Šta je novo?

LG Nexus 5X

Koje ste ložane, ne verujem [emoji3] .
Crkla 2 od 100 i odma panika, S7 koji košta kao duplo ima linije ili šta već pa nikom ništa, Samsung rules opet.
Iskulirajte ...
 
Koja 2 čoveče božiji, eno ti gore anketa sa 300 crknutih
 
Čujem neki problem 5x ima, crn ekran? Zna li neko više o tome? :D :D
 
Šta kako je moguće, pa vidiš valjda da je nešto do ovog nougata poganog. Ja moj vraćam na marshmallow [emoji60]
 
Ako tako pise na internetu, onda mora da je tacno :d
Chill ppl, samo uzivajte u telefonu :)
 
Ma da, dosadno ljudima pa pišu da im crko mob. Oni ga u stvari ni nemaju nego imaju Samsung pa ljubomorni što ovaj od 250e ima bolju kameru [emoji14]
 
Ako mi rikne okriviću Benč jer drugačije ne bi znao [emoji3] .

Ali prejako da N sjebava Sexuse pred izlazak Pixela [emoji23] .
Koji jeftini američki film.
 
Kvar telefona od 250e ce me naterati da predjem na telefon od 700e? Pa gde vam je logika ljudi?

Valjda bolje da vi njega sa'ranite nego on vas? [emoji2]
 
Sto neko rece ako ce da crkne neka crkne a i ne znam sta bih uzeo do 300e sada.. Elem, izvadio sam ga danas iz onog tepih case, bas je kul kad promenis imam osecaj da sam kupio novi fon xD

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I ja sam ga izvadio iz tog case, ako crkne bar da uživam malo.
 
6п је жив! Вајп Кеша решио проблем....Није било никакве "слике" на екрану...али ушаому лоадер....
Све стоцк, нема Рут, рикавери и сл....

КупиЈо сам тапаток!
 
Evo @Vojkan već vratio 5x i 6p na mm :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel ste provalili da moze da se podesava brightness kada se rucno klikne za fokus, isto i za video..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
6п је жив! Вајп Кеша решио проблем....Није било никакве "слике" на екрану...али ушаому лоадер....
Све стоцк, нема Рут, рикавери и сл....

КупиЈо сам тапаток!
Garantujem da je bar pola "kvarova" bilo nešto slično ovome.

Sent from my Nexus 5X
 
Nema ga, naravno.

Sent from my Redmi Note 3
 
Naravno, tako sam i mislio.
Ostajem na stok kameri, hvala ljudi.
 
6п је жив! Вајп Кеша решио проблем....Није било никакве "слике" на екрану...али ушаому лоадер....
Све стоцк, нема Рут, рикавери и сл....

КупиЈо сам тапаток!
6p kad nije crko kod BIE, ne može mu ni grom ništa, prešao je igricu :D
 
Moj nije mogao da se spasi nikako softverski,kakav wipe cachea kad telefon nece ni da bekne. Proveo sam jedno 10 sati roneći po oglasima,i posto nisam nasao nista da mi odgovara,narucih Mi4c,posluzice dok ne naidje nesto pametno.
 
906186bb24db325130fd8af0b3480f80.jpg

Da li moze da se skloni ova notifikacija za update ? Ne bih da prelazim na beta verziju :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Instalirao sam ovaj Pure nexus i ne radi mi rotacija ekrana.Sve sam flesovao po propisu osim ovog vendor fajla sta je to da li i to trebam flesovati?Prije toga sam imao ovaj 7.1.1
 
Pa naravno da trebaš da flešuješ vendor.

Sent from my Nexus 5X
 
Nazad
Vrh Dno