Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ja imam 8.20 € i ne znam sta cu sa njima, s obzirom da ne planiram da aktiviram promociju ove godine [emoji2955]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
U vreme kada sam uzeo mtel karticu imao sam na mts-u 2-3gb, sada imam vise nego troduplo + 10gb za YT i ostale app... Tako da po meni nije vredno cimanja, za pozive je nikad nisam koristio, a i sad su kod mts-a pozivi neograniceni + mtel bih i cg.



Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Tačno, ovo je i dalje dobro samo za nas sa sirotinja paketima od 300 mb neta.... :)
 
Za pozive ti opet treba kartica :(
Ja sam ranije isao na varijantu VIP Smart150 i ova mTel, pa VIP prepaid i mTel. VIP je zavrsavao sve van MTS mreze, pogotovu sto mi je gro poziva preslo u VIP.
I to je moglo za ~500din da prodje. Vise ne :( Sad ispod 600din nemas normalan paket za fizicka lica, gde mozes zvati, a da ne stekas.

Mada 10GB za 3e nije lose ;) To nema kod providera.
 
Tačno, ovo je i dalje dobro samo za nas sa sirotinja paketima od 300 mb neta.... :)

Mi svi u kući imamo MTS-ovu "Biznet 300" tarifu (onu prvobitnu od pre više od 10 godina) - 10 MB interneta je besplatno, a posle je svaki MB oko 50 dinara.
Moji mesečni računi, ako ne plaćam parking SMS-om, su uglavnom manji od 100 dinara. Elem, odlična je ova crnogorska "promocija" i veoma mi je drago što će je biti i u narednoj godini.

Nego... je l' neko ustanovio da li sad može kartica da se zameni za 4G karticu, bez odlaženja u CG - slanjem u pismu ili nekako?
 
U vreme kada sam uzeo mtel karticu imao sam na mts-u 2-3gb, sada imam vise nego troduplo + 10gb za YT i ostale app... Tako da po meni nije vredno cimanja, za pozive je nikad nisam koristio, a i sad su kod mts-a pozivi neograniceni + mtel bih i cg.



Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

sa fona prema cg nije neograniceno vec ima samo 100 min
 
Nisam odavno gledao, ali i dalje mislim da neki (manji) paket samo sa razgovorom i SMS na popust, (bez aparata) plus ovo u SIM2 može da bude OK.

Ko koristi one sa naeograničenim minutima i porukama, a hoće bar 5 GB, mislim da ne može manje od 2 crvene?
 
4GB u MTSu za 1100 (1200 sa NetLimit) a moglo je u VIPu nekako da se ukombinuje 750din za 3GB za Neo2 i dokupis GB.
Mada nijedna opcija nije "cista", nekako uvek nesto fali :(
 
Ja neću aktivirati promociju ove godine, a imam nesto eura na kartici. Beše može to da se prebacuje sa broja na broj? Eto, ako neko želi koji euro na računu, mogu da mu prebacim po povlašćenoj ceni. Dogovor preko pp.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
javljaj se [emoji23]

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ajd ti me nauci sta imam, Omorika 2 odnosno 200min za mtel...

Drugo... Jos pre pojave novih tarifa, mozda oko godinu dana pre... Sve terife od Miks Xl+ pa na vise su mogle da trose minute iz domaceg saobracaja ka mtel mrezama...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
b91ae0f3dd5096047991a517ebb2d91d.jpg
 
Poslednja izmena:
Ajd ti me nauci sta imam, Omorika 2 odnosno 200min za mtel...

Drugo... Jos pre pojave novih tarifa, mozda oko godinu dana pre... Sve terife od Miks Xl+ pa na vise su mogle da trose minute iz domaceg saobracaja ka mtel mrezama...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
b91ae0f3dd5096047991a517ebb2d91d.jpg

Dobro ti je Dwyane Wade rekao. Nemaš besplatne minute prema MTL Cg, jer ti je žena na mix XL, a paket koji ima neograničeno je mix XL Plus. Ili si pogrešno naveo ženinu tarifu ili si prevideo ovo "Plus".
 
Poslednja izmena:
Jel vidis da pise u postu koji si citirao XL+?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
I ja sam do tada mislio da je na xl, dok nisam proverio.

Ali poenta je da su Mtel minuti krenuli i pre Omorika. ..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Odnosilo se na sta si citirao... I lepo ti pisalo, u prvom postu je greska posto me nesto ne dotice niti se trudim da zapamtim da li je tarifa sa plusom ili bez, ono sto mi je bitnije to je da znam da imaju minuti prema Mtelu i da su krenuli pre Omorika.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ne sporm minute prema mtl-u, a citirao sam mts stavku koju si okačio gde stoji šta stoji, što se ne odnosi na ono rečeno u tvom postu iznad tvog.
 
Nisi ni sporio, al volis da se mesas[emoji12]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kako necu biti, kad se bezveze mesas[emoji12]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Bio prijatelj u poslovnici, da vidi da mi zameni karticu za 4G, i da mi uzme još jednu, obzirom da će biti i u 2019

Tamo mu rekoše da neće da mu zamene, jer kad ta 4G kartica uđe u Srbiju, kažu mu ne radi.

Desilo se nekom?

Ja sam ono uplaćivao po 2-3 evra mesečno, i sad imam 29 evra na njoj, broj mi nije bitan, da li može da se prebacuje kredit sa broja na broj? Ako bi uzeo novu karticu?

Iskustvo ? Rešenje?
 
Može da se prebacuje sa broja na broj, uzmu 10 centi po transakciji, nezavisno od iznosa. Ja imam nekih 8€, ali nemam kome da ih prebacim [emoji16]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
JA zamenio pre jedno 2 meseca, radi 4G u Srbiji,prvo nije htelo ali proradilo.Sto se tice prebacivanja kredita ja sam zainteresovan.Javite se porukom da se dogovorimo ;-)

Sent from my KING 7 using Tapatalk
 
Vrh Dno