Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ne, do petka traje ovaj period, tj. do odredjenog bloka, mrzi me sad s fona da ti trazim koji je. Kada se period zavrsi ako smo na 75% to bi znacilo da je segwit aktivan tj. da je soft fork uspesno protekao. Trebalo bi to da se privede kraju bez uzbudjenja.
Da, cifra od 75% bi trebala da bude znak za lagani skok ali to bas i nije tako obavezno iako ga ja ocekujem. Solidno je pala cena od juce, mislim da moze da uhvati fin zalet. Videcemo.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nema tu puno filozofije , ili cete drzati novcice ili cete trgovati, kombinacija ne postoji i vodi ka gubitku. Ko odluci da ih drzi , neka odredi vremenski period i cenu na kojoj ce da proda deo ili sve. Ko trguje, neka mu je sa srecom, i neka se mane umetnika koji crtaju trouglove i linije :)

neko tvoje predvidjanje, idemo gore ili dole :d:D:D
 
ovo sam rekao jos pre par nedelja, ali ni ja nisam ispostovao.... cak sam sa drugim zaebancijama izgubio 20 posto, mozda i vise..
ko ima ltc i ne planira da kupuje jos,neka ne gleda nista jos nekoliko nedelja, mozda i duze...
 
ViaBTC neće podržati segwit, uostalom moraće kada se lokuje za tri dana :D
Sa trenutnim % koji je 95% segwit nam treba u preostalom periodu iznad 75% segwit blockova da se lokuje.
 
Poslednja izmena:
ViaBTC pool je izbacio nekoliko non segwit bloka, a i povecao je svoj udeo u distibuciji na 5%, a bio je oko 2% i to je poguralo cenu dole. To je deo plana "brace" kineza da se ipak odrzava neizvesnost oko segwita povecanjem hash rate ViaBTC pool-a, i da se tako upravlja cenom.
 
ViaBTC pool je izbacio nekoliko non segwit bloka, a i povecao je svoj udeo u distibuciji na 5%, a bio je oko 2% i to je poguralo cenu dole. To je deo plana "brace" kineza da se ipak odrzava neizvesnost oko segwita povecanjem hash rate ViaBTC pool-a, i da se tako upravlja cenom.

Oni i dalje imaju isti hashrate, samo što su imali više sreće pa im se povećao procenat na 5%. Ova računica oko hashrate je na osnovu blokova koliko razbiju.

Oni su i dalje na 140-150ghs već ceo dan.
 
Poslednja izmena:
Singerica je upravu. Via je iznenadjujuce mnogo blokova otvorila. Statisticki gledano neverovatno mi je kakav su imali luck.
Svejedno, njihov hash ne menja apsolutno nista. Nisu relevantni i ne mogu da uticu ni na sta.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Procenat za segwit raste i sada je 75.50%, da nije ViaBTC pool-a, procenat bi bio visi i cena bi brze isla gore, oni su neka vrsta kocnice i malo smiruju cenu, tj obuzdavaju rast, a cena ce svakako ici gore, samo je pitanje kada i koliko brzo i sa kakvim padovima.
Sada je udeo ViaBTC pao na 4,6% oko ~ 196 GH/s i cena otisla na 1216.
 
Poslednja izmena:
Ma via ne utice ni mrvicu, sta vam je, nebitni su potpuno. Niko na njih i ne obraca paznju. Nebitno je dali imamo 95 ili 100% podrske, jedino je bitno da segwit prolazi i to je to. Nabicemo oko 77-78% do kraja i to je vise nego dovoljno.
Veci uticaj na cenu je imao onaj jedan blok sto je ltc.top izbacio nego via za svo ovo vreme ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne, do petka traje ovaj period, tj. do odredjenog bloka, mrzi me sad s fona da ti trazim koji je. Kada se period zavrsi ako smo na 75% to bi znacilo da je segwit aktivan tj. da je soft fork uspesno protekao. Trebalo bi to da se privede kraju bez uzbudjenja.
Da, cifra od 75% bi trebala da bude znak za lagani skok ali to bas i nije tako obavezno iako ga ja ocekujem. Solidno je pala cena od juce, mislim da moze da uhvati fin zalet. Videcemo.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Skontacu ja ovo kad porastem :) Svaka ti minimun po tri puta dala :) Hvala na lekcijama!
 
Zasto je na segwit.co/ltc kad je dostiglo 75% period 6 bio obelezen zelenim ✔ a sada se ponovo vratilo na klasican izgled? Kada se klikne na period 6 danas pisalo je Congratulations.....
 
Evo sada i ovi:

2017-04-24 18:42 1191817 ViaLTC ✓ ✓ ✓ 131639 22 13 kB
 
Sa trenutnom snagom koju su stavili na mrežu segwit se aktivira u sredu oko 22h sat gore sat dole :D Uglavnom žurka je u sredu uveče, ako poraste na 5000ghs onda i pre :D
 
Jos 2 dana i 16h :)
Za zurku je malo kasno ali afterparty jos moze da krene. Taman se i Kina budi sada :)
 
Bojim se samo da ce pasti gadan mamurluk i losa tetovaza ove noci :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Potrebno nam je 847 blokova za segwit.
U proseku trenutno razbijamo blok svaka 2.2min. 847*2.2=1863.4 minuta u proseku. To znaci 31.056h ako svi blokivi naredni budu SW. To znaci sutra oko 16:00 da ce biti aktiviran, a lock ce naravno na kraju perioda.

Edit: Nesto mi se cini da razbijamo i brze od 2.2 u proseku, ali ovo je trenutna racunica :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno