Šta je novo?

LG Optimus Hub

Meni se black svidja: L I N K

Napomena je da je lokacija Hong Kong - ima da putuje do Vidovdana :d
 

Prilozi

  • e510-imakcx02_a.jpg
    e510-imakcx02_a.jpg
    95 KB · Pregleda: 130
Poslednja izmena:
Au sto je dobra gago ,ako narucujes naruci vise komada pa kad stigne prodaj mi :))) predobra je :D
 
Pa da vidim prvo da li ce ova moja stici i kad i kakva je, pa ako se razocaram, onda cu da vidim ovu, al da ne bude Hong Kong....LOL....ne mogu da shvatim da mora da putuje ovoliko i da mi jos nije stiglo....( a jos nije Hong Kong u pitanju ) :d
 
Ja sam takođe u igri za kupovinu ove CRNE varijante.

Septimus, ajde neki info oko organizovanja - kome lova, kad, kako, ... i to tako. :cigar:
 
Prvo da se dogovorimo oko modela. Ako ima nesto bolje, dajte predloge :)
 
Novi korisnik Lg hub telefona, za sada jakoo zadovoljan. Pre sam koristio HTC TATTOO
 
i ja sam za ovu crnu varijantu rain fazon :))) ko zna kako se to narucuje nek naruci i za mene pa kupujem ja od njega xDD :)
 
Pozdrav svima, jos jedan novi korisnik LG HUB telefona. Imam isti problem kao vecaekof, ekran mu se nocu cesto pali sam od sebe. Da li je neko ovo resio na LG HUB i kako?
 
Takođe računajte na mene za ovu kišnu crnu varijantu :)

Samo da stigne u nekom razumnom roku .
 
Poslednja izmena:
Свима вама велики поздрав и од моје маленкости!:wave:
Да се похвалим да сам и сам постао поносни корисник овог прелепог телефона.
За моје жеље и потребе и више него довољан а чини ми се да је доста бољи од мог службеног HTC WF-a!
И да се пожалим да ми је 3-4. дан у колима испао из неке глупе футроле и право кроз отворена врата на мокри асфалт, на екран.
Притисак 200, пулс 300!
Сва срећа хвала драгом Богу само мала огреботина поклопца који је и онако најосетљивији део и пола милиметра огреботина по ивици кућишта, екран ништа.
Моје лично искуство значи да је и квалитет израде ОК!
Да је имао да се купи онај гумени или силиконски бампер као што сам га купио и за HTC и пре него сам га извадио из кутије, прошао би без огреботине!
Чисто да знате да и на мене можете да рачунате за те маске.
И још само једно питање, инсталирао сам IGO и ради Србија али кад хоћу да програмирам трасу до Грчке избацје да је "мапа изолована"!
Ако неко зна о чему се ради, унапред захвалан!
 
Ljudi ja ne verujem da mi jos maska nije stigla....UZASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, ko zna cime ona putuje, da poludi covek.....

Odgovor na prethodni post, ako si sve mape ubacio kako treba, jedino sto mi pada na pamet je da mozda mora prvo da uhvati satelit, pa da programiras trasu, mada mozda i neko pametniji odgovori :d .........

Ljudi koliko se bre najduze cekaju ove maske iz inostranstva...evo sad gledam, danas je 27 dan :(
 
Treba ti i mapa Makedonije ili Bugarske da bi bile povezane sa Grckom (zavisi kuda hoces da ides) ili ako imas te mape, moraju da budu sve od istog "proizvodjaca", odnosno kompatibilne izmedju sebe da bi mogao da rutiras celu putanju.
Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Poslednja izmena:
Stigle obloge KONACNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.............odlicna je, prijanja fenomenalno uz telefon, sa strane je hrapava, tel lezi extra u ruci, dugmici zasticeni, ali nimalo nisu izgubili funkcionalnost....i na kraju, evo tek sad na pakovanju pise HONG KONG, HAHAHHAHA da ne veruje covek, a bila sam ubedjena da je Amerika :d.....eto, za ovaj model silikona topla preporuka :)....EVO SLIKA

p1090564-640x480.jpg
[/IMG]

p1090565-640x480.jpg
[/IMG]

p1090568-640x480.jpg
[/IMG]

p1090569-640x480.jpg
[/IMG]

Malo je prljav HEHEHE...nisam ga ocistila za slikanje :d
 
Poslednja izmena:
Dobra je ,ali ja bih ipak ovu rain fazon crnu ,ako neko hoce da narucuje neka naruci i za mene pa cu kupiti od njega :))))
 
Jesam ja rekao garant iz Hong Konga :) sta hoces, za manje od mesec dana ti je dosla, budi srecna, nekada bude i vise :)
 
Isplatilo se cekanje Gago :)

Jel ima neko od vas otvoren PayPal pa da narucujemo?
 
Alexa021 mnogi su narucivali preko njega, sasvim korektan momak :)

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
pooomooooc, rootovo, odradio sve kako je navedeno i da sada udjem u cm kad ono
crn ekran i natpisi

fastboot mode started
udc_start

i sada telefon ne radi nista visee
sta da cinim??? pomagajte hitnooo
 
odradio sam nesto sa xda foruma ali sada imam samo znak LG na ekranu :(, cekam i dalje pooomooocc
 
uh bratac, uspeo sam da ga povratim iz mrtvih, jedva, ko hoce da ga rutuje nek ga rutuje, rtovanje nije problem, al sve posle toga...nisam bas siguran
 
odradio ponovo, a zip fajl skinuo direktno sa teefona preko tapatalk, i sada radi sve kako treba, preporuke

BTW, hoce li iko narucivati silikonske obloge za telefon ili ne, ja sve kao cekam nesto da se izdogovaramo
 
Ajde da se skupimo, koju masku pa da vidimo sta tacno i koliko.

CM7rc1 - imam problem sa Profilima, nece da primeni podesavanja koja mu zadam.
Jos neko slicno?
 
Ajde da se skupimo, koju masku pa da vidimo sta tacno i koliko.

CM7rc1 - imam problem sa Profilima, nece da primeni podesavanja koja mu zadam.
Jos neko slicno?

Ne znam za profile, ali znam da recimo kad je ugašen, i stavim ga na punjač, ekran počinje konstantno da treperi. Ili recimo kada imam poziv, telefon zazvoni četri puta i mutira se zvono (probati recimo sa nekim klasičnim ringom koji zazvoni samo jednom- bez ponavljanja)!!!! Rešenje - izabrati malo podužu melodiju za zvonce. :)

Sa LG-jevim originalnim romom nema ovakvih egzibicija.
 
Ne znam za profile, ali znam da recimo kad je ugašen, i stavim ga na punjač, ekran počinje konstantno da treperi. Ili recimo kada imam poziv, telefon zazvoni četri puta i mutira se zvono (probati recimo sa nekim klasičnim ringom koji zazvoni samo jednom- bez ponavljanja)!!!! Rešenje - izabrati malo podužu melodiju za zvonce. :)

Sa LG-jevim originalnim romom nema ovakvih egzibicija.

I meni je jedini bag koji sam uočio treperenje koje se javlja prilikom punjenja telefona (samo kad je baterija totalno prazna) :)

Ostalo je sve ok ,)


Sad kad već pričamo o bagovima u CM7 ispravili su gotovo sve sa ovim novim apdejtom - update-cm-7-20120420-NIGHTLY-e510-signed.zip
Može ovde da se skine (mada mene mrzi sad ponovo da radim ) - http://download.cyanogenmod.com/?device=e510

Ovde je spisak svega ispravljenog :)

http://cm-7-nightlies.appspot.com/?device=e510
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima. E obradovah se kada videh da postoji forum vezan za "Hub". Elem srećni sam i zadovoljni vlasnik istog već dobrih tri meseca i sve radi savršeno (rootovan telefon). Što se ne reći za moju suprugu kojoj sam uzeo isti telefon pre 15-tak dana. Od samog početka ima problem sa prenosom podataka. Nekada jednostavno opcija uključivanja prenosa ne radi. Na primer preko dana uredno radi sutradan kada se uključi ne prikazuje prenos (ni 3g, hsdpa, edge) i nema internet konekcije. Kada se restartuje normalno radi. Pa onda opet ispočetka. WI FI uredno radi. Telefon je na MTS ali nije kupljen od njih. Da li je do telefona ili mts-a. Da li je neko imao sličan problem i kako da to rešim. Telefon nije rootovan. Uradio sam "resetovanje fabričkih podataka" ali isti problem. Postoji li opcija izmene firmwera ili nešto slično, neki hard reset... Deluje mi kao da je "fabrički zaglupljen". Hvala unapred. E da, da nezaboravim iz tog zaglupljenog stanja može se izvući kada prebacim na "Koristi samo 2g mreže" tada kreće konekcija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno