Šta je novo?

LG Nexus 4

Nokiu 3310 da uzmes. :d

I stranicu pre sam spomenuo to svetlucanje iz zezanja i ladno ti opet bode oci. :d
 
presao preko onih tackica ali imam novi problem.. :) http://db.tt/vwy1gYWl na slici se daju primetiti kao neke sljokice to jest tackice koje idu duz ekrana.. na ovoj slici ka desnoj ivici pored ovog nacrtanog pover dugmeta na foliji.. da dodam da me neki ljudi ne bi napadali,ova crta divlja po ekranu kada direktno gledas u ekran i kada si na suncu.. toliko igra i prelazi preko ekrana levo desno da ti dodje da poludis :) sada noob pitanje.. da li je ovo normalno za ips ekran ?

Moj savet da se neopterecujes kao ja odlepi foliju i videces razliku.
 
Evo instalirao sam paranoid, i odmah problem, nikako da se zadrži sync sa Google servisima, malo malo pa ikonica za mrežu posivi, pa se vrati na plavo. Ako mi se ovo ne reši, vraćam se na stock.
 
Zaključan N4??? Ne mogu da verujem...
 
Evo instalirao sam paranoid, i odmah problem, nikako da se zadrži sync sa Google servisima, malo malo pa ikonica za mrežu posivi, pa se vrati na plavo. Ako mi se ovo ne reši, vraćam se na stock.

Ni jedan roblem sa PA nemam i cak radi bolje nego stock. Bar meni. :)
 
Juce sam se igrao malo sa ovim telefonom,inace imam One X. Telefon radi savrseno fluidno,brzo. Display i audio kvalitet na slusalicama su mi mali minusi ali opet, nema bolje kupovine za ovaj novac.
 
kako ste instalirali fauxclock za namestanje displeja ? dolazi uz neki rom ili mora da se skine neki odredjeni karnel.. ?
 
Faux kernel (enhanced stock) + faux display aplikacija (kupuje se, ali moze i na googlu da se nadje).
 
Stavio sam franco i boje su mi gore nego sa PA stock kernelom. Nikako da nadjem ili da podesim sam te boje da mi se svidja. Tako da sam se vratio na PA kernel, al ta opcija za sound boost mi se jako svidja. Posto puno slusam muziku. Neki predlog za drugi kernel sa bez tog cimanja boja itd. Jednostavno navikao sam na ovakve kakve su. :)
 
primetio sam i ja da se placa... ne znam gde da je nadjem free :D
 
Vredi li, po vašem mišljenju, menjati Gnex (star 9 meseci, bez garancije, kompletna oprema) + 100€ za nov Nexus 4?
Čisto imam neku ponudu, pa se razmišljam. Što se prodaje tiče, niko ni da nazove.
 
Poslednja izmena:
Evo instalirao sam paranoid, i odmah problem, nikako da se zadrži sync sa Google servisima, malo malo pa ikonica za mrežu posivi, pa se vrati na plavo. Ako mi se ovo ne reši, vraćam se na stock.

Juce je Google imao problema sa servisima, mozda je do toga.
 
instalirao ovaj matrix karnel.. jeste da je undervoltovan ali u sleep moudu grafik koji pokazuje bateriju je zakucan u horizontali :) kako se baterija ponasa javicu kada odradim jedan ceo ciklus,ali ima potencijala
 
Stigla silikonska maska iz UK, 5.5 eura me koštala sa poštarinom, za te novce više nego odlična, čak lijepo i izgleda mobitel u njoj.
usutazus.jpg

u4a3a4ez.jpg
suse8ege.jpg
 
Takva maskica je najbolja moguća zaštita za telefon. Jedino mana je što telefon izgleda glomazno...
 
napakaon sam uspeo da namestim displej kontrol.. odradio kombinaciju cm + matrix karnel za cm i sa plej stora trickster MOD... to bi trebalo da vam odradi stvari :D
 
Screenshot_2013-04-19-13-20-53.png
da pitam upucenije.. :D sto vidgete ili ikonice ne mogu da stavim blize cosku ekrana nego ovako na 1 centimetar od njega.. sigurno imaju neka podesavanja ali ih 2 sata nisam nasao pa reko ako neko zna..
 
pretpostavio sam..ali mi se ne svidja nova.. hvala u svakom slucaju :D
 
Ja ne znam bolji i fluidniji launcher od nove... Mislim šta ima da ti se ne sviđa, isti kao stock po izgledu samo još imaš 100 boljih opcija
 
Ђилкоше брате а Buzz launcher?:D
 
Nazad
Vrh Dno