Šta je novo?

LG Optimus L9

Vidim ja da ce sad morati aplikacije da se traze za Jb,pola nece da rade...
 
Meni sve koje sam koristio rade i na JB.
Igrice ne igram.
 
jel imate neki call rec koji radi na jb ? moze na pp,,ubih se i ne mogu da nadjem
 
Kupiću Transcend class 10.
Meni se čini da mu je zvuk tiši?
 
Zvuk za nijansu bolji, ja sam smanjio stepen ispod.

Bolje hvata i 3G net na poslu, pored je MTS bazna stanica, non stop se gubio. Sada je skroz ok. :)
 
Evo i ja sam updade-ovao pa da prenesem utiske;
Prvi put nije uspelo, pukao je odmah na 5% (preko LG Suite). Onda sam pogasio skoro sve programe sto cuce u windows task baru, pustio ponovo i odradio je do kraja (mozda nekom bude korisno, da ne morate da trazite neki drugi racunar, znaci nesto od tih programa-procesa mu je smetalo).
Inace, sada sve radi jako lepo, fluentno, svidjaju mi se i sitna poboljsanja UI-a.

Jedino sam primetio da neki programi koji su dosli preinstalirani na njemu, ne rade. Npr. Polaris Office, izbaci mi poruku kako moram da odem u manager aplikacija i da ga azuriram, ali ga tamo nema na spisku. Da li neko mozda ima resenje za ovo?
 
Koliko vama ima lag kod otkljucavanja ekrana? Ovo je bruka koliko mu treba da se probudi preko 2sek
 
Nakon drugog dana koriscenja, baterija mi oko 20% krace drzi. Ranije sam imao display time oko 4h i 20min, sada nesto ispod 4h.
 
Zasto je odjednom poskupeo 50-ak eura u prodavnicama?
 
Zato sto je pusten update za JellyBean.
 
Jel dobila kamera onu opciju da pravi 360 stepeni virtuelnu turu prelaskom na jb? Ili to imaju samo neki telefoni?
 
Transcend 32gb klasa 10, krcata...scan gotov za 2 minuta.

eto i meni se desava da mi recimo ne rade par programa koja su radila na predhodnom,sad na JB nece,,,
Meni je samo jedna aplikacija pravila problem, a resio sam ga jednostavno. Obrisao shortcut, napravio novi i ona proradila.
 
Koji vam bre to programi ne rade, meni sve što sam imao pre update-a radi i nakon?
 
Polaris Office ne radi
 
Polaris Office ne radi
Polaris office definitivno ne radi, tj trazi neki update koji se ne moze uraditi, a sto je najgore nema ga ni na google play pa se ni odande ne moze uraditi update.
Da bi resio ovaj problem instalirao sam think free office koji koristi samsung, ali kada hocu iz maila da otvorim dokument on ponovo poziva polaris koji je prs`o...nemam ideju kako da promenim default aplikaciju za otvaranje dokumenata i resim ovaj problem?
 
ja koristim google drive and maildroid a te default unistal ili disable :D
Nisam imao problema za sada.
 
Baterija krace traje na JB, i sad primecujem da bluetooth na stand by trosi jednako bateriju kao i wi-fi, to tako nije bilo na ICS, a BT, WIFI i GPS nemam naviku da gasim ni na jednom telefonu.

Isto mi se cini i da je signal slabiji, nemam problema sa prijemom ali ranije sam imao sve crtice sada cesto jedna ili nijedna i ako problema u razgovoru nema.

Speed dial i dalje ne radi na tasterima 1,2, i 3.
 
Poslednja izmena:
Polaris office definitivno ne radi, tj trazi neki update koji se ne moze uraditi, a sto je najgore nema ga ni na google play pa se ni odande ne moze uraditi update.

Polaris Office se update-uje ili deinstalira iz programa Application Manager.

Da bi resio ovaj problem instalirao sam think free office koji koristi samsung, ali kada hocu iz maila da otvorim dokument on ponovo poziva polaris koji je prs`o...nemam ideju kako da promenim default aplikaciju za otvaranje dokumenata i resim ovaj problem?

Settings->Apps->Polaris Office->Clear Defaults
 
Jesi probao preko Application Manager-a?
 
To je prvo sto ponudi, ali ga tamo nema na spisku?

Ti imas JB, i radi ti polaris (koja verzija)?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno