Šta je novo?

Logitech G9x

  • Začetnik teme Začetnik teme Rocker
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Rocker

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2006
Poruke
109
Poena
319
Znam da ga još uvek nema na našem tržištu, ali da li neko zna kada će ga biti? Ko je glavni uvoznik za Logitech kod nas?
 
Video sam temu pre nego sam postavio ovu, ali ipak bih da kupim nov. Nije zbog toga što je taj već korišten, ali za 20€ koliko je skuplji nov dobijam i garanciju od 3 god. Ne crkavaju miševi tako često, naročito ovi bolji, ali dešava se i to. A za 20€ ne bih da rizikujem. Hvala u svakom slučaju. 🙂 Ako neko ima neki info kad će se pojaviti u radnjama, zamolio bih ga da napiše.
 
o čemu pričaš, prodajem neotpakovan G9x... kad bi stigao da ga koristim 🙂?
 
Ma kažem, nije frka i da je upotrebljen, ionako nije mogao da bude ne znam koliko korišten kad se tek pojavio. Ne patim ja od toga, ali šta je sa garancijom, ima li je uopšte? 🙂
 
Najveci problem je sto kod nas Logitech stize sa zakasnjenjem od mesec-dva od zvanicnog pustanja u prodaju.

Sto se tice uvoznika sada ih imas nekoliko: Computerland, Telephant, Grappolo itd...
 
Nazad
Vrh Dno