Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

PA bila velika potraznja, a ltc nije bilo u ponudi, a ko je kupovao ne znam :D
 
neki pilicar me pretekao ili bi uvaljao 100 ltc za 100$ ovako ode za prosek 65-70$

inace probao sam povuci 2000 LTC sa bitstampa proslo za 2min, ne smaraju dodatno, ne znam limite ali mislim da sve do 100BTC prolazi odma
 
Poslednja izmena:
Jel ste to vi postavljali cenu u dolarima za 1 ltc na bitstampu?
100$?
To neko zezanje ili?
Kako je to moguce? I koliko je prodato ltc-a po toj ceni?
Jos bolje pitanje, koja je ****** kupila po toj ceni? :D

Zapravo skoro ceo kripto i max cene koje neki konji postizu su neverovatna demonstracija ljudske gluposti...Nase je da to iskoristimo jer za par godina to vise nece biti tako dobar biznis, sazrece trziste i nece vise moci da se prodaju m@da za bubrege...Do tada uzivajmo u sticanju para/btc-a, ko sta preferira...
 
ma jok stavio sell na 100 al lag bio velik, posle errori i gluposti pa jedva izdampovao :D
 
Svaka cast ko je uvalio preko 60, nemam reci
Ja nisam bio pri kompu, nit bi mi palo na pamet da prebacim na bitstamp ltc koje imam tako da svakako ne bih to iskoristio, to je moglo da me izvuce posto sam se kad je bio pad na 15-16 po komadu zeznuo i prodao po 18, trgovao kao...tad krenulo da raste i tako do sadasnjih 45
Malo sam trgovao i izvukao prosek na 21 dolar, ali i dalje mi se place, prepolovljen mi je stek, ali najgore je sto sam znao da mora ove god dostici ATH u dolarima i to sam i cekao, ali kao u medjuvremenu da uvecam stek :S:
krastavac, bio sam alav i eto sta se desi
Da kazem da i dalje ne mogu da se nacudim vama sto ste uvalili iznad 60, pogotovo ko je preko 90-100
Svaka cast :D
 
Svaka cast ko je uvalio preko 60, nemam reci
Ja nisam bio pri kompu, nit bi mi palo na pamet da prebacim na bitstamp ltc koje imam tako da svakako ne bih to iskoristio, to je moglo da me izvuce posto sam se kad je bio pad na 15-16 po komadu zeznuo i prodao po 18, trgovao kao...tad krenulo da raste i tako do sadasnjih 45
Malo sam trgovao i izvukao prosek na 21 dolar, ali i dalje mi se place, prepolovljen mi je stek, ali najgore je sto sam znao da mora ove god dostici ATH u dolarima i to sam i cekao, ali kao u medjuvremenu da uvecam stek :S:
krastavac, bio sam alav i eto sta se desi
Da kazem da i dalje ne mogu da se nacudim vama sto ste uvalili iznad 60, pogotovo ko je preko 90-100
Svaka cast :D

Ma ko je to kupio, ne pali se. Stavio neko sell i kupio sam od sebe. Ko ume da koristi komp nije toliko ret@rdiran da kupi LTC po 108 danas...
 
pa ja nisam od sebe kupio, stojali orderi bar 25min, jer zahtevaju 12 conformacija, ja se slucajno ulogaovao pre najave, ali mi trebalo 7-8min da poslaljem LTC, vidim bilo i u sell orderima litecoin, mozda navlakusa da nabiju cenu na drugim berzama nekog ko ima mnogo vise da dumpuje...
 
Sto da ne pa to im je odlicna reklama, kapiram da su ltc-ovi njihovi a i orderi za kupovinu takodje. Zrtvovali su nesto love za dobru reklamu...to je za bitstamp kao menjacnicu nista!
 
jel pokusavao neko da prebaci LTC sa btc-e na bitstamp i obrnuto. poslao danas 20 ltc sa btc-e na stamp i nista stiglo cak nema nista na blockchainu. Poslao 1 ltc sa stampa na BTC-e, prosle konfirmacije, saldo 0.... Kapira neko sta se dogadja?
 
https://www.bitstamp.net/article/let-there-be-litecoin/

". We are also exploring the benefits of the Lightning Network and, in order to provide our customers with the highest level of security possible, we have implemented multisig Litecoin wallets."
"The Lightning Network was initially envisioned as a way to expand bitcoin, but attempts to enact the necessary upgrade stalled. With Litecoin being the first major blockchain to pass the Segregated Witness (SegWit) technical upgrade, we decided it was time to enable Litecoin here at Bitstamp and to start exploring the possibilities the Lightning Network offers"
 
Pa vi ne citate, zasto bih ja od sebe kupovao? Mislim da ima tu reklame, tj da su njihovi buy orderi bili, mozda su sprzili odredjenu sumu da malo zatalasaju, ali ja od sebe nisam nista kupio...
 
Ma ne mislim bukvalno da si ti od sebe kupovao niti da je bilo ko drugi poludeo pa kupovao od samog sebe nego da je menjacnica kao menjacnica odradila posao i zrtvovala lovu zarad dobre reklame. Vidis da im je upalilo i da su svi brze bolje pojurili da prebace ltc-ove na bitstamp da bi ih zavalili za 100$..... dobar marketing je cudo!
 
Poslednja izmena:
Pa to je bilo sasvim ocekivano. Stamp mora nekako da nabije volume. Nije to ni ne znam koliko para koliko su pukli da bi odradili "reklamu" i navuku ljude da prebace novcice kod njih.
Ali i dalje ne mogu da verujem da cex i dalje ignorise ltc. Ja bih sigurno polovinu novcica drzao kod njih.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
verovatno kontaju da će izgledati mega neozbiljno sa skidanjem pa nakon par nedelja ponovnim dodavanjem... baš im je bila loša procena
 
Ne znam sto te cudi, cex ima jako mali volume, jedve se nesto desava i sa btc/eth, imaju puno arbitraze... Eto i stamp je uveo ripple a nije eth, tek sada ltc..

Nego, jesmo li se ovo ustabilili da radim rebuy ili bi mogli jos dole :D
 
Ja da ga zavaljam na 200$ i zadovoljan sam posle nek ide i na 500$ :d

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Prodato 150 ltc na srednju cenu od 80$. Sa 200 ltc cena je već bila skoro ujednacena....Za prvih sat vremena istrejdovano manje od 500 ltc posle toga botovi krenuli. Tako da ništa spektakularno
 
Jel moguce da je stvarno toliko ljudi uspelo da zavalja na tako visokoj ceni?? Jel se to samo na bitsampu desilo?
 
Ma jok bilo je nekoh 200-300 LTC iznad 50$ mozda se jos par ordera pojavili sitnijih i to je to
 
Nije neki volume bio, za mene 50ltc, arbitraze 1400
 
Izvinjavam se svima sto ne stizem na PM odgovoriti.

Definitivno prejak otpor na 0.02. Trebace ovo 2-3 pokusaja i ciscenja da probije. Posle toga freedom.

A mi dok ne dodjemo do 0.02, bice prilike i jeftinije da se uzme. Barem mi se tako cini, zato sam prodao dobar deo na 185.

Ajde da vidimo jel mozemo do 170 i ispod, pa shopping.
 
Za sada nije plan da ide preko 200, to sam skroz ocekivao. Doduse mislio sam i da ce malo vise pasti sto i dalje ocekujem ali fino mu drze cenu izmedju 180 i 185. Sada cak malo i pocinje buy da raste. Svaki put kada krene tako buy da raste krene cena na gore. To mi se trenutno ne uklapa toliko i mislim da ce to botovi ipak pogurati na dole.
Na kraju ce samo da puste info neki za lightning i ode cena sama preko 200. Videces kako ce to lako biti. Do tada ce sve biti fake pokusaji, ustvari ce samo da klackaju cenu i mesetare. Usput mogu i da hvataju ljude u shortu kad se nabije sell ;)
 
Sta mislite da li ce danas uspeti na poloniex-u opet da probije 48 $ ?
 
Naravno.

Ispaljuju se vesti za BTC SegWit x2 i cena nastavlja gore, zato odnos LTC/BTC pada, skroz ocekivano.

Mozda bi valjala jedna zesca korekcija. U tom slucaju, podrska je na oko 153-155. Mislim da bi to bio i floor.

Naravno, nema garancije da ce dostici tu cenu, ali bi valjalo za mega shopping.

Ja solidnu kolicinu prodao na 185, malo sam uzeo nazad na 175, cisto ako bouncuje da se istresem.
 
Poslednja izmena:
Primat u trgovanju je opet preuzeo sugavi Ripple,tako da idemo opet ka cetvorocifrenom volumenu.
Ukoliko ne zvekne neka vest o LN opet zesci drop.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno