Šta je novo?

LG G5

Shvatate da komentarišete neki levi 3d render indijca sa 388 pregleda ? :D
Ovo je čisto dobro da se vidi oblik i položaj nekih stvari , a i to je bazirano samo na proceurelim informacijama ...
 
Poslednja izmena:
cisto sumnjam da ce biti nesto drugaciji.
 
Pa dobro to je taj oblik, zadnja strana, ali ne vidim kako može da se vidi lepota uređaja na ovim renderima nekog random indijca školarca :)
Meni bi jedino bilo bolje da je ulaz za slušalice na donjoj ivici umesto gore, ovo ostalo je sve na svom mestu ...
 
Poslednja izmena:
slazem se, ali kazem da je oblik mogao da bude ostriji :) u sustini dizajn mi je ionako u drugom planu :)
 
To je uradio neki naš čovek iz Pančeva :)
Neće biti koža, mada bi zanimljivo izgledala ta kombinacija...
 
Bilo bi bolje bar zbog dugmića ako ništa drugo
 
Zna li se koliko ce da kosta G5?

Nece valjda preko 500-550e...mada realno i to je mnogo :D
 
Kostace verovatno kao i s7. Samo sto ce mu brze padati cena,nadajmo se :)
 
Ja se nadam da će biti malo manja početna cena od S7 :)
 
Bice manja, ali ne puno, treba i LG da krene da dize cene, nažalost. Sad ce imati opravdanje za to, premium izrada konacno, besna kamera, procesor...
 
Zver od procesora. Čini mi se da je pametan potez što izlaze ranije sa telefonom. Većina ljudi koja dolazi na MWC već tada će biti u Barseloni...
 
Poslednja izmena:
Lože Bugari masu :D

UMon4QQz.jpg
K83sGdDL.jpg


http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S7-vs-LG-G5-preliminary-specs-comparison_id78019
 
Uglavnom 21.nam stizu dve zverke, bez sumnje odlicni telefoni, pa ko sta voli. Mislim, sa vec provereno dobrim procesorima, verovatno besnim kamerama, verovatno boljom autonomijom LG i Samsung ce stvarno biti genijalci ako naprave fail negde. Nije ovo kao prosle godine da 810 ne valja pa da mora da se prave kompromisi.

Samo se nadam da ce LG da napravi bar neku pristojnu prezentaciju da prija da se pogleda, ne mora bas onaj Show sto Samsung pravi ali ne mora bas i da nam se javljaju iz podruma nekog kao prosle godine :)
 
Poslednja izmena:
Samo što će S7 imati exynos procesore za Evropu (Snapdragon verzija za Ameriku), a G5 svuda SnapDragon S820 :)
 
Ma biće po neko kao u note 4 temi - od 100 ljudi ako ima njih 4-5 snaprdragon verziju ...
Podrška za Exynos je očajna, tako da će Snapdragon S820 ići kao alva (pogotovo kada se vidi koliko je unapređenje u odnosu na S810) :D
 
koliko ja znam snapdragon 820 ove godine radi samsung pored svog exynosa
 
Maska neka koja otriva zadnju stranu i položaj dugmića...

wMoSWF77.jpg
vADbti4j.jpg
 
Tebi su svi ružni sem onog što ti kupiš
 
Samsung dečak krastavac :D
Ovo nije telefon po 100 put nego slika neke maske za telefon :)
 
Nazad
Vrh Dno