Šta je novo?

LG G4

Jel postoji neka mogućnost da kada koristim Nova Launcher, da mi settings meni (od telefona, ne od Nove) po default - u bude tab view? Ja to svaki put namestim, ali nikako da tako ostane.
 
Jel postoji neka mogućnost da kada koristim Nova Launcher, da mi settings meni (od telefona, ne od Nove) po default - u bude tab view? Ja to svaki put namestim, ali nikako da tako ostane.
Ne vidim kako Nova Launcher može da ima ikakve veze sa tim.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ne znam ni ja, ali to mi se dešava. Kad stavim stock Launcher, settings meni je tabovan, a kad koristim Novu, tada je list view. Mogu da ga promenim u tab, ali se ta promena nikad ne sačuva.
 
kako ulaziš u settings, iz drawera?
šta bude kada ulaziš iz notification panela?
 
Meni se to isto desilo skoro na G2 Mini. Ne znam koja je fora s tim ali kontam da je velika glupost. :D
 
@vojkan
Ladno kad udjem iz notification panela, otvara tabovan settings. Sad tek nista ne kontam.
 
Izgleda imas neko preklapanja framework-a, pa ti negde vuce jedna podesavanja, negde druga...

Sent from my ASUS_Z00TD using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi proveri kolika je vrednost prilikom punjenja telefona u CPU-Z pod opcijom battery pa voltage.
Ima vec par dana puni mi telefon 30% skoro sat vremena,nesto nije u redu.Dal je punjac crko ili je do usb kabla.Puni otprilike istom brzinom kao kad je povezan na komp.A punjac nije uopste topao kao ranije,pre je znao skoro da ze uzari...
 
@vojkan
Ladno kad udjem iz notification panela, otvara tabovan settings. Sad tek nista ne kontam.
Verovatno je do imena activityja koji nova poziva. Igraj se malo sa novom, napravi nov activity za Settings pa vidi da li možeš da napraviš direktno za tabovan. Onda možeš da ga staviš na desktop ako to uspe.
 
Jel moze neko da mi proveri kolika je vrednost prilikom punjenja telefona u CPU-Z pod opcijom battery pa voltage.
Ima vec par dana puni mi telefon 30% skoro sat vremena,nesto nije u redu.Dal je punjac crko ili je do usb kabla.Puni otprilike istom brzinom kao kad je povezan na komp.A punjac nije uopste topao kao ranije,pre je znao skoro da ze uzari...
Isti problem, ja mislim da je crkao punjac, posto mi drugi punjac napuni 100% za sat ipo i sa kablom od lg punjaca

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Care, gde nadje ovaj case ?
Nesto jezivije nisam video u zivotu.
Kao za shemale prostitutke !
 
Poslednja izmena:
Jel ima neke razlike u softveru ili nekih nepovoljnosti sto se tice kupovine LG G4 H818P ili LG G4 H818N Dual sim modela i koji je bolje uzeti od ta dva?
 
Poslednja izmena:
Kakav vam je kvalitet zvuka u toku razgovora na 3g mreži? Imam utisak da mi je zvučnik probio kako je loš kvalitet. Čim se prebacio na 2g zvuk je odličan. Da li da radim factory reset ili sam aktivirao neku opciju iz servisnog menija koja utiče na to.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li ima nekih novosti za lock/unlock?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kupio sam telefon pre nekih pola godine al' u zadnjih mesec dana, kada recimo notifikacija ostane duže upaljena( ne previše, nekih sat vremena, dva), skidanjem iste ostaje urezano u ekran još neko vreme, sličica za viber recimo, ili alarm..
7c553e401d4cbe134757396ebb2f482a.jpg

Ne znam koliko se dobro vidi na slici, da li je jos neko imao sličan problem?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ne vidi se ništa na ovoj slici jer je to hardverski problem. Ne možeš to da uslikaš tako. To je image retention... Imaš i snimak na youtube o tome. Kačio sam već...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
hahahah, a lagano screenshot :d :d
 
Los panel (nista cudno za LG panel). Imam i na M8 retention sa LG Panelom+NovaTek Driver IC na Sense/GPE romovima. Na CM romovima ga nema.

1. Definitivno los ekran
2. Software/kernel
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima...
Nakon 10-ak meseci koriscenja G4, danas je iz cista mira (prilikom navijanja alarma) zablokirao i nakon restarta boot loop...
Da li se jos nekome desilo, gde ste nosili telefon ?

Ovaj je kupljen u prodavnici mob. telefona u Bgd, SN pocinje sa 507.
Problem je sto telefon koristim strogo u poslovne svrhe i sada sam bas u problemu.

Hvala u napred na pomoci.
 
Pozdrav svima...
Nakon 10-ak meseci koriscenja G4, danas je iz cista mira (prilikom navijanja alarma) zablokirao i nakon restarta boot loop...
Da li se jos nekome desilo, gde ste nosili telefon ?

Ovaj je kupljen u prodavnici mob. telefona u Bgd, SN pocinje sa 507.
Problem je sto telefon koristim strogo u poslovne svrhe i sada sam bas u problemu.

Hvala u napred na pomoci.

Malo procitaj iznad sve komentare...maticna crkla, mora de se menja
 
Druze, trenutno sam na poslovnom putovanju i zaista nemam vremena da citam 100 strana u nazad..

Sad sam pogledao, i ovo sto je kod mene ne izgleda bas kao boot loop... kod mene se pojavi LG logo i nakon par sec tel se ugasi... ne vrti mi logo u krug kao sto vidim na snimcima....
android 6.0 je regularno update-ovan, telefon nije rootovan i nista nije cackano na njemu.

Da li je neko menjao maticnu (ukoliko je ona problem) i koja je cena... ? Pitanje je da li je isplativije menjati plocu ili kupiti drugi mob..
 
Pa trebalo bi da reklamiraš, ako imaš makar godinu dana garancije...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Maticna crkla... Ako ti je toalet papir garancija bez fiskalnog pitanje je sta ce biti, ako imas garantni list i fiskalni bez brige..srećno
 
Imam garanciju ali te prodavnice koja pitanje je da li vise i postoji... i ako postoji s njima dok izadjes na kraj... kontaktiracu ih svakako ali cisto da znam da li je to u opste isplativo menjati o svom trosku ako dodje do toga...
 
Vidi s njima mozda i uvaze...nzm koliko je zamena...mozda neko drugi zna?
 
Pokusao sam da nadjem neki info na netu ali bezuspesno... jedino ako je neko menjao pa zna... u svakom slucaju ne ocekujem da je ispod 150 eur...
 
Nazad
Vrh Dno