Video sam temu pre nego sam postavio ovu, ali ipak bih da kupim nov. Nije zbog toga što je taj već korišten, ali za 20€ koliko je skuplji nov dobijam i garanciju od 3 god. Ne crkavaju miševi tako često, naročito ovi bolji, ali dešava se i to. A za 20€ ne bih da rizikujem. Hvala u svakom slučaju. 🙂 Ako neko ima neki info kad će se pojaviti u radnjama, zamolio bih ga da napiše.