Šta je novo?

M 52 G 5

jaksa007

Slavan
Učlanjen(a)
01.08.2012
Poruke
1,187
Poena
210
Uzeo ga preko Amazona sa velikim popustom, veoma zadovoljan telefonom, steta sto se ovde ne govori o M seriji, najvise o S seriji koja je i najskuplja, a ovo ekran 6.7 128/6 i jos 5 g , dve sim kartice , 120 hz, odlicna kupovina
 
Ne govori se jer je nema na nasem trzistu. Telefon je dosta slican A52s 5g o kome se dosta govori 😁
 
Uzeo ga preko Amazona sa velikim popustom, veoma zadovoljan telefonom, steta sto se ovde ne govori o M seriji, najvise o S seriji koja je i najskuplja, a ovo ekran 6.7 128/6 i jos 5 g , dve sim kartice , 120 hz, odlicna kupovina
sta znaci veliki popust?
 
Telefoni su dobri ali kolicina bloatware-a je nenormalna...
 
Za 200 evrica i 5G radi u inostranstvu meni super, a volim veće ekrane
 
Koji prodavac na MS je najpouzdaniji za kupovinu ovog telefona? Može na PM ako je zabranjeno reklamiranje.
Hvala
 
Amazon je extra ako si bilo gde u svetu i extra šiti ako naručuješ iz srbilanda.
Uvak kad bi pogledao nešto isporuka je bila katastrofa skupa, većinom skuplja od samog proizvoda tako da sam amazon batali pre 4-5 godina kompletno.
Evo sad samo se ulogovao čisto da vidim ima li nekih promena.
Na pretragu "Samsung m52 5g" mi je izbacio sve moguće modele samo ne M52, čak je uspeo nekako i Motorolu da ubaci u rezultate!! Nakon sužavanja pretrage (da prikaže samo samsung i da bude new) ostao je 61 rezultat i ni jedan nije bio M52 ali sam pogledao A52 čisto da vidim koliko će da mi obračuna i bio sam u pravu, i dalje su ludaci, 250$ telefon + 111$ šiping i import fees, to je 45% 🤣 a kod nas 260€ (=250$) LOL
Amazon u srbilandu služi samo da bi se čovek nervirao i ničemu više, eventualno, ako je neko dovoljno lud da prihvati ove uslove može besplatno na YT da gleda Bezosa kako se voza do svemira i nazad i kaže, to sam to ja platio p ti m 🤣🤣🤣
 
Amazon je extra ako si bilo gde u svetu i extra šiti ako naručuješ iz srbilanda.
Uvak kad bi pogledao nešto isporuka je bila katastrofa skupa, većinom skuplja od samog proizvoda tako da sam amazon batali pre 4-5 godina kompletno.
Evo sad samo se ulogovao čisto da vidim ima li nekih promena.
Na pretragu "Samsung m52 5g" mi je izbacio sve moguće modele samo ne M52, čak je uspeo nekako i Motorolu da ubaci u rezultate!! Nakon sužavanja pretrage (da prikaže samo samsung i da bude new) ostao je 61 rezultat i ni jedan nije bio M52 ali sam pogledao A52 čisto da vidim koliko će da mi obračuna i bio sam u pravu, i dalje su ludaci, 250$ telefon + 111$ šiping i import fees, to je 45% 🤣 a kod nas 260€ (=250$) LOL
Amazon u srbilandu služi samo da bi se čovek nervirao i ničemu više, eventualno, ako je neko dovoljno lud da prihvati ove uslove može besplatno na YT da gleda Bezosa kako se voza do svemira i nazad i kaže, to sam to ja platio p ti m 🤣🤣🤣
Imas PP
 
Nema ovog telefona kod nas (u radnji, sa garancijom, eu model) više...
 
Danas sam ovo prvi put video ovakvo upozorenje otkud telefon misli da je ovo spam poziv, ekran za vreme poziva bio crven
 

Prilozi

  • Screenshot_20221018-190451_Phone.jpg
    Screenshot_20221018-190451_Phone.jpg
    38.4 KB · Pregleda: 26
Možda su ovi što zovu da ti uvale nešto pa ih je neko prijavio, neki sajt "bleklistovao" ! Ili si baš siguran da nije spam!
Možda zbog oblika broja! A zašto ispred broja piše "smart"?
Da li si ima taj broj u imaniku unet pod nekim imenom?
 
To ti je ipsos broj (ili sns), blokiraj slobodno.
 
Moguće je da je broj prijavljen kod operatera čiju karticu koristiš.
 
Nazad
Vrh Dno