Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Pustio mail KS. Javila se Kaća Đurović jutros, izvinjava se, prijavila je problem nadležnoj službi.

Ovaj nivo usluge email podrške u Srbiji možemo samo da sanjamo.
 
Sad sam pogledao, izgleda da im je promo cena za 2019 - 35 eur (on nove god. 40) -- sto se ne isplati, ako uzimate ovu karticu samo zbog neta (a ne i mts minuta).

U telenoru na prepaidu se trenutno moze uzeti 120GB za 995din -- vazi 30dana, ali se sabira sa drugim mesecnim dopunama, pa za 195din mesecno (mala dopuna od 300MB) mozete da im produzavate vaznost za jos 30 dana. Ispadne oko 27 eur ukupno za god dana -- 123gb 4G neta ukupno.
 
Ako je frka za uplatu, imam 10€ na raspolaganju, mogu da prebacim uz snizenu cenu

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Prošle godine promocija beše bila 30 jura? Ustvari, od početka je svake godine skuplja za po 5 jura?

U telenoru na prepaidu se trenutno moze uzeti 120GB za 995din -- vazi 30dana, ali se sabira sa drugim mesecnim dopunama, pa za 195din mesecno (mala dopuna od 300MB) mozete da im produzavate vaznost za jos 30 dana. Ispadne oko 27 eur ukupno za god dana -- 123gb 4G neta ukupno.

Jel pričaš o ovome - https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/mobilni-internet/prepaid

Ali nigde nema te "male dopune od 300 MB za 195 dinara mesečno"?

Najmanja dopuna koju ja vidim je 1 GB za 395 dinara mesečno?
To mu, kad se sve presabere dođe isto kao i ovo crnogorsko - 450 dinara mesečno (računam da uz promociju od 35 jura odmah kupim i validnost kartice od 10 jura za godinu dana).
 
Prošle godine promocija beše bila 30 jura? Ustvari, od početka je svake godine skuplja za po 5 jura?



Jel pričaš o ovome - https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/mobilni-internet/prepaid

Ali nigde nema te "male dopune od 300 MB za 195 dinara mesečno"?

Najmanja dopuna koju ja vidim je 1 GB za 395 dinara mesečno?
To mu, kad se sve presabere dođe isto kao i ovo crnogorsko - 450 dinara mesečno (računam da uz promociju od 35 jura odmah kupim i validnost kartice od 10 jura za godinu dana).

Ne, to sto si ti linkovao je za internet karticu. Ja pricam o obicnom prepaid-u: https://www.telenor.rs/sr/privatni/usluge/tarifni-dodaci/pripejd#mesecni

Treba samo biti disciplinovan sa dopunama, posto ako jedan dan zakasnis svi GB propadaju :)
 
Drugari hoće li neko da kupi mtel karticu koristim je već 2. god. i još ima aktivnu promociju do kraja 2018. kao i 20e na računu.... (može i bez tih 20e samo kartica)
meni ne treba više.... ako ima neko zainteresovan nek se javi na p.m. da ne gušim temu, znam da je više za oglase ali sam ipak hteo da ispoštujem vas sa ove teme jer sam je i ja uzeo ovde od forumaša i dobio pomoć....
Izvinjavam se moderatorima ukoliko misle da ovom postu nije mesto u ovoj temi.
Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
+1 kao @Jabre,ako nekome treba neka se javi, ili da mu prebacim 20ak eur kredita.

U mom slucaju, imam 100gb mesecno, s toga mi mtel gubi svaki smisao.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sad sam pogledao, izgleda da im je promo cena za 2019 - 35 eur (on nove god. 40) -- sto se ne isplati, ako uzimate ovu karticu samo zbog neta (a ne i mts minuta).

U telenoru na prepaidu se trenutno moze uzeti 120GB za 995din -- vazi 30dana, ali se sabira sa drugim mesecnim dopunama, pa za 195din mesecno (mala dopuna od 300MB) mozete da im produzavate vaznost za jos 30 dana. Ispadne oko 27 eur ukupno za god dana -- 123gb 4G neta ukupno.

Ova Telenorova ponuda i mene već duže vreme privlači, ali ima jedna caka. Prošle godine su izbacili istovetni dodatak sa istovetnom cenom, ali su tada jasno naglasili da se on ne može sabirati sa ostalim internet mesečnim dodacima. Ove godine ne stoji nigde takva napomena, a i nepoverljiv sam da će neko za te pare da da toliko GB koji se mogu trošiti (produžavati novim dodacima) cele godine. Da li ih kontaktirao i da li su ti potvrdili da se ovih 120 GB mogu sabirati i sa ovim najmanjim dodacima?

Pozdrav :)
 
Ta Tln promocija je skoro sigurno u toku decembra, mozda januara, vec nekoliko decembara za redom imaju tako neke "cool" promocije (za vas sto se ne skidate sa telefona, za nas bacanje para :D)
 
Ako neko prodaje kredit upola cene :d, javite da napravimo trgovinu :)
Imam dvoje veterana koji su navikli da telefoniraju sa mtel brojeva, pa da im produžim tikete. Moram da proverim koliko im fali za promociju i produženje na godinu dana.
 
Ako nekog zanima menjam 1000din mts kredita za 10e mtel kredita.
 
Meni ovo i dalje odgovara. Bio sam poslom u Podgorici, i zamenio za 4G karticu.

Razlika je ogromna, u većem delu BG radi 4G+, brzine su 80mbita download, 40 mbita upload uglavnom, potroši dva gigabajta testirajući :)

Preko LTE mreže mnooogo bolje radi.
 
Pozdrav
Pokusavam vec dva dana da produzim validnost kartice putem sms poruke, i konstantno mi prikazuje gresku prilikom slanja. Kartica je validna, imam dovoljno novca na racunu. Da li neko ima ideju u cemu je problem?



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zovi korisnički servis da ti aktiviraju, mislim da ne može iz roaminga taj sms da se pošalje
 
Pozdrav
Pokusavam vec dva dana da produzim validnost kartice putem sms poruke, i konstantno mi prikazuje gresku prilikom slanja. Kartica je validna, imam dovoljno novca na racunu. Da li neko ima ideju u cemu je problem?


Sent from my iPad using Tapatalk

ja zvao korisnicki sigurnije +3821600
 
Jel ovo mtel promenio nešto ili je samo marketinški trik?
Neograničen internet zaista ili i dalje samo 10gb?
c656575a5574c5b22eddaf289463dc8e.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Neograničen je internet ali je 10gb brzog protoka..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Pa na 64kb/s kao da nemaš net.... neće nijedna app da radi [emoji23]

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Nije bas tako. Nekad sam i po 15gb trosio islo je po najvecoj brzini.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Промакао си им. ;) А било би добро да понуде пакет са неограниченим позивима према свим фиксним и мобилним мрежама, неограниченим 4г интернетом и да то кошта ... ништа. Али они само на своју зараду мисле.
 
Pa zar nije bilo neograničeno pre par godina?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Јесте, а и сада је. Можеш да трошиш интернет без ограничења потрошње, осим што у неком тренутку смање брзину.
 
Bilo je neograniceno dok konjine nisu ugasile kucni internet i pocele da koriste mtel karticu kao isti. Skidali po 200-300gb torenta mesecno, naravno da su kasnije uveli "politiku fer koriscenja", kako su zvali to ogranicavanje na 10gb... Ali cini mi se da nisu uvek svima, nego ko bas redovno krca dosta...

Zanima me, da li je i dalje moguce koriscenje samo 3g mreze kod nas, ili radi i 4g sa novim karticama? Nije mi do vece brzine, vec do boljeg signala, jer mi se cesto prebacuje na EDGE tamo gde nema 3g, a ima 4g, recimo...
 
Radi 4g sa novim valjda samo one tourist pa posle prebacene na drugi paket moja hvata samo 3g ali vidi i 4g mrezu na mifi uredjaju ali nece se zakaci.
Pozdrav
 
Bilo je neograniceno dok konjine nisu ugasile kucni internet i pocele da koriste mtel karticu kao isti. Skidali po 200-300gb torenta mesecno, naravno da su kasnije uveli "politiku fer koriscenja", kako su zvali to ogranicavanje na 10gb... Ali cini mi se da nisu uvek svima, nego ko bas redovno krca dosta...

Zanima me, da li je i dalje moguce koriscenje samo 3g mreze kod nas, ili radi i 4g sa novim karticama? Nije mi do vece brzine, vec do boljeg signala, jer mi se cesto prebacuje na EDGE tamo gde nema 3g, a ima 4g, recimo...
Ja sam prešao na 4g karticu sad od januara i radi ekstra mada mi je i na 3g radio super net....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ajde da dodamo u FAQ:
- Da li vaze besplatni pozivi ka mTel BiH?
- Da li vaze ka mTel Austrija?
- Koliko je lako dobiti 4G karticu?
- Ima li nekoh brzinskog ogranicenja za 4G ili samo po kolicini protoka?

Kad smo kod mTel Austrija, posto ne zasluzuje novu temu verovatno, koliko je lako naci karticu bez da imate kod nekog da vam dostave?
Sta se dobija u EU romingu kod mTel Austrija? Koju mrezu koriste u Austriji i kako radi?
 
Kupi se nova, najlakše tako.

Verujem da vaze ista ogranicenja kao i ranije.

e9e6c3b3fc33935fd1140bb8e9b2fcc2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno