Šta je novo?

LG Nexus 4

Jel se vi zezate ljudi .. ? pise na slici, JASNO - HW REV 1.0 0281

dakle, u pitanju je HW za beta verziju telefona koji ce da sluzi samo za testiranje. pretpostavljeno u njega stavljeni EMMC-ovi koji funkcionisu, i nista vise od toga. bez potrebe da budu 128 GB i slicno.

to sto 50 ljudi ima beta verziju telefona, blage veze nema sa aktuelnom zavrsnicom, i onim sto ce da se pojavi kad udari prodaja.
 
Jel se vi zezate ljudi .. ? pise na slici, JASNO - HW REV 1.0 0281

dakle, u pitanju je HW za beta verziju telefona koji ce da sluzi samo za testiranje. pretpostavljeno u njega stavljeni EMMC-ovi koji funkcionisu, i nista vise od toga. bez potrebe da budu 128 GB i slicno.

to sto 50 ljudi ima beta verziju telefona, blage veze nema sa aktuelnom zavrsnicom, i onim sto ce da se pojavi kad udari prodaja.

Ja ovo ponavljam vec 2-3 puta ali nekima dzaba i 10!
 
Nece biti sigurno model sa 8gb u prodaji, mislim da je to smesno za danasnje standarde. Meni se iskreno prvo nije dopao telefon ali sto vise gledam ove slike sve mi je lepsi. Mozda ovo bude moja sledeca kupovina mada mislim da Gnex nema razloga menjati neko naredno vreme sigurno.
 
Ja ovo ponavljam vec 2-3 puta ali nekima dzaba i 10!

a mene ovaj sonic proziva, a covek se izgleda popeo na Dud i neuspelo sisao sa istog :)

U svakom slucaju, podize se hajp na celom internetu oko ovog uredjaja, a meni nekako deluje previse "obican" ... da li se google tu nesto pita, videcemo.
 
Opa pise da ima 1.8GB rama (verovatno je ostatak od 2GB otisao na gpu).
 
Nisam obratio pažnju na tu sliku, tj sada je prvi put vidim. Ja sam preneo samo što su rekli oni belorusi. Super ako će imati više. Mada i 16gb je na granici :D

Evo 360° view i dve slike sa telefona.
http://tech.onliner.by/2012/10/11/google-nexus-4
 
Poslednja izmena:
Izgleda kao jeftina kopija galaxy Nexus-a, bar na slikama. Možda će uživo biti bolji.
 
Mentoli ali nema veze, ceka se sledeci Nexus :) Ovo je i onako lg :d
 
Pretpostavljam da ce sa 16GB biti 70-100 $(evra) skuplji?
 
Znaci 5 ljudi, isti oni koji su ga i smislili? :-devil-:
 
Ccc, a mene wikipedia i prekaljeni učesnik foruma napadoše pre neki dan što sam pričao da će biti 8gb... :)
 
Ja se jos nadam da nece biti samo 8GB, bice verzija od 16GB.
Bilo kako bilo moj sledeci telefon, jedva cekam da maknem ovaj umazani sljasteci S3.
 
Pa i ja se nadam da će biti i 16gb verzija. Mada nisam siguran da ću ga i tada uzeti. Onaj htc nexus 5 mi je želja, ali nisam baš siguran da će ga biti.
 
Ne znam baš da li će kod nas biti sledećeg meseca. Gnex je kod nas došao tek u januaru.
 
Ja mislim da su Google i Lg namerno stavili samo 8gb memorije. Koliko vidim razlika izmedju ovog Nexusa i Optimusa G je kamera (8 prema 13mp) i memorija (8gb prema 16 i vise kod Optimusa). Ako stvarno krenu sa cenom od 400 usd ko normalan bi dao jos 200-300 da kupi Optimus G da je razlika izmedju 2 telefona samo kamera?

Tt2b5
 
Kada je predstavljanje ovog telefona?

OK vdim da je 29 oktobra. Ipak su to sve nagadjanja sacekajte da ga predstave.
 
Poslednja izmena:
According to rumors, the official presentation of the final version of the new Nexus is scheduled for October 29.
 
Nazad
Vrh Dno