Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Nesic se dzaba nervirao, opet krece LTC, izgleda da nije gotovo za danas.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zar je bitno? Samo nek roka ;)
Ja samo da izvucem nesto sa btc-e da se povratim, to tada ne diram ovo sto imam.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Cudno mi kad LA govori u $. Da li i dalje postoji sansa za 0.03BTC dok je BTC ovako jak i u rastu? Ili je mozda sada najrealnije 0.022 tj. 100$ ako BTC bude 4500? 0.022 mu je 2 puta bila kobna cifra.
 
Zavisi sa koliko me podmazete, ako je dobro moze da dogura i do 200$ ;d

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Cudno mi kad LA govori u $. Da li i dalje postoji sansa za 0.03BTC dok je BTC ovako jak i u rastu? Ili je mozda sada najrealnije 0.022 tj. 100$ ako BTC bude 4500? 0.022 mu je 2 puta bila kobna cifra.

Do sad se pumpao kroz BTC/LTC odnos, sada je situacija drugacija. Guraju ga kroz $ i analiziram iskljucivo to. Valjda je ljudima sigurnije da beze u $ nego u BTC koji je prenaduvan. :d
 
moj je stav da je sve prenaduvano i da necemo dugo cekati (oko polovine septembra) da izduvavanje svih balona
 
Pa ti budi pametan. Btc moze i na 7-8k do kraja godine, a moze i na ispod 2k.



Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Znam, ali nisam hteo da budem previse negativan javno. [emoji1]

Dileme, strahove i brige, uglavnom ostavljam za razgovore sa samim sobom. [emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
moj je stav da je sve prenaduvano i da necemo dugo cekati (oko polovine septembra) da izduvavanje svih balona

Bas kad vecina ocekuje pucanje balona, desice se kontra. Recimo 80% ljudi je izaslo iz BTC-a u fiat pred HF i eto sta se desilo, otisao 2x gore. Sa ltc-om mrcvare, ali mislim da je definitvno najbolje zaboraviti na njega narednih godinu dana. Problem je sto je vecini ovde (pa i meni) dosta vise cuvanja LTC-a... Moze ltc i znatno preko cuvene stotke, samo treba biti strpljiv.
 
ma da, ja cuvam ltc vec 3+ godine, prodao vise od pola, ostalu sicu oko 100 ako dodje i molim lepo
 
Ja sam vec rekao da pravog balona nije bo pa se ne treba ni plasiti pucanja i velikog pada. Ja balon tek ocekujem. BTC moze i na 7K do kraja godine, LTC lagano preko 100$ i u septembru... Videcemo jos ali mislim da nema jos razloga za strah. Znacemo dobro kad bude pump ;)
Za sada oprezno sa prodajom, samo koliko morate ako vam treba za nesto ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne komentarisemo rast vise?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne komentarisemo rast vise?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel smo se slozili da ide u cugu na $75 ili ne? :p

Vidis sta znaci visemesecna konsolidacija? Ovo je preslikana '13-ta sa manjim izmenama u vremenskom intervalu.

Da, to znaci da drugi skok moze biti dosta zesci od prvog. Za sada samo da se dohvatimo stotke, jos je rano za ltc pricati o $150 - $200+

Da vidimo kako se kinez snalazi na ciframa vecim od $50.
 
u pravu si , drugi talas ce biti skoro pa vertikala, da se pokaze "snaga", samo strpljenja
 
Jao bre, ovde samo neke konsolidacije. Manite se filozofiranja, kad je ovakav trend zaboravite na LTC neki naredni period, pa onda konsolidujte kesh u banci :D.
 
Ljudi, samo strpljivo. Batalite pricu o shortovanju i sl. Sedite i uzivajte u voznji, bice zanimljivo do Nove godine.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja samo znam, kada god sam za ovih 5 godina rudarenja prodavao novčiće, da sam se debelo zayebao.
 
Nisi se zeznuo. Imao si razlog zasto prodajes. Odgovarala ti je cena, trebao cash.

Ne treba tako posmatrati. Odradis transakciju, i ides dalje.

Ako tako posmatras, osećaćeš se kao gubitnik a realno nisi.
 
Jel da dumpujem sve , nek ide zivot, ili da cekam,

Ako cekam ce padne, ako dumpujem eto ga na 1000$

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Jao bre, ovde samo neke konsolidacije. Manite se filozofiranja, kad je ovakav trend zaboravite na LTC neki naredni period, pa onda konsolidujte kesh u banci :D.

Ovo je tacno.

Ljudi ne shvataju sta je konsolidacija i da je ona prosla.

Ja imam jos uvek solidan stek koji je uzet na $4,2, pocetkom godine. 70% sam ga ocistio u Maju, ovaj deo sam ostavio za stage II pump u kog 99% vas nije verovalo.

I to ne diram, niti mi stoji na menjacnici.

Ovo sto radim pored toga je cista trgovina mimo steka. Dakle analiziram i na osnovu moje licne analize trgujem. Tako sam uhvatio par talasa i uzeo nekih 5-6 BTC-a za ovih poslednjih par dana.

Znaci iz longa u short i kontra. A to ne radim nikako sa stekom.

Edit: Vrlo brzo smo dolsi na $80 i jos ide vikend. Malo cemo se ohladiti, trebace energine do stotke.

Za sada moje misljenje je da cemo kroz nekoliko dana zakucati na stotku, verovatno je odmah i probiti tj zaustaviti se na $104-105 (naivni ce reci probili smo stotku, idemo na $200 i popu$iti), onda mega korekcija. Za sada mi je target da izadjem sa 30% steka na $120-125. To je fina cifra, ostatak cu rasporediti i u zavisnosti od situacije odluciti jel to moze jos ili dumpovanje da ih ne zarobim do 2019-2020.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno