Šta je novo?

LG G4

Ja sam 4 meseca nosio G4 pravljen pre septembra i bez najmanjeg problema. Nema potrebe za panikom. Pogotovo jer je sve pokriveno garancijom.
 
41h, 4:30h SOT, 10% i upravo stavljen na punjac. Normalna prica, dopisivanje, itd. Sve vreme kombinacija mobile data i wifi. Osvetljenje na auto. Necu vise dosadjivati ovim, jako sam zadovoljan baterijom. U nekim trenucima sam bio nedostupan jer je na poslu slabiji signal, sada mi deluje da toga vise nema. Ne znam da li je do update-a ili do reseta...
Ne zvuci kao marshmallow :)
 
Meni je ocajna baterija nakon stavljanja 6.0 v20d, evo jos jednog SS-ta...
55826ac372836f57707c58ee72e2e8ec.jpg

ffa07ebbfb22020f8ec1f89c6233a58d.jpg

1617cbc643f77beebe41b96fc560c848.jpg


Ne vidim da igde curi baterija...ne moze se vratiti na 5.1 bez root-a?
 
Mozda ti je pojacan prosecan brajtnes ? Na stranu sto je ovih dana mnogo svetlije napolju,plus dan traje duze..
Zato pravo merenje baterije mora da se radi leti :)
 
Poslednja izmena:
Drzao automatsko osvetljenje i na LP i sad na MM, koristim identicno telefon i evo sad na 14%, a pre update-a mi je bio na bar 40-50%.
Probacu da stavim na fiksno osvetljenje, npr na 50% pa da vidim kako se onda ponasa.
 
Poslednja izmena:
Drzao automatsko osvetljenje i na LP i sad na MM, koristim identicno telefon i evo sad na 14%, a pre update-a mi je bio na bar 40-50%.
Probacu da stavim na fiksno osvetljenje, npr na 50% pa da vidim kako se onda ponasa.
Kod mene na fiksno 50 je bolja baterija od lollipopa
Uvek isto držim
 
Drzao automatsko osvetljenje i na LP i sad na MM, koristim identicno telefon i evo sad na 14%, a pre update-a mi je bio na bar 40-50%.
Probacu da stavim na fiksno osvetljenje, npr na 50% pa da vidim kako se onda ponasa.

jesi odradio factory reset nakon prelaska na MM? Jer i ja se razmisljam da ga odradim, nisam, i imam slicne rezultate kao i ti... Nekad cak i gore :D

PS Sad vidjeh na XDA da je izasao MM 20i za neku drugu varijantu g4
"
Flashable 20i Marshmallow Update for the H811 LG G4 is Now Available
"
 
Poslednja izmena:
uradite factory kad prelazite na novu verziju os
 
Meni sve to smrdi da ima neka app koja cima bateriju za tako kratko vreme....
Zar niko vise ne koristi BBS da identifikuje problem ( ako ga ima, naravno) :)
 
jesi odradio factory reset nakon prelaska na MM? Jer i ja se razmisljam da ga odradim, nisam, i imam slicne rezultate kao i ti... Nekad cak i gore :D

PS Sad vidjeh na XDA da je izasao MM 20i za neku drugu varijantu g4
"
Flashable 20i Marshmallow Update for the H811 LG G4 is Now Available
"
Nisam radio factory reset, jos da isprobam sa fiksnim osvetljenjem pa cu onda.
Jel i vama, kada drzite automatic brightnes, se procenti osvetljenja konstantno pomeraju? Na LP ako stavim na 50% i stikliram automatiku drzi na tih 50% ali menja osvetljenje, dok na MM sara procente nezavisno na koliko stavis.
 
Pokazuje na koliko je procenata osvetljenje u tom trenutku, nema više to da regulišeš automatiku da bude svetlija ili tamnija, to je što je.
 
Imam madjara. Izasao mi ota update 20d da li raditi? Prvo punjenje na lp: 4h10m sot za 16h... 6h 3g..10how wifi...ok mi je to..
 
Uzeo LG Quick circle case, iskopao gde ima kod nas u radnji (u NS) da može da se pogleda i proba. Tamno sivi i zlatni sa i bez NFC (za bež. punjenje). 3150 odn. 5190din. Ovaj bez NFC ide sa zadnjom maskom u case (plastičnom), dok za ovaj drugi se skida.
 
zar je moguće da za portugalca još nikako nema update na MM i kako mogu da instaliram update i koji, nemam više strpljenja da čekam
 
I ja se pitam za portugalca, stvarno su neverovatni, kao da je imam telefon za Zimbabve, a ne Portugal...
 
Dobiće ali verovatno kasnije pošto se mm pojavio i u italiji i u Portugalu ali očigledno su vaši sa mreže pa zato nema - možete flesovati u svakom trenutku - isto vam je
 
Poslednja izmena:
Mrdace se ta baterija sigurno, nemoj tako, taman sam poceo da gotivim LG :p
 
Morao bi da bude veći telefon i deblji da bi mogla takva baterija da stane - uporedi sa npr mate 8 koji ima 4000
Ja bih voleo da bude takva pošto će mi sigurno dopasti u ruke g5
 
Ma znam da sam video pre mozda 10-ak dana neku sliku (rumor naravno) gde mu se skida donji deo za ubacivanje baterije ili tako nesto, zato kazem.
 
uradite factory kad prelazite na novu verziju os
znaaaam da je to preporuka generalno, ali isto tako nikad do sad nisam morao to da radim, i nikakvih problema nemam. Baterija mi traje krace nego sto bih zelio, ali recimo koristim i moto 360 uz telefon. Da znam da ima ikakve veze, uradio bih reset, al se bojim da cu samo izgubiti bar dan svog vrememena akajuci se oko toga
Meni sve to smrdi da ima neka app koja cima bateriju za tako kratko vreme....
Zar niko vise ne koristi BBS da identifikuje problem ( ako ga ima, naravno) :)
mislim da ne radi kako treba bez root pristupa? Znam da Gsam ne daje nista od bitne statistike bez roota
Nisam radio factory reset, jos da isprobam sa fiksnim osvetljenjem pa cu onda.
Jel i vama, kada drzite automatic brightnes, se procenti osvetljenja konstantno pomeraju? Na LP ako stavim na 50% i stikliram automatiku drzi na tih 50% ali menja osvetljenje, dok na MM sara procente nezavisno na koliko stavis.
ako odradis, javi jel ima neke razlike :)
Uzeo LG Quick circle case, iskopao gde ima kod nas u radnji (u NS) da može da se pogleda i proba. Tamno sivi i zlatni sa i bez NFC (za bež. punjenje). 3150 odn. 5190din. Ovaj bez NFC ide sa zadnjom maskom u case (plastičnom), dok za ovaj drugi se skida.
brkas nfc i wireless charging :)
 
Imam problem prilikom restartovanja telefona.Tacnije, kada restartujem telefon, jezik se vrati na Srpski.Nisam siguran da li je tako bilo pre update-a na 6.0, ali mislim da nije.
Da li jos neko ima ovaj problem ili mozda da zna u cemu je problem? :)
 
znaaaam da je to preporuka generalno, ali isto tako nikad do sad nisam morao to da radim, i nikakvih problema nemam. Baterija mi traje krace nego sto bih zelio, ali recimo koristim i moto 360 uz telefon. Da znam da ima ikakve veze, uradio bih reset, al se bojim da cu samo izgubiti bar dan svog vrememena akajuci se oko toga

mislim da ne radi kako treba bez root pristupa? Znam da Gsam ne daje nista od bitne statistike bez roota

ako odradis, javi jel ima neke razlike :)

brkas nfc i wireless charging :)
Uradio sam hard reset, mora da se lepo slegne sistem i ocisti od repova lizalice. Postavljao sam rezultat baterije u temi. Ne traje dan, podesi backup na google, posle reseta sam skida sve app, vraca čak i pozadinu koju si imao. Slike i muziku prebaci na pc, vrati sam posle reseta, to bar ne traje dugo. Ne nagovaram te, meni je bolje posto sam odradio reset i tri puta pustio da se baterija isprazni do kraja, nesto kao kalibracija. Verzija kod mene v20d.
 
Nazad
Vrh Dno