Šta je novo?

LG LA 660s

  • Začetnik teme denigaj
  • Datum pokretanja
Lg je kompatibilan sa većinom externih HDD. Dovoljno je da imaš HDD veći od 40 Gb da bi koristio Time Machine 2. Moraš da ga uštekaš u HDD IN ulaz iza televizora,kod mene je to 1. ulaz. Tv će te pitati da li želiš da se formatira HDD za snimanje. Potvrdi i naravno obrisaće ti sve sa diska. Zbog toga uradi kopiju sadržaja.
 
Da ne otvaram novu temu, pa cu da pitam ovde. Imam pomenuti tv, ps4, apple tv 3, qnap 212p, harman kardon sound sticks 2, lg 3d bluray player. Da li imate neku preporuku za neki risiver za kucni bioskom da sve ovo povezem? I da li da idem na neki sistem 5.1 ili da iskoristim ove moje zvucnike?
 
Baš me ovaj tv iznenađuje. Regularno bez ikakvih problema otvori film na nekom od online portala i lijepo ga pregledam preko cijelog ekrana u hd rezoluciji. A isto tako kad otvorim seriju portal na tabanu ili neki drugi nebitno., kliknem da gledam preko cijelog ekrana on mi nakon nekoliko minuta prekine i kaze nema memorije. Ima memorije za hd film a nema za seriju u sd, baš čudno.
 
Da ne otvaram novu temu, pa cu da pitam ovde. Imam pomenuti tv, ps4, apple tv 3, qnap 212p, harman kardon sound sticks 2, lg 3d bluray player. Da li imate neku preporuku za neki risiver za kucni bioskom da sve ovo povezem? I da li da idem na neki sistem 5.1 ili da iskoristim ove moje zvucnike?

Mislim da si ti došao ovde da se pohvališ šta sve imaš od uredjaja. Fali ti Xbox One. Ja bih na sve to dodao i jedan 5.1 surround sistem. Bez šale!
 
Vidim izaslo obavestenje, jutros za novi update, da li da ga pustam ili ne, i jel se zna sta doneo novo?
Ne bi da instaliram pa da nesto pocne da zajebava, sa yt sam zadovoljan za ovim sto je bio do sada
 
Ja ću ovaj preskočiti. Mislim da će i ovaj samo pogoršati softver.
 
Pre oko sat vremena sam pustio da ide update 04.27.09 na LA660s ali instalacija se ne završava, brzo je skinulo 100% ali kada treba sada da instalira piše da je ostalo još 0 sekundi i tri tačkice :p

Šta mi valja činiti, da sačekam još malo ili da restartujem TV?
 
Restartovao sam i sada je sve u redu iako nije pisalo da je završio update.
 
Ja sve stavljam već dve godine i uvek isto, niti pogošavaju, niti popravljaju.
 
Ovaj update je tezak oko 600mb. Nije to malo.
Da li se negde moze videti sta su to promenili?
I koliko moze stati u ovaj nas TV, svaki put po pola gb, nagomila se to.
:zgran::zgran:
 
Ne gomila se nego zamijeni stari. A sta su promijenili samo oni znaju,na oko se ne vidi ništa novo, a nešto jeste
 
Bio i ostao kao i cela internet opcija, spora do bola i nije mi jasno kad neko napiše da je sa nekim novim update to popravljeno. Ponavljam, od prvog dana i nakon desetak update kod mene je isto, krš kao što i ti napisa.
 
A sta vama ne valja sa YT? Ja ga nisam nesto cesto koristio, ali kad god jesam nisam primetio nista neobicno...

Jos jednom, jel neko probao SBB karticu sa njim?
 
Svašta... Povremeno zakoči video na 30 sekundi od početka, koči slika, zvuk nastavi, ukoči potpuno, neće da krene... Što više videa pustiš za redom, sve lošije radi.
 
Ma kompletna internet opcija je bez veze. Kad uporedim sa internetom na PC, to je kao kad se trkaju puž i zec.
 
moram priznati da nisam pustao vise od 4,5 klipa za redom. A sa tih nekoliko nisam imao problema sa kocenjem i seckanjem, sve je normalno radilo.
 
Ne znam da li si se u prodavnici bavio očitavanjem stranica na netu, a tek ne verujem da je sve otvaralo u sekundi, ako si pretragu interneta koristio u prodavnici. Meni na tv treba pola minuta da očita celu stranicu, na primer, ovde na Forumu, a na PC je to sekund-dva. I tako sa svim stranicama, a tek je muka ako ima slika.
 
Ne znam da li si se u prodavnici bavio očitavanjem stranica na netu, a tek ne verujem da je sve otvaralo u sekundi, ako si pretragu interneta koristio u prodavnici. Meni na tv treba pola minuta da očita celu stranicu, na primer, ovde na Forumu, a na PC je to sekund-dva. I tako sa svim stranicama, a tek je muka ako ima slika.

Otvorio tada dva tri portala i nije mi izgledalo loše, još onaj magic daljinski . Meni je to tada pravo dobro izgledalo. Nije to ni sada tako loše nego u usporedbi sa PC je presporo. Sve mu mogu oprostiti ali kad mi izbaci poruku da nema memorije ja bi se rokno
 
Ja ti pišem o internetu na ovom televizoru i to nema veze sa magic daljinskim niti sa bilo kojim drugim karakteristikama. Sa televizorom sa zadovoljan, ali za internet nije, samo kao nužno zlo ukoliko nema druge opcije.
 
Ja ti pišem o internetu na ovom televizoru i to nema veze sa magic daljinskim niti sa bilo kojim drugim karakteristikama. Sa televizorom sa zadovoljan, ali za internet nije, samo kao nužno zlo ukoliko nema druge opcije.

Znam. Nego kazem da mi je magic daljinski i ostale karakteristike skrenulo paznju sa interneta. A internet kao sto kazes jeste za nuždu, iako tada prije 2 godine nije otvarao videa na online stranicama a danas otvara, valjda je to došlo sa apdejtima
 
Ja sam taj magic daljinski koristio 2 dana, a i to prinudno. Onda sam nabavio normalan, iz magica izvadio baterije i trajno ga odložio u fioku...
 
Nazad
Vrh Dno