Jesi obišao TehnoMax, TehnoMarket, CT i ostale diskonte? Pakom? Ima sigurno negde, čini mi se da sam baš u TehnoMaxu video, svaki mogući model imaju 🙂
imam ja logitech fourmula onaj sa zutom gumom, stoji mi negde skuplja prasinu 😀
a ***a 😀😀
offtopic
to mu dodje kao ovo recimo
- kupujem bmw 320d 2005 ili mladje
- imam ja skodu fabiu 1.4mpi onu zutu, stoji mi na parkingu se*u ptice po njoj
:d
ontopic
I ja sam se zainteresovao za ovaj volan, al mi se cini da ga nema nigde kod nas :trust:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari