Šta je novo?

LG G5

Pa realno LG pravi sve ruznije telefone, g2 I g3 su dosta lepsi od g4, a sad jos I ovo. Smoren izgled, umesto da smisle nesto originalno za senzor otiska, kao sto je npr Sony smislio, a mogli su da iskoriste dugmice na poledjini za senzor kao kod v10. Tako bi bili unikatni, a ovako vec ima mali million telefona sa dugmicima sa strane I senzorom na poledjini....
 
Stvar ukusa - kome se ne sviđa kupi Samsung
 
Pa realno LG pravi sve ruznije telefone, g2 I g3 su dosta lepsi od g4, a sad jos I ovo. Smoren izgled, umesto da smisle nesto originalno za senzor otiska, kao sto je npr Sony smislio, a mogli su da iskoriste dugmice na poledjini za senzor kao kod v10. Tako bi bili unikatni, a ovako vec ima mali million telefona sa dugmicima sa strane I senzorom na poledjini....
A drugi pucaju od inovativnosti [emoji23] Istina je da je Lg prvi imao hrabrosti da istupi sa nekim (ne)standardnim resenjima, koja su inace vrlo funkcionalna.
 
Poslednja izmena:
Neverovatno pa LG je i počeo sa dugmićima na leđima :)
 
Ma ajde, a na svu srecu ja ne koristim g2, nemam u kuci g3 niti 5-6 onih Bello,fino,magna I ostalih oko sebe svaki dan.

Svaka cast lgu da na flagship uvede nesto prvi put. A vec sam dosta puta rekao da su dugmice na poledjini za mene vrh I umesto da nastave tim putem, oni prelaze na nesto sto su furaju
 
Da se telefon dobro pokaze u radu i bar za sto dolara da bude jeftiniji od konkurencije i najmanji problem ce mi biti sto dugmići vise nisu pozadi
 
Ja imam G2 i smatram da nije nesto lep, ali nije ni ruzan, G3 je najlepsi, G4 mi je dizajn u rangu G2, a ovo mi je katastrofa :D
 
Tako se pricalo i za nexus 6p, kolika grba kako je ruzan, pa i meni se nije nesto svidio, bio sam bas ravnodusan, a sad mi se svidjaa itekako. Sto se tice G5 meni je bijeli ok i mislim da ce to uzivo biti 10x bolje.
 
Ako ova kamera iza bude kao na ovom renderu u boji ledja onda ni ona cak nece smetati, verujem da telefon nece biti preterana lepota, ali daleko od toga da ce biti ruzan.
 
Prosek kao i svaki lg. Osim mozda v10 kojeg nigde nema kod nas :D
 
Zanimljivo da jos nema slika g5.. S7 uveliko "izasao" evo sada i m10 koji ni nece biti na mwc-u.. Lepo ga kriju ,ili ce da ga predstave samo na bini bez da mediji imaju hands on posle :)
 
llMfxiC.jpg


:d
 
LG-G5-Spigen-case-render.jpg


Ako bude ovakav prednja strana tipicni lg :)
 
sto ovaj logo ne stave da bude onako ugraviran u plastiku mat mani me hroma
 
Šta mu fali, bez maske u alu kućištu će biti mnogo lepši :)
Koji telefon izgleda lepo u spigen-u...
To jeste po meni najbolja maska koja postoji, ali dodaje mnogo na ivicama i leđima .
 
Ovaj karbon što se vidi, jel to od telefona ili od maske ? Ja bih rekao telefon. :)
 
LG's modular, dual-everything G5 could be one big play for differentiation

http://www.androidcentral.com/lgs-modular-g5-could-be-one-big-play-differentiation

Since the rebirth of the firm's "G" series in 2013 with the LG G2, the company has put being differentiation the heart of its products. The G2 was the first to feature LG's famous rear-mounted buttons. The G3 was the first mainstream Quad HD display phone, and the first with laser autofocus. And the G4 mixed things up with a leather-backed design and impressive RAW photo capabilities. Most recently, the V10 introduced dual front-facing cameras and a secondary ticker display.

"From the marketing standpoint, it was really difficult to differentiate LG phones from others," Woo said, "So from all aspects really, that's how we came up with the buttons on the back."
 
Verovatno.. To jest poled. Valjda ce biti bolji od onog na g flex 2

Jbt,m10 ,g5 i s7 (mi5 mozda ?) svi oled panele. Cim su culi da iphone namerava da koristi oled brze bolje krenuli i oni.. [emoji52]
 
Poslednja izmena:
Ако није закривљен не мора да буде POled, можда је стандардан Amoled.
 
Imaju i neke Lumie sa IPS displejima ovaj fazon (glance).. tako da mozda ovo i nije amoled. Ipak IPS u ovom modu verovatno trosi vise od amoleda..
 
Ne verujem da bi napravili da bude ovakav gif a da se radi o ips. :)

Culi svi apple ganja oled-e pa razmisljaju daj da se reklamiramo da pokusamo da zaradimo ugovor sa jabukom :)

P.s. ima naznaka da m10 ne koristi samsungov amoled,onda ostaje samo lg.
 
Postoje i 2 tajvanska proizvodjaca amoleda a s obzirom na poreklo htc kompanije mozda su nabavili upravo jedan od tih iz TW. A G5 ako ima amoled onda je logicno da je iz LG-a.
 
Koji su to ? Zar nije bilo price da cu tek da krenu u proizvodnju oleda kada potpisu ugovor sa jabukom ? Znam da sam procitao takvu vest,valjda vezano za aoe i jdi.

Kako se zovu ti sa tajvana ?
 
Nazad
Vrh Dno