Šta je novo?

LG Nexus 5X

Nisam mislio bukvalno prvi dan, ali generalno sa istim brojem aplikacija ja sam imao ogromnu razliku prve nedelje koriscenja i mesec dana kasnije.
 
Ne mogu da govorim o SOT pošto sam juče uzeo telefon, ali mogu o drugim stvarima.

1. Izrada telefona je odlična. Ne krcka, lepo leži u ruci, odlično izgleda.
2. Ekran je sasvim pristojan, mogu da ga poredim sa OPO i OPT pošto su mi to dva prethodna telefona i ovaj je mnogo bolji.
3. Zvuk preko zvučnika je baš mnogo glasan.
4. Telefon je poprilično fluidan, nigde ne koči, secka. Enkripciju nisam gasio pošto je razlika 2-3 MB/s, a to je smešna razlika u odnosu na to šta enkripcija pruža.
5. Fingerprint senzor je instant.
6. Kamera... Oduševljen sam kakve slike pravi, pogotovo u low light.
7. Vibracija je odvratna, ali to smo već znali. :)
8. Rapid charging ume da razmazi ljude... Svi već znate za koliko se brzo puni.
9. Razgovetno čujem sagovornike i oni mene.

Zvuk na slušalicama još nisam probao, to ću kasnije danas sve probati.

Generalno sam jako zadovoljan, ovo mi je najbolji Android telefon koji sam koristio, jednostavno jedanput Nexus uvek Nexus, ove budževine Samsunga, LGa i ostalih toliko upropaste sistem da je to neverovatno.

Ako nekoga još nešto zanima, slobodno nek pita.
 
Kako funkcioniše taj rapid charging?
Da li ga ima Nexus 5X?
Meni se puni, isto kao i stari Nexus 5, treba mu jedno sat, sat i po
 
Pa, ima. Beli punjač, što ide fabrički, uz njega, i isti takav usb c, beli kabl.
Moguce, da je do kabla.
Jel moze neko, da postavi link, ka onom programu, koji proverava kvalitet kabla?
 
Poslednja izmena:
Generalno sam jako zadovoljan, ovo mi je najbolji Android telefon koji sam koristio, jednostavno jedanput Nexus uvek Nexus, ove budževine Samsunga, LGa i ostalih toliko upropaste sistem da je to neverovatno.

To tvrdiš posle jednog dana korišćenja telefona?
 
Ne, to tvrdim posle dugogodišnjeg iskustva korišćenja Androida (Galaxy S, S2, S4, svi Nexusi sem Nexus S i Nexus 4, OnePlus One/Two, LG G2).
 
Znaci i tebi je vibracija katastrofa?
 
Poslednja izmena:
Ma da, kao freza, drma kao blesavo. Ne smeta mi mnogo, isključio sam haptic za kucanje, ostalo mi je ok.
 
Treba malo duze sacekati, ipak je Huawei jos nepoznat igrac, mada nesto ne sumnjam mnogo.
 
Da, treći proizvođač na svetu su jer prodaju marsovcima, na zemlji su anonimusi
 
Ajde, da davim, jos malo, za ovo, brzo punjenje. Stavio sam ga na punjač, dole, u dnu, piše, charging rapidly. Ali, puni se sporo. U cemu je tu problem?
 
Samsung je kao Viber kod nas, svi imaju pa ću i ja.
 
Stavi ga sledeći put na punjač kad budeš bio oko 5-10%... Ako tad bude išao 1.5-2%/min to je ok
 
Taj obrazac se ponavlja od pojave prvih ozbiljnih nexsusa. No nebitno, valjda zato kod nas nexus ima 0.1 % trzista
 
Vojkane, kako ono bese, juznije od BG Nexusima cena na svakih 50km opada za po 20e :d

Stvarno je ova tema prilicno napadnuta od pocetka.
 
Poslednja izmena:
Da da :)

Nego evo mali update, više nije baš tako sjajno. Ne znam kako petica radi na MM, ovde vidim da je LMK podešen agresivnije nego na 5.1.1. Čudno mi je i u početku punio do kraja. Ako podesim LMK kao na 5.1 onda zabada gore nego G2 što mi je zabadao kad to uradim :D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1456495353765.png
    uploadfromtaptalk1456495353765.png
    222.1 KB · Pregleda: 168
  • uploadfromtaptalk1456495367864.png
    uploadfromtaptalk1456495367864.png
    190.8 KB · Pregleda: 162
Kod mene je u proseku ovako, mada nikada ni ne obracam paznju

b74b37f0ce902a25d0f0170cb735c13e.jpg
 
Da, treći proizvođač na svetu su jer prodaju marsovcima, na zemlji su anonimusi
Ne sviraj Vojkane. [emoji1] Kad bi uzeo neki Huawei a da to nije Nexus. Sto si pravio izlete sa LGom i Samsungom. Malo je ljudi ko loznica.[emoji23]

Gle im onih procenata na bateriji, sto treba mikroskop da se uoce brojeve, jos ako smanjis DPI...[emoji23]

Cime se zamarate, zarazio Vas Vojkan, daj telep nije valjda da pratis tu statistiku...[emoji15] [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno