Šta je novo?

LG V20

Kod mene radi ovaj trik sa Sfilter aplikacijom. Nema za sada ghostinga

I kod mene.
Ako je to tako prosto da moze ovako aplikacijom da se koriguje zasto je strucnjacima iz LG-a bilo tesko da srede ghosting kroz neki update [emoji849]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
zanimljivo je da kad je trebalo da se kuka na image retention nema ko se nije javio na tu temu, i ko ima i ko nema ovaj telefon [emoji4] sad kad se ponudilo neko resenje samo se jedan covek javio...

pardon, javio se jos jedan, izvinjavam se...[emoji3] a zaista ocito da nije bas to toliko komplikovano srediti...
 
Poslednja izmena:
Pa i treba da se kuka, rešenje je vrlo jednostavno, a LG zabole patka da ga implementira. Kupiš telefon za 500e i imaš duhove po ekranu *mjau**mjau**mjau*

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
zanimljivo je da kad je trebalo da se kuka na image retention nema ko se nije javio na tu temu, i ko ima i ko nema ovaj telefon [emoji4] sad kad se ponudilo neko resenje samo se jedan covek javio...

pardon, javio se jos jedan, izvinjavam se...[emoji3] a zaista ocito da nije bas to toliko komplikovano srediti...
Kako je lepo videti cist ekran posle toliko meseci [emoji16]
Probao sam vec nesto ranije sa Sfilterom ali neko je ponudio drugačija podešavanja i nije ga uklonio u potpunosti. Sa ovim settingsom nema ga uopste, hvala.
Posto sad ipak planiram da zadržim telefon jos neko vreme, da li neko zna gde ima da se kupi /naruci original baterija?

Edit - nasao, ako treba jos nekome
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.co.uk/ulk/itm/282888148992

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ok je cena za bateriju, valjda je original...bilo je ovakvih i na aliju pa sam po navici skeptican...

ako nekome smeta sfilter u notification baru, a ostaje ponekad tamo cak i kad se notifikacije stave na off, jednostavno mu zabranite notifikacije iz settings pa nadjite sfilter u apps i uradite block notifikacija...app ce neprimetno da nastavi da radi to sto treba...naravno, stavite je u izuzetak u podesvanjima baterije...
 
Nista jos uvek

@Babadok

Da li ti je stigla baterija?

Razmisljam da uzmem sebi jos jednu da imam za svaki slucaj, a i dobro dodje kada se ide negde dalje..
 
Poslednja izmena:
Nisam još narucio ali hocu u narednih par dana. Meni treba jer je moja oslabila,pa cu ovu sadašnju da cuvam za backup.
U komentarima kazu da je original...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja bih naručio neku bateriju, po netu nalazim da su najbolje PowerBear međutim ne mogu da nađem nikoga ko šalje za Srbiju. Niko više ne prodaje ni battery kit. Moja je totalno oslabila jer sam isključio heat throttling i baš se zagrevala.
 
Dobar dan svima, molim za pomoc. Imam problem sa V20 starim 2 meseca - slusao sam muziku u LGjevom Musci playeru (koji je dosao instaliran na telefonu) i odjednom zujanje i telefon se zaglavio. Restart, ponovno u aplikaciju, pustio muziku deset sekundi i ponovno zujanje i restart. Nakon toga je telefon sam od sebe upao u restart loop sve dok nije istrosio bateriju (namerno sam ga ostavio da vidim dokle moze). Nakon toga sam ga napunio, uradio factory reset i telefon mi je upadao odlazio u reset u toku kreiranja google accounta. Imate li predlog sta uraditi? Unapred hvala
 
Prodje i septembar a Orea nidje :smash:
Meni to ne predstavlja neki velik problem iskreno ali da su kilavi brate kilavi su. Da kucnem u drvo telefonom sam prezadovoljan sve fercera kao prvog dana. Jos malo pa ce godinu dana kako je kod mene, nadam se da ce nastaviti da me sluzi kao do sada pa da ga za jos godinu zamenim za neki V40
 
Izašao je source kod za kernel na sajtu pa kontam da bi trebao da izađe u roku nekih mesec dana.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
šta je na kraju bilo za neku originalnu bateriju? jel neko našao gde ima da je provereno original baterija?
 
Baterija na lg v20 je neki prosek.Meni izdrzi dan sa nekim umerenim koriscenjem telefona.Imao sam pre v20 lg g pro 2 i baterija je na njemu bila bolja.
Sad da li je to zbog razlike u ekranima koji je na v20 2k pa vise cedi bateriju u odnosu na g pro 2 koji je 1080p?Ili ovaj dodatni ekran na v20?
Uglavnom tesko je naci originalnu bateriju mada nikad se ne zna.Mozda je neko i natrcao na original.
Inace fon radi kao i prvog dana.Za sada zadovoljan kupovinom.
 
990N model je danas dobio Oreo, to znaci da ce 990DS uskoro takodje

Changelog:

– [Home Screen layout] Some apps may be placed differently in Home & app drawer. To keep using Home & app drawer select Home after the software update finishes. Then go to Settings > Home screen > Select Home and set to Home & app drawer.
– Android OS Upgrade
– [Changed Privacy Policy Terms] The Privacy Policy of LG Software update has been changed.
– [Comfort view improved] The blue light filter in Comfort view has been improved. You can now adjust between 10 levels.
– [Home touch buttons improved] The Home touch buttons can now be hidden while using apps.
– [Icon shapes added] New app icon shapes have been added.
– [Improved Settings layout] Finding what you want in Settings is now easier than ever.
– [Improved app notifications] Each app’s notifications can now be managed all in one place.
– [Improved notifications] The notification badge for app icons now displays according to the notifications you have in the notification panel.
– [Improved performance] To improve battery life and phone performance apps now run less in the background.
– [More codec supported] Sony’s codec LDAC is now supported when using Bluetooth headsets that work with the codec.
– [Quick info] Apps on the Home screen can now do more. You can touch and hold an app icon to see its notifications widgets and info.
 
Skidam KDZ, flešujem ga sutra pa javljam utiske.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Skidam KDZ, flešujem ga sutra pa javljam utiske.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Ajd pa javi:). Pojavio se meni i OTA update za Oreo

Capture+_2018-10-10-01-53-15.png

Ali sto se mene tice ako mi vec sad radi sve ok, a tel inace radi i ovako ko zmaj kao prvog dana, necu da zurim sa apdejtom dok ne prodje neko vreme pa da vidim jel sve ok i jel ima smisla i svrhe i kakve su promene i da li mi uopste znace.
 
Poslednja izmena:
Odradio update pa nakon toga factory reset. Radi bar za 20% brze (lupio procenat ali osetno je brzi). UI odvratan i dalje a sve ostalo radi za sada odlicno. Trebace par dana da sve slegne pa da vidimo kako je sa baterijom mada mislim da se oseca i tu razlika, pozitivna.
 
Društvo, kako da namestim da mi se u kalendaru (Google Calendar, ili koja god app) prikazuju rođendani prijatelja na Fb?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Bukvalno imas 200 uputstava na internetu i jos toliko aplikacija. Post je vise za temu o Android Aplikacijama al ajde. Mozes preko PC-ja da odradis, udjes na fejs i imas dugme You can add your events to Microsoft Outlook, Google Calendar or Apple Calendar i ubacis u Google calendar. Uputstvo.
 
Hvala mnogo.
Nedavno god i po dana kako imam V20. Još samo da kupim još jedan punjač i puna kapa. :) Hvala još jednom.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Meni nista nije ponudjeno, ni preko OTA ni preko LG Bridge..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nije jos izaslo za AME verziju, mozes da flesujes neku drugu preko KDZ ako hoces.
 
Nazad
Vrh Dno