- Učlanjen(a)
- 18.07.2001
- Poruke
- 18,288
- Poena
- 1,445
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
- GPU
- Asus GTX 2070 Super
- Storage
- Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
- Kućište
- NZXT H210i
- Monitor
- LG C2 42"
- Miš & tastatura
- Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
- Ostale periferije
- Glupi HP štampač
- Laptop
- Apple Macbook Pro 14" M1
- Tablet
- Apple iPad Pro 11"
- Mobilni telefon
- Apple iPhone 13 Pro Max
- Pametni uređaji
- Apple Watch Ultra
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Imam veliki problem (cak sam 4 puta reinstalirao Linux, Red Hat 7.2). Problem je u tome sto moja graficka, GeForce 4 MX 440 64 ddr, Eagle nije podrzana a zbog toga nece da se podigne X i plus kaze pri podizanju delova sistema za Wine Failure 🙁
Stvarno ne znam sta da radim..u listi podrzanih je nema (ima ge force 3), probao sam neke generic svga pa ni to nije proradilo...
Stvarno ne znam sta da radim..u listi podrzanih je nema (ima ge force 3), probao sam neke generic svga pa ni to nije proradilo...