Šta je novo?

Limundo - Opomena pred utuženje???

Šta si ti mislio da su to kao neki amateri? /sarkazam

spit-take.gif
 
Ako uplatite trazite im potvrdu da nemate dugovanja.
 
Upravo mi je stigla opomena pred utuzenje za ravno 56 dinara... Nije problem, platicu im iako nisam na limundo usao godinama, cak sta vise nalog mi je zatvoren. Moje pitanje je sledece, kako ce oni znati da sam im ja uplatio tih 56 dinara ? Naime u opomeni nigde ne pise moje ime i prezime vec moj nick sa limunda , tako da mi nije jasno da li treba da na uplatnici napisem moj nick ili puno ime i prezime ? Hvala
 
Nego imam jedno pitanje, nzm da li je samo kod mene takav slucaj ili i kod ostalih, ali i meni je danas stigla ta poruka o dugovanju,no kad sam usao na saj i limunda i kupinda ne mogu da nadjem ni jedan proizvod koji sam prodao ili kupio, niti se secam da sam ista prodao ili kupio kod njih pa me interseuje da li ima jos neki nacin da se naprvi dug ?

Edit:
Evo i slike racuna, ne znam ni za te uplate iskreno se ne secam ni da sam upacivao, jel ima negde da se nadje istorija kao i razlog duga ?
 

Prilozi

  • Screenshot from 2022-06-07 16-50-53.png
    Screenshot from 2022-06-07 16-50-53.png
    71.8 KB · Pregleda: 215
Šta si ti mislio da su to kao neki amateri? /sarkazam
Ako se dobro sećam, ranije nije moglo. Kako bilo, sad sam video da mi je tih 200 i nešto dinara kredita od 2011. al iz principa prema ovome što se sada njima dešava ću tražiti svoje nazad. 🙄
 
Ovo jesu smesna potrazivanja. Ali ako su licne karte date i ako su uslovi prihvaceni onda imaju pravo i ako je ovo vise nego ocajno sto rade. Sad sa druge strane ne znam kakvi su bili zakoni za to sto smo mi stiklirali prilikom registracije pre 10 godina. Ne verujem da bi se upustali u ovo ako nemaju neku osnovu. 50.000 korisnika po 50-200-1000 dinara pa ti vidi bato 🤔
Pravni savet je dobrodosao
 
Upravo mi je stigla opomena pred utuzenje za ravno 56 dinara... Nije problem, platicu im iako nisam na limundo usao godinama, cak sta vise nalog mi je zatvoren. Moje pitanje je sledece, kako ce oni znati da sam im ja uplatio tih 56 dinara ? Naime u opomeni nigde ne pise moje ime i prezime vec moj nick sa limunda , tako da mi nije jasno da li treba da na uplatnici napisem moj nick ili puno ime i prezime ? Hvala
Poziv na broj za to služi, ne treba nick.
 
I ja dobih danas mejl kao i ostali za nekih 170 din.
Platila sam i zelim da blokiram nalog da mi opet ne napakuju nešto. Možda je glupo pitanje, je l može neko da mi objasni kako da ugasim nalog?
Sećam se nekog davnog duga od pre 5 godina otprilike. Uplašila sam se i platila 😑
 
Evo i meni stiglo za 120 din. Izguglam limundo tuzbee i iskoci mi ovaj forum. Elem nit se secam za sta je to bilo, nit se secam lozinke, niti sam ulazio tamo poslednjih 10 godina. 7 godina zivim van Srbije, Ako im je zapelo za 120 dinara mogu da traze moje izrucenje:ROFLMAO:
 
Objavili su na svom Facebook nalogu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220607-190218_Chrome.jpg
    Screenshot_20220607-190218_Chrome.jpg
    134.2 KB · Pregleda: 283
Meni poslaše opomenu pred utuženje za dug od 41 dinar. Poslednji put sam trgovao preko limunda 2009-te i nikakve lične podatke im nisam ostavio (jedino što imaju je moj broj telefona i email). Pa nek im je sa srećom da me pronađu.
 
isto stiglo i meni 340din za prodaju iz 2011god...ima li nekog da je uplatio?
koji je pravi racun jer kad unesem 160-216125-49 posle 160 doda jos dosta nula kao da nije dobar racun,takodje sta ste stavili u model jer imam samo poziv na broj 277024?hvala unapred
 
isto stiglo i meni 340din za prodaju iz 2011god...ima li nekog da je uplatio?
koji je pravi racun jer kad unesem 160-216125-49 posle 160 doda jos dosta nula kao da nije dobar racun,takodje sta ste stavili u model jer imam samo poziv na broj 277024?hvala unapred
Nule su ok, to je samo dopuna do punog broja racuna. Model je 97, kao i za svaku drugu uplatnicu.
 
Ne koristim limundo/kupindo vec godinama,uplaticu im tih 20 dinara i nikad vise limundo/kupindo.

lb.PNG
 
Registrovala sam se samo zbog ove gluposti, ja sam jedna od onih koju duže bez da sam išta prodala zato im godinama i ne uplaćujem bednih 200 din iako me redovno smaraju. Naime ''kupac'' je samo kliknuo kupi na moj oglas, niti je ikad uplatio niti je kupio, ali je Limundo to registrovao kao kupovinu i automatski me zadužio. Prošlo je 10 godina, znači apsolutno zastareo ''dug''. Ne pada mi napamet da im plaćam bilo šta niti mislim da postoji promil šanse da bilo koga tuže. Ovo je seljačka fora ako prođe prođe i od tužbi nema ništa. Ne plaćajte klošarčinama ništa, idu na strah, od tužbi nema ništa.
 
Ono i da hocu ne bih znao kako da im uplatim odavde. Nit imam prebivaliste u Srbiji, a posle te adrese kad sam se registrovao sam se selio bar 2 puta. Srecno im bilo
 
Ma racun i dugovanja su sigurno realni. I sigurno je stanje takvo.
Problem je povod za akciju. Zašto im se sada žiri toliko, a do skoro su trpeli višegodišnje dugove.
Ne prete isterivanjem sa sajta već prinudnom naplatom.
Svejedno, gube mnogo članova to je garant koji im nije nepoznat, što im je sada svejedno a do sada nije?
Jedini argument mora da je neki veliki prevrat tamo kad se poslovna politika tako drastično menja.
 
Ma racun i dugovanja su sigurno realni. I sigurno je stanje takvo.
Problem je povod za akciju. Zašto im se sada žiri toliko, a do skoro su trpeli višegodišnje dugove.
Ne prete isterivanjem sa sajta već prinudnom naplatom.
Svejedno, gube mnogo članova to je garant koji im nije nepoznat, što im je sada svejedno a do sada nije?
Jedini argument mora da je neki veliki prevrat tamo kad se poslovna politika tako drastično menja.
Ili se spremaju da zatvore radnju ili da je uvale nekom drugom, pa sad u zadnji momenat gledaju da uvuku još love u džep.
 
Taman da mogu kupcu da prezentuju ogromnu perspektivu platforme, koja svakim danom beleži 100% rast poseta 😂
 
Nazad
Vrh Dno