j*** bukvalno :d
 
Post express
 
Stigla 15th anniversary maja i u Suboticu, odlična je. Potrefio sam broj, jeste za nijansu duža, ali ne smeta, čuva bubrege ;).
 
Meni je juče stigla "M"...
 
Jel moze neko sa M velicinom da kaze kako mu stoji na njegovu visinu, debljinu..?
 
Stigla i mwmi maja,malo mi je veca xl ali ok je moze da se nosi. 186. 87
 
196 cm i oko 140 kg i dobio sam k*tu,nudili mi XXL, to mogu da nosim kao bandanu. Daj ljudi ,nije moguce da niko nije trazio vecu od toga?
I sta sad,cao,nema maje?
 
Preuzeo danas majicu. Fino je urađena ali definitivno prevelika. L veličina, ja sam 184 cm, 70 kg.
Ako ima neko nekim čudom da hoće da menja M za L neka viče :D
 
Aha, definitivno je broj veca majca. Bas me cudi za nasu proizvodnju da se odluce i za takav kroj i za takve velicine nestandardne. Doduse nisam je probao posle pranja da vidim dali se malo skupila.
 
Goxy, dakle 3x iz nicka su oznaka velicine? :D
 
Majice su stigle, vrlo sam zadovoljan. :D

Čim sam je obukao, odmah sam se osetio pametnijim. :d
 
I ja sam moju podigao u posti danas.
Odlicna je majica i dobro mi stoji,samo malko keva da je skrati da ne izgleda k'o 'aljina :D
Zahvaljujem Benchmarku :)
 
Kome se obracam za probleme sto se tice isporuke? :)

O cemu se radi, u mejlu sam naravno napisao svoje ime a sestrinu adresu u Bg-u. Medjutim, postar je nije nasao u subotu na adresi (ocekivao sam ranije da ce doci, tj tokom radne nedelje) i vratio nazad i sad joj ne daju da podigne majicu jer nije na njeno ime.

Dakle, sad bih vjerovatno morao da sacekam da se majica vrati pa novo slanje :)

Naravno, o mom tj. njenom trosku bi to islo.
Samo da podsjetim nekoga iz organizacije na moj problemcic :(
 
Stigla XXL majčica pre par dana i stoji kao salivena...
Bez zezanja, deluju kvalitetno za ovu cenu :)
 
Ako je u pitanju M veličina, rečeno je da će izvestan broj malo kasniti, jer je zafalilo, pa su naknadno naručivali... Da ne bude sve tako savršeno, našao sam malu manu - štampa logoa nije tačno na sredini, beži malo u levu stranu čini mi se. Srećom to se skoro ne primeti, osim ako se baš ne zagledaš.
 
Nazad
Vrh Dno