Šta je novo?

LG Nexus 5X

Factory reset, čisto da bude siguran da se nije nešto zaglupelo, a posle toga da flešuje fix iz recovery-a.
Ako je rutovan uopšte?
Ako nije onda mora da greje telefon fenom da bi ga upalio na kratko da čekira oem unlock u developer options, pa onda da otključa bl..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Mislim da samo imauključen usb debugging. Poslao sam mu onaj link sa xda, pa nek petlja kod kuće.
Inače, kaže da mu je vibrirao konstantno oko 30s i onda ušao u loop.
 
Jel ima neko problema sa notifikacikama, konkretno zvuk notifikacija. Meni se desava da zasvetli ekran kad stigne poruka na WhatsApp-u ali ne odsvira ton, a nakon toga radi normalno neko vreme...
Jel ima neko isti bag?

Android Oreo 8.0

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel ima neko problema sa notifikacikama, konkretno zvuk notifikacija. Meni se desava da zasvetli ekran kad stigne poruka na WhatsApp-u ali ne odsvira ton, a nakon toga radi normalno neko vreme...
Jel ima neko isti bag?

Android Oreo 8.0

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
I meni se po nekad desi isto tako. 8.0

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I kod mene.

A takodje Aqua Mail nikad se ni ne čuje notifikacija.. Znam i još neke apps al' ne mogu da se setim.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Znaci bag je verovatno u sistemu...Mozda na 8.1 dodju neka poboljšanja

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Android 8.1 Developer Preview 2 Now Available!
https://www.droid-life.com/2017/11/27/android-8-1-developer-preview-2-now-available/

This latest preview is available to all participating devices, including the Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel C, Pixel, Pixel XL, Pixel 2, and Pixel 2 XL.

Android 8.1 Developer Preview 2 released, activates 'early version' of Pixel Visual Core
https://www.androidcentral.com/android-81-developer-preview-2-released

Download - https://developer.android.com/preview/download.html#flash
 
da li jos neko ima problema da mu racunar prepozna nexus 5x preko usb-a? Dakle telefon mi se uredno puni,ali ne nudi mi opcije da prebacujem fajlove itd.. i to od kada sam instalirala 8.0
 
da li jos neko ima problema da mu racunar prepozna nexus 5x preko usb-a? Dakle telefon mi se uredno puni,ali ne nudi mi opcije da prebacujem fajlove itd.. i to od kada sam instalirala 8.0
Spusti notification bar > USB for file transfer > Use USB for: file transfer (MTP) ili photo transfer (PTP).


Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
N5X moje sestre je i definitivno riknuo, problem sa boot-memorijom je u pitanju, servis u koji sam ga nosio nema rezervne ploce i sumnja da ce imati, pa ako nekome treba ekran ili vec nesto od delova, neka vice. :)

Moto Z via Tapatalk
 
+1,crko drugaru kad je pokušao da udje u kameru pred celim društvom u kafani.A lepo sam mu govorio da će kad tad da mu crkne,a on se kleo u LG [emoji3]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Hahaha, ja dao sestricu.
Njemu crkao, neki stari LG, a on presrećan.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Zato sam ja prodao moj 5X (32GB) krajem oktobra, nisam hteo da iskušavam (ne)sreću sa bootloop-om. Imao sam ga godinu dana (taman mu je istekla garancija) i za to vreme je radio bez ikakvih problema.

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
I ja isto prodao posle mesec dana korišćenja. Čim su počeli da crkavaju, odma sam ga prodao. Ali bi ga u svakom slučaju prodao, ona baterija je njesra teško.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Da se i ja pridruzim. :( Danas je 5x otisao na vecna lovista. Hteo sam da pogledam pristiglu poruku kad se restartovao pa zaglavio na Google ekranu.
Vredi li menjati plocu i koliko to kosta?
 
Ok. Hvala na odgovoru! :)
Gledam na netu da je neka vrsta popravke iskljucivanje dva jezgra u procesoru. Ako se to odradi lici li telefon na nesto ili postaje spor i neupotrebljiv?

PS:
Dok se ne resi situacija, vracam se na stari dobri Nexus 4, koji sljaka bez problema i sa napunjenih 5 godina.
 
Poslednja izmena:
Ok. Hvala na odgovoru! :)
Gledam na netu da je neka vrsta popravke iskljucivanje dva jezgra u procesoru. Ako se to odradi lici li telefon na nesto ili postaje spor i neupotrebljiv?

PS:
Dok se ne resi situacija, vracam se na stari dobri Nexus 4, koji sljaka bez problema i sa napunjenih 5 godina.

Mozes iskljuciti 2 velika jezgra ja sam ga tako koristio oko mjesec dana i prodao jer su mi ljudi na xda rekli da moze i tad da crkne.Tako da ti je moja preporuka da ga prodas dok jos mozes.
 
Moj živ - 18. mesec.
Malo mi trulo da ga nekome prodam pa da mu se posle pravdam. Koliko uopšte može da se dobije za telefon kome je vek trajanja plafon 2 godine?
 
Poslednja izmena:
Uzeo prekjuce zeni Redmi Note 4x 64gb i 4 giga rama. Jede ovaj moj 5x za dorucak.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jede jede, samo mu fali kamera, softver i 4G na 800 MHz, 3 ampera punjač i USB-TypeC :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja moj stavio u oglase, skoro 20 meseci živ i zdrav. Čak mi i žao, stvarno je dobar.
Mislim da je u pitanju jedno 30% do 40% telefona sa bootlop problemom, da su ostali ok.
U svakom slučaju upozorio sam potencijalnog kupca.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Preko nedostatka 4g na 800mhz mogu lagano da predjem, ali preko bootloopa i ostalih gluposti od LGja teze malo.
Kamera je vise nego pristojna. Sta bi ti hteo za 170e?

Bolja baterija, duplo vise rama, duplo vise skladisne memorije, veci ekran, ir blaster koji samo sto peglu i toster mi ne kontrolise, dual sim koji odlicno funkcionise, glasan zvucnik... Dva dana ga cackam i ne verujem kakav su ljudi telefon napravili za taj novac u odnosu na ovaj LGjev kvarljivi reso.


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što je najgore to sam ja pisao ali za MTK verziju rn4.. kako su njega napravili a da košta 120$,130$ u Kini to je bukvalno za verovali ili ne. 4x ima dosta lošiji kvalitet izrade

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne razumem sta je lose u izradi 4x? Jedino sto je malo sklizak na ledjima. Sve ostalo je vise nego dobro.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Preko nedostatka 4g na 800mhz mogu lagano da predjem, ali preko bootloopa i ostalih gluposti od LGja teze malo.
Kamera je vise nego pristojna. Sta bi ti hteo za 170e?

Bolja baterija, duplo vise rama, duplo vise skladisne memorije, veci ekran, ir blaster koji samo sto peglu i toster mi ne kontrolise, dual sim koji odlicno funkcionise, glasan zvucnik... Dva dana ga cackam i ne verujem kakav su ljudi telefon napravili za taj novac u odnosu na ovaj LGjev kvarljivi reso.


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ma uzeo sam sestri xiaomi note 4, ali global verziju tako da znam o čemu pričam ;)

Sve je to lepo, ali u nekim segmentima note 4x (2017. god.) i dalje kaska opasno za 5X koji je izašao 2015 god.

Softver, rut, bloat, nedostatak srpskog jezika ...

A i daleko od toga da note 4/x nema hardverske boljke - proguglaj pun internet ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno