Šta je novo?

Logitech volani NS?

sasamsa

Slavan
Učlanjen(a)
25.12.2005
Poruke
103
Poena
319
Interesuje me Driving force GT..
Ima li neko mesto gde se to prodaje?
 
Jesi obišao TehnoMax, TehnoMarket, CT i ostale diskonte? Pakom? Ima sigurno negde, čini mi se da sam baš u TehnoMaxu video, svaki mogući model imaju 🙂
 
Tako je, u sklopu Forma Ideale robne kuće... Zaista, ko tamo nije bio, ne zna šta je propustio, barem u poređenju sa ostalim radnjama sa tehničkom robom u NS... Celo prizemlje je u raznoraznoj tehnici, od mikrotalasnih, preko kompletne opreme za računare, do kućnih i auto audio i video komponenti, stvarno sjajno...
 
imam ja logitech fourmula onaj sa zutom gumom, stoji mi negde skuplja prasinu 😀
 
imam ja logitech fourmula onaj sa zutom gumom, stoji mi negde skuplja prasinu 😀

😀

offtopic

to mu dodje kao ovo recimo

- kupujem bmw 320d 2005 ili mladje
- imam ja skodu fabiu 1.4mpi onu zutu, stoji mi na parkingu se*u ptice po njoj

:d

ontopic

I ja sam se zainteresovao za ovaj volan, al mi se cini da ga nema nigde kod nas :trust:
 
Neznam ni kolika bi mu cena bila kod nas? Na newegg je $110
Driving Force Pro - 100
g25 - 260

ako bude slicno kod nas bice dobro..
G25 od 260 evra je previse skup.. a mogu kvacilo da namestim na pedale od moje trenutne fabie, ili juga sta li je 😀
 
Poslednja izmena:
😀

offtopic

to mu dodje kao ovo recimo

- kupujem bmw 320d 2005 ili mladje
- imam ja skodu fabiu 1.4mpi onu zutu, stoji mi na parkingu se*u ptice po njoj

:d

ontopic

I ja sam se zainteresovao za ovaj volan, al mi se cini da ga nema nigde kod nas :trust:
a ***a 😀

Logitech volani NS?

takav je naslov :d
 
Sta ima taj zuti? Vibracija, FF, 2 pedale(gas, kocnica)?
mrzi me sad da trazim po netu a ne znam ni koji je model..:wave:
 
Zuti nema FF..
 
Dalje, sta jos nema iliti ima?
 
pa ima volan :d

ima papucice (gas, kocnica)
i 6 buttona na volanu (4 napred i dva pozadi za menjanje brzina)
 
Poslednja izmena:
Kol'ko para, da skuplja prasinu kod nekog drugog? 😛
 
nemam pojma 🙂

vidi koliko je novi slican pa upola manje i nosi ga 😀
 
Jel se zna kad ce da se pojavi Logitech Driving force GT kod nas i po kojoj ceni?
 
e voodoo jesi ga probao kako radi 🙂
 
e nisam.. cekam kraj ispitnog roka...
uzeo sam i novo kuciste i gomilu ventova a i oni svi cekaju kraj ispitnog roka..
valjda radi 😉
 
Nazad
Vrh Dno