Šta je novo?

LG Nexus 4

Ne vredi pogotovo ako ti je custom kernel. Tad se i ne pominje bre, ja mislio na stocku ti se dešava:D
 
Daj stjepane parametre za taj semaphore. :)
Sve stock, samo -150mV. Promjeni ono ****** ondemand na 65, stratosk je to naglasio imas na xda u changelogu.

Mozda nije do kernela, mozda je do roma (4.4.3 je a modem od 4.4.4), ali baterija kida, bolje nego na 4.4.2 :) Mogu misliti onda na Androidu L.
 
Poslednja izmena:
Opet se ugasio iz čista mira ali sam ga iz recovery-a probudio, kao i proslog puta. Koji mu je q? Sve je stock.
 
Opet se ugasio iz čista mira ali sam ga iz recovery-a probudio, kao i proslog puta. Koji mu je q? Sve je stock.

SoD, pronađi workaround o kom sam pisao ovde za slučaj da ti treba da budeš siguran da će raditi, nema drugog rešenja i nema veze što ti je stock.. nego koja ti je verzija stock? ja još nisam prešao na novi radio sa 4.4.2, možda je tu nešto sređeno pošto je novi driver za wifi
 
SoD, pronađi workaround o kom sam pisao ovde za slučaj da ti treba da budeš siguran da će raditi, nema drugog rešenja i nema veze što ti je stock.. nego koja ti je verzija stock? ja još nisam prešao na novi radio sa 4.4.2, možda je tu nešto sređeno pošto je novi driver za wifi
Ne kapiram sta pričaš :). Verzija je 4.4.4, drugi OTA update koji sam odradio otkad imam Nex4.
 
Opa znaci ipak nece zaboraviti na Nexus 4, lepo od Google sto ce da da podrsku. :)
 
Pise da L nece stici OTA i da developeri prave custom romove.Gde je tu podrska googla?
 
Nije pročitao ceo tekst, međutim:
http://www.androidpolice.com/2014/0...ve-aosp-includes-support-nexus-4-5-7-2013-10/

"There's still a lot to be taken from this update, but full custom builds won't be possible yet. At least this is pretty strong evidence of which Nexus devices will receive updates to the final L release."

U prevodu, dobar deo source koda za Nexus 4 je objavljen. Nije objavljen "samo" kernel, ako sam dobro informisan. Što je siguran znak da Google radi na tome da pruži Android L i za Nexus 4, 7, 10.
 
Narode koje melodije koristite za zvono i poruke, od ovih ugrađenih nikako da nađem neku dovoljno glasnu, dešava se ponekad da ga ne čujem, volume je uvek na najjače...
 
Za zvono koristim digirain.mid i meni glasnije i čujnije ne treba :) Poruke retko dobijam, pa sam za to izabrao nešto od ponuđenih.
 
Narode koje melodije koristite za zvono i poruke, od ovih ugrađenih nikako da nađem neku dovoljno glasnu, dešava se ponekad da ga ne čujem, volume je uvek na najjače...

Jana - Sta ce ti pevacica, zvoni razbija
 
Kakva vam je baterija na skroz stock 4.4.4, jel ovo normalno trajanje:
4asyve4y.jpg

ave3asuz.jpg

pehuravu.jpg
 
Meni jos manje, doduše ekran je uvijek na maks, tapatalk sat vremena, piano tiles po sata, fb, blic, b92 ukupno dva sata aktivni, i još dosta u manjim količinama..
 
Meni ekran na auto, tapatalk ne vidoh koliko pola sata minimum, chrome, blic i jos ponesto, sve sam to koristio preko mobilnog neta, otprilike nam dodje na isto.
 
Mreza ti je uzasna. Da je linija za mrezu skroz zelana verovatno bi izasao na 3h i 30min sota
 
Nazad
Vrh Dno