Šta je novo?

LG G6

To ima veze msm sa jacinom wifi i sa sugavim ruterom.. Mozda imas u opcijama wifi da promenis onaj na koliko herza radi.. Tako nesto.. Nemam sad vr da cackam

Sent from my LG-h870 using Tapatalk
 
Nema veze sa tim, Hertz je jedinica za frekvenciju, nema veze sa snagom. Ako ne nalazi ništa, a ostali telefoni pored vide wifi mreže, nema veze sa ruterom.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne verujem da je crklo nesto. Vec da je softverski prob

Sent from my LG-h870 using Tapatalk
 
Sad cas radi cas ne radi, morace factory da padne kad dodjem sa mora.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Koju verziju gcama preporucujete? Vidim da ima neka 4.0 verzija vec uradjena, pretpostavljam da su otklonili vecinu bagova koji su se javljali do sada...
 
Cstark verzija, ne znam koja je poslednja 3.8 valjda

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hvala, ako ne utice na druge aplikacije i zbog njih ne baguje telefon, onda cu probati neke od njih.

Inace, desava mi se s vremena na vreme da mi samo zablokira u nekoj aplikaciji i tako stoji, nista ne reaguje. I posle nekog vremena se odblokira i sve radi normalno.
Desava li vam se nesto slicno? Imao sam utisak da LG tastatura nesto zeza kada je upaljeno nekoliko aplikacija koje koriste tastaturu. Medjutim jutros mi se desilo u B92 aplikaciji da je stao.
 
Ja nikada taj problem nisam imao.
Inace koristim cstark 3.8 cam i radi odlicno,mnogo dobre fotke pravi.
 
I kod mene takodje..ali arnova obicna cam i cstark wide

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nisam imao nekih slicnih problema,ne mogu reci ni da sam bilo kakvih problema imao.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nisam mislio na probleme nakon instaliranja/koriscenja gcama, vec generalno u svakodnevnom radu telefona mi se ovo desava/lo...
 
Meni se to desava samo sa chrome-om povremeno. Prilikom izlaska iz aplikacije zablokira na nekih 5-10 sekundi i ne reaguje ni na jedan taster.
 
Pitanje za vlasnike g6 telefona.

Kako se pokazao na oreo verziji ? Razmatram da ga kupim i nasao sam za 250e verziju sa 64gb i quad dac-om, odlicno ocuvanog.
 
Ne kupuj. Posle nekog vremena pocne da baguje usb port. Ne moze telefon da se puni jer prijavljuje da je mokar usb port. Hardverska greska koju priznaje LG. Velika je sansa da ti se to desi. Inace kad sam prije godinu dana kupio telefon kamera je bila dobra. Svaki sledeci update je unakazio kameru tako da se sad raspada pogotovo nocu. Telefon je usporio mnogo, baterija ni u pola kao u pocetku. USB port sam morao da mijenjam 2 puta. Ide u kantu. Kad sam kupovao premisljao sam se upravo zbog toga jer LG svake godine razocara i opet sam ga kupio jer sam mislio da su napravili dobar telefon. E pa nisu. LG nikad vise! :)
 
Iskreno ne znam sta da kazem za ovaj tel,kad sam ga uzeo radio je super SOT mi je bio 5h lagano,od kad sam presao na Oreo jedva izvucem 2.5 - 3h,sto se konektora tice poceo je da mi prijavljuje prasinu u portu i zbog toga se sporo puni kad izvucem dunem pa opet ubacim puni se opet normalno,sto se kamere tice zadovoljan sam pogotovo sa wide angle dosta znaci u nekim situacijama.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Kod. Mene nistabod navedenog nije.. Sem sto bih da je samo malo jaca baterija.. Kad i stakiras gcam gorke su brutalne.. A ja ti ovo kazem kao prrzahtevan koririsnik.. Samo. Ga rootuj i uzivaj za te pare

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ti nemaš ništa od navedenog, ali izgleda da ti opasno baguje touch.
 
Pitanje za vlasnike g6 telefona.

Kako se pokazao na oreo verziji ? Razmatram da ga kupim i nasao sam za 250e verziju sa 64gb i quad dac-om, odlicno ocuvanog.
Posle godinu i po dana zadovoljan sam telefonom. Gcam i vozi. Oreo nije ništa mnogo doneo telefonu sem security patcheva. Baterija je prosecna. Neznam za 250 evra koji su telefoni u opticaju - ali ako mnogo slušaš muziku quad dac će ti značiti. Ja imam non quad dac verziju i zadovoljan sam telefonom. Zavisi šta nađeš u tom cenovnom rangu - recimo da nije za svakoga. Ako (neznam cene) nađeš nokiu 7+ meni je to bolje spakovan telefon.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovoru. DO 250e veliki je izbor telefona, ali ja sam uvek bio ako uzimam da uzmem neki polovni odlicno ocuvani flagship, prosto lepsi je osecaj neko uzeti neki iz srednjeg segmenta za isti novac. Kapiram da su xiaomi redmi note 5 i mi a2 odlicni telefoni (plus su i dosta jeftiniji) ali nemaju tu premijum izradu kao kod ovih. U tom segmentu sam nalazio i moto z koji ima slicne specifikacije plus je i nesto jeftiniji, ali je dizajn narocito kod displeja zastareo sa onim velikim ivicama. Svakako bih ubacio gcam (svuda sam i ubacivao) ali me brine najvise to sad oko baterije i tog usb porta.
 
proveri ti najpre da li uopšte postoje originalne baterije za zamenu, ako nema zaobiđi...džaba ti sve ako ti stave neku kinesku sa pola kapaciteta koja drži do podne...tako sam se ja zeznuo sa lg v20, bitan plus mi je bio što bateriju mogu sam da zamenim, ali pošto lg baš briga da pravi rezervne baterije za njega osuđen sam na kineske sa alija koje su krš...koliko god bio zadovoljan samim telefonom moraćeš da kupiš novi...jer slaba baterija znači i češće punjenje i dopunjavanje što znači da možda brzo dođeš u situaciju da je menjaš...

nadam se da će kod nas telefoni malo više početi da se kupuju gledajući dobru servisnu podršku i dostupnost rezervnih delova...mada, na ovom forumu većina menja telefone na mesec dana pa ih to valjda i ne pogađa toliko :)
 
Posedujem g6 vec 3 meseca i naijskrenije ti govorim da zaobidjes ovaj uredjaj...Da mogu da vratim vreme siguro bih zaobisao g6 i uzeo nesto drugo.
 
Ma odlican telefon,kamera extra display bi mogao biti malo bolji u smislu boja ali sve u svemu dobar mob.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Moze li link od nekog "tazijeg" (novijeg) gcam-a?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Koju verziju preporucujete?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Jel vam radi slabije baterija na oreu na nugatu mi je bolje radila baterija, formatirao ali opet ista prica jel se desava jos nekome to imam G6 H870s ?
 
Nazad
Vrh Dno