Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

............................... ne s*** da ozbiljno pitas? :D
 
HVALA SVIMA KOJI SU POMOGLI!!!

screen-shot-2014-11-29-a.png


screen-shot-2014-11-29-a.png
 
Cale, ja tebe stvarno ne razumem sta trazis u ovoj temi :D
Како шта тражим, па колико оних који нешто траже у овој теми има две мтел картице? ;) Кажем да ми ово није нешто потребно али ето данас ми другар пријавио да би њему било корисно јер у викендици нема интернет (не исплати се да уводи ако тамо иде сваки други-трећи викенд) па би то био један од начина да се искористи. То што ми сада не значе ти позиви не мора да буде трајно, на пролеће ми истиче Бокс па можда откажем и тај постпејд а и престаје флет фиксни. Ту негде ми завршава Теленор 50% акција па ако и они не дозволе продужетак ... можда на пролеће угасим бар три постпејд картице.
ne može da kupi a da ne registruje....
Па нем појма, данас сам га питао, каже да је купио на трафици и хтео да оде у пословницу да региструје али сам му као ја рекао да не мора. Не сећам се да бих му то рекао али по овоме није одрадио и тај детаљ.

Е сад, како сам добио неколико порука са понудом да купим м тикет за ову неограничену понуду и зашто ми сада *105# није доступан, немам појма.
 
Kakva je ovo ponuda roming 19 e?


c c c c :facepalm:


calexx, men je jednu jedan drug doneo, išao iz PG za BG, stao u Pljevlji da kupi, kupio na kiosku i morao da ostavi podatke....

Nisu mi aktivirali dok to nije "prošlo" ....

Drugu mi je poslala sestra iz Budve, kupila u Mtelu, takodje morala da registruje.

Treću imam ja, registrovana na mene, odavno, bez problema na srpsku LK ...
 
Poslednja izmena:
Тај део бих некако и решио али ме чуди да на *105# добијам инфо да сервис није доступан а видим да свима сада ради.
 
Meni nije radio pre jedno 2-3h. Sada opet radi.

Sutra/ponedeljak moram da zovem 1600 da proverim da je pravilno aktiviran 2015 dodatak, jer sam maltene odmah kupio tiket. Da ne bude zaheb kao sto MTS ume sa dodacima.

Kazem da ne bude, jer pazi gluposti... taj tiket se aktivirao sa 2015 na 14555 (ja sam iz Menija), a sada se tako aktivira onaj prvi, nama beskoristan, promo :)
 
Ja kupio letos na kiosku 3 kom bez problema,posle otisao u mtel i registrovao,na kiosku mi nisu trazili nista da se registrujem.Kao nisu imali onaj listic itd,samo izvolte karticu.Ako se ne registrujes u roku od mesec dana ili tako nesto onda je gase,tako da je negde moguce kupiti i bez registracije znam pouzdano iz licnog iskustva,zavisi od prodavca valjda ili nemam pojma.U posti i mtel-u nije moguce kupiti bez licne karte,eto toliko.
 
Ima li u Srbiji negde da se kupi i da li se dobija i neogranicen internet i za 2015 godinu?I koja joj je cena?
 
Ima li u Srbiji negde da se kupi i da li se dobija i neogranicen internet i za 2015 godinu?I koja joj je cena?

http://www.mtel.me/prodajna-mjesta-/

Napomena: U cilju što lakše realizacije zakonom predviđene obaveze svi postojeći m:tel prepaid korisnici, osim u 15 m:tel poslovnica širom Crne Gore, mogu se registrovati, kupiti prepaid broj ili dopuniti prepaid račun kupovinom vaučera ili putem elektronske dopune i na svim šalterima Pošte Crne Gore i prodajnim mjestima Štampe i Tobaco pressa – Rokšpeda (spisak i adresar prodajnih mjesta).

http://www.mtel.me/images/content/Registracija_prepaid_-prodajna_mjesta.pdf
 
Po ovom spisku u Srbiji ne moze nigde da se kupi ta kartica ili ja gresim?
 
Ja kupio letos na kiosku 3 kom bez problema,posle otisao u mtel i registrovao,na kiosku mi nisu trazili nista da se registrujem.Kao nisu imali onaj listic itd,samo izvolte karticu.Ako se ne registrujes u roku od mesec dana ili tako nesto onda je gase,tako da je negde moguce kupiti i bez registracije znam pouzdano iz licnog iskustva
Ове моје картице су купљене ваљда у неком хотелу и нису регистроване. Мислим да је то било почетком септембра, картице су и даље у функцији (могу да позовем са њих неки свој број) али и даље на *105# добијам инфо да сервис тренутно није доступан.
Јутрос сам убацио другу картицу у телефон и после ~пола сата добио СМС у коме се нуди да на *105# купим м:тикет и користим неограничено 3, 7 или 30 дана или до краја 2014. године али џабе кад ни ту не ради *105#.

Изгледа да ћу и ја морати да се јавим Сузани. Јел се пише на кориснички.сервис или она има неки посебан мејл?
 
danas komsinica pita daje odbacim do bus ide za cg , pitam imas karticu cg ima pogledam na *105# ima promociju do kraja 2015

plus stigla poruka za promociju do kraja 2015 , kartica kupljena dole registrovana sa nasom IK
 
Možda si na nekom drugom paketu sa kojeg ne možeš da pristupiš *105# meniju, kao i ja što sam bio. Međutim, svakako možeš da aktiviraš roaming ponudu preko sms-a, a i imaš na raspolaganju kod *100# na kojem možeš da vidiš rok važenja kartice i kredit. Možeš i poslati mail korisničkom servisu sa zahtevom da te prebace u drugu tarifu, npr. Hello, da bi dobio pristup *105# meniju, jer u roamingu ne možeš sam da menjaš tarife putem sms-a. Nadam se da sam pomogao :)
 
Poslednja izmena:
Nemojte SMSom aktivirati dodatak, mozda promene sta se kojim kodom aktivira!
 
Nema veze na kojem si paketu, jer SVI REGISTROVANI prepaid korisnici mtel-a u Srbiji imaju na raspolaganju m-roming ponudu (tako su mi rekli). :) Tako da je nebitno koji ste paket, vec MORA da ste REGISTROVANI!!! A to sto mi zivimo u ovakvoj drzavi i sto nam je cudno da u MNE i na trafici ti traze licnu kartu za kupovinu sim kartice je druga stvar! :smash: Sto je i logicno jer ipak ne kupujes zvake. Samo se setite koliko je kod nas bilo raznih sms prevara (npr. ne mogu tacno da se setim svega u detalje ali znam da je bilo na tv-u, da je neki lik i njegova ekipa imali vise od 1000 brojeva i da su tako na nagradnoj igri "dobili" vise automobila). :mad:
@kalin62 Druze nemoj da se ljutis ali stavi barem jednu tacku, da nam svima bude lakse citanje. :wave:
 
Offtopic: U J. Koreji ne mogu u romingu da pozovem ako ne registrujem karticu pri ulasku u Koreju :) Dolazni pozivi moze - odlazni saobracaj, jk :D
 
Nema veze na kojem si paketu, jer SVI REGISTROVANI prepaid korisnici mtel-a u Srbiji imaju na raspolaganju m-roming ponudu (tako su mi rekli). :) Tako da je nebitno koji ste paket, vec MORA da ste REGISTROVANI!!! A to sto mi zivimo u ovakvoj drzavi i sto nam je cudno da u MNE i na trafici ti traze licnu kartu za kupovinu sim kartice je druga stvar! :smash: Sto je i logicno jer ipak ne kupujes zvake. Samo se setite koliko je kod nas bilo raznih sms prevara (npr. ne mogu tacno da se setim svega u detalje ali znam da je bilo na tv-u, da je neki lik i njegova ekipa imali vise od 1000 brojeva i da su tako na nagradnoj igri "dobili" vise automobila). :mad:
@kalin62 Druze nemoj da se ljutis ali stavi barem jednu tacku, da nam svima bude lakse citanje. :wave:

U potpunosti se slažem sa porukom,dakle samo registrovani korisnici mogu da pristupe *105# meniju,ali sam još i siguran u to da daju foru određeno vreme i onda gase karticu ukoliko korisnik nije registrovan.Može da se registruje i sa našom LK,nikakav problem.Imao sam jednu moju prvu 068 karticu,još od 2007 god,i kad su uveli zakon o registraciji,ja nisam išao dole tada,i dali su mi foru mesec dana da se registrujem ili je gase,i ugasili su je.
 
Требало би да важи за све јер то пише уз понуду Ponuda je namijenjena svim korisnicima m:tel-a: prepaid, postpaid i biznis. а мене буне неке друге ситнице. Малопре ми је на једну од картица (која је у телефону пар дана) опет стигла порука да уплатим м:тикет и изаберем 3,7,30 дана или до краја 2014. године за фул роминг у Србији. Пише да то урадим позивајући *105# ... а добијем поруку да сервис тренутно није доступан. Ако нерегистроване картице то не могу, зашто ми СМС стиже редовно? Зашто пише да сервис тренутно није доступан уместо ... сервис не можете да користите или нешто слично.

Иначе су картице са Hello пакетом, купљене су негде пре три месеца, важност је почетак јануара (тачно 4+5 што значи да ће да преживе и до јуна али од јануара могу само да примају позиве) а и даље има 3€ колико и првог дана. Могу да позивам са картица као и да их позовем са другог броја што значи да су у функцији тј нису угашене.

Сад ћу да емајлирам Сузану. ;)
 
Сузана је звала 20 минута после слања мејла, јел то много? ;) Све може да се среди. :)
 
Jeste, mene posle pet. Ala čita ovu temu i lepo joj :D
 
Kako se zove 1600 sa mTel kartice? Ne da mi da pozovem ni 1600 ni +382681600.
 
Brojevi sa 0 pocetnim mi nikad ne uspevaju, ali nisam probao, sad cu...
Nece :(
EDIT: Haaa, proradio +382681600. Mozda nedeljom nece, ali me je odmah izbacio, umesto da ista javi.
 
Poslednja izmena:
Jel radi aktivacija roming tiketa za 2015 sa default prepaid tarifom ili moram da menjam tarifu na neku odredjenu nakon registracije ?
 
Da li neko zna kako da kontaktiram Suzanu? Da li mi naplacuju da zovem korisnicki servis iz Srb? :)
 
Ako nemas aktiviran tiket, da, naplacuje taj poziv :) Ako imas aktiviran tiket, onda je besplatno ;)
 
Onda na mail korisnickog servisa.
 
Nazad
Vrh Dno