Šta je novo?

MacPro

  • Začetnik teme Začetnik teme kovacm
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
pa... uzmi pare nazad 🙁 ako je moguce.
 
Da, ali onda ostajem bez UPS-a 🙂 Ideja je bila da imam pouzdan, a jeftiniji-od-APC-a UPS..a ovo je izgleda cena toga 🙂

Više mi se sviđa ideja da zaboravim na garanciju, pa da mu stavim neki silent kuler 🙂
 
A što im ne odneseš UPS i tražiš ili drugi ili da ti ubace neki silent vent? Tako bi ili dobio drugi UPS koji se ne dere toliko ili bi dobio isti UPS sa tišim ventom i važećom garancijom... 😉 :wave:
 
Al ste vi zahtevne mušterije 🙂
Mislim da im na pamet ne bi palo da mi baš toliko izlaze u susret. Mada, mogu im tražiti broj servisa, pa da pričam sa tim ljudima tamo 🙂
 
Nazad
Vrh Dno