Šta je novo?

LG Optimus Hub

RC obicno bude zaokruzena verzija dok nightly mogu da variraju po kvalitetu, tako da se izrazim.

Nego zna li neko kako da prebacim kontakte na SIM?
Mnogo glupo i *****no ako nije ugradjena ta opcija..
 
Nasao sam silikon u Tc Usce. Na prvom spratu ima neki stand koji prodaje dodatke za fonove i imaju samo providnu. Cena je 1200 din. :confused:Hahaha. Nisu normalni.
 
e meni stigla obloga iz kine, :) nisu je otvarali ovi na carini tako da je ukupan trosak oko 750din, super je, ne menja puno izgled telefona, crne boje, dobio sam i screen protector (foliju za ekran) koju sam zalepio i nije losa jer ne ostaju prsti po ekranu :) sta znam za prvu kupovinu preko neta iz inostranstva ekstra sam zadovoljan. i brzo je stigla...

a sto se tice cyanogen mod-a nesto mi se ne eksperimentise, ovako mi radi super i ja tu nista za sad ne bih menjo' :)
 
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ljudi imam lepe vesti stigle futrole...pozivi na 021 451186.........e sad vi meni pice....:d

Inace ova reljefna je ista kao moja, ne mogu da verujem da kosta 1200 din....hajde ko bude zvao NS i kupio, neka napise ovde sta imaju i koja je cena....
 
Poslednja izmena:
Stigle su folije i silikonske futrole kod Vukovog spomenika,preko puta kluba Tramvaj Ruzveltova 1 011/33-70-572.
Cena folije za ekran je 500 dinara ,a silikonske futrole 1200 dinara.
 
Pa pazi da im ne dam 1200 din za silikonku!!! Za par nedelja će ih biti svuda za 500-600din.
 
Jel moze neko da mi kaze kako da gledam flv klipove na Hub-u ? skidao sam neke programe ali corak :(((
 
Ipak ne tripujem 7.2 RC 2 nema ugradjen FM RAdio, kakva steta, zna li neko za alternativu ? :(
 
Na cm-u nemaš radio. Alternativa je - Spirit FM UL, imaš Light, a mož` se nađe i u domaćoj radinosti:D

Još nešto, u podešavanjima izabrati: Audio-Method-msm7x30 sysfs
 
Poslednja izmena:
Inace kako ste zadovoljni mobom?,Ja sam zadovoljan.Skroz simpa telefon. jedino naravno me baterija malo nervira,ali tako je to kod androida.
 
Ja ga jos uvek umereno terorisem i izdrzi dan ipo dva. Fabricki softver Launcher Pro. Radi ko metak.
 
zahvaljujem se ixtisu na pomoci

steta sto je zvuk slabiji na sluskama :(
 
Izaberi u opcijama force stereo. To će malo poboljšati zvuk.
 
Uh bio sam odsutan 5 dana i vidim da ste se raspisali :)

Stigle futrole - lepo samo da nisu malo poludeli (1200 din ) , iz principa neću da uzmem .
Za te pare ima da se popije gajba piva :D

Jasno kao dan što samo Srbija nema Paypal :mad:


ps. Kad instaliram RC2 javljam utiske ...
ICS 4.0.4 pri kraju za naš telefon - još samo da srede kameru
 
Poslednja izmena:
Nesto smo utihnuli, a bas smo se lepo druzili. Elem vratio sam se na stock rom, lepse radi cini mi se, nekako glatkije, a i radio je mnoooogo bolji. Razlika u trajanju baterije je neznatna u korist rc2
 
RC2 verzija koliko sam primetio do sada ne donosi ništa spektakularno :p

Probao sam Spirit FM Unlocked i radi korektno , samo je zvuk mnogo mnogo slab :(
 
ima zamena

Ja sam juče kupio silikonsku futrolu od Samsung Nexusa u prolazu ispod sajma. Odgovara oko 99posto. Cena 350din. Šta ne odgovara je sledeće: priključak za slušalice je 2mm malo pomeren udesno, tj otvor maske je na pola otvora priključka za sluške, i druga stvar mikrofon fona je prekriven maskom, tj otvor maske je tik pored mikrofona telefona, ali to ne predstavlja problem, testirao sam. Sve ostalo je ok.
 
Takodje, ko zeli koznu futrolu.. postoji ok model, postovao sam ranije na ovom topicu.
800rsd medjutim ima i za 400rsd ista.
 
Poslednja izmena:
Izašao CM-7.2.0-RC3 na vreme pošto je RC2 verzija bila baš bagovita . :)
 
Nazad
Vrh Dno