Šta je novo?

LG G4

Zar nemaš ovako nešto kad uključiš do not disturb?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1454338679089.png
    uploadfromtaptalk1454338679089.png
    132.6 KB · Pregleda: 119
Plus moze da se namesti da svi pozivi iz imenika prolaze dnd
Ili ako je nepoznat broj a zove dva puta za redom drugi put prolazi zvuk.

d02d86fa5f10df2c0eb2042f3affc8bd.jpg


Stock ,ali opet..
 
Poslednja izmena:
Zar nemaš ovako nešto kad uključiš do not disturb?
do not disturb kad god sam palio, palio sam ga iz onih precica u notification shade il kako se vec zove (meni koji se slajduje sa vrha ekrana) ili jos cesce direktno sa mog Moto 360 sata ,) Bas nisam ulazio u opcije. Lakse bi mi bilo ako ima opcija kao na CM Romovima npr, da svaki dan automatski pali do not disturb u recimo 02h, i gasi ga u 08h. Il da jednostavno daju mogucnost da se iskljuci ta tupava opcija za battery full sound.
Plus moze da se namesti da svi pozivi iz imenika prolaze dnd
Ili ako je nepoznat broj a zove dva puta za redom drugi put prolazi zvuk.



Stock ,ali opet..
danke, ovaj DND se moze ispostaviti korisniji nego sto sam inicijalno mislio :party:
 
If your LG G4 has root, you can remove the sound on full charge by simply going to /system/media/audio/ui/ directory on your device using a file manager app with root access (we recommend the free ES File Explorer app), and delete/rename/replace the FullBattery.ogg file from there.

But if you’re not rooted, you can use tasker to turn off the full charge sound. FPtje has detailed the tasker way on his post on xda, check it out.

Ja sam itekeko zadovoljan baterijom :)
Nemam po 5h SOT, ali pred spavanje sam na 40-50-60 % kako kad , ( 1-2 h razgovora, Viberi, Interneti, novine, FB, TeamViewer bla bla...) ali ga punim ipak za svaki slucaj da imam za sutra dok dodjem sa posla...
Edit: jel ima root za 20d? Ili je to isti onaj za 20a/b/c... da ne mlatnem :)
sad videh da sam se odrutovao :(
 
Poslednja izmena:
Baterija na prvi pogled deluje znatno bolje kod mene. Madjar, 20d. 50% trenutno, 3h sot.
Potvrđujem takođe za bateriju, rumun 20d, za moj način korištenja 2 dana, 2.5-3h sot-a, rekao bih se udvostručilo. Evo trenutno imam 36h korištenja, 2h sot, a baterija na 71%, a isto se ponaša, ne primetim da je sporiji ili nešto. No kad ode do kraja, videću tačno, da nije neki glič zbog prvog punjenja na ovoj verziji.
 
Sa L na M nisam resetovao, sve je radilo super a i mrzelo me zbog app banke, ali sada jesam iako je sve radilo ok.
Baterijom sa za sada potpuno odusevljen. Koriscenje mi je ovih dana specificno, ali je baterija veoma primetno bolja, utisak je kao da je 30-50% bolja (ne duplo, nego za 50%).
 
Nisam nesto primetio da mi je bolja baterija posle zadnjeg apdejta. Rekao bih da je ista. Oko 4h sot-a mog korišćenja. Videćemo kako će se dalje ponašati.
 
I meni isto, ništa bolja baterija oko 4h sot i to uglavnom WiFi...
 
Meni isto radi sareno, nekad je dosta bolja, a nekad ista. Jos imam 2 baterije i isto se ponasaju.
 
Ima li napredka u kameri,kvalitetu fotki?
 
Poslednja izmena:
Meni baterija posle prvog punjenja potpuno identicna, ja je bas ubijem...za 12-13h usage imam 3-3.5 SOT-a..tako je bilo i na 5.1 verziji...telefon imam od septembra i cini mi se kao da je vec malo oslabio kapacitet.
 
E moze,jednu auto daylight fotku i jednu nocno kad budes mogao sa nekim rucno odabranim iso od 100 do 400 recimo.
 
Upalio sam opciju "Nemojte ometati" i podesio "Omiljene stavke" za prioritet.
Problem je što mi viber zvoni kada stigne poruka, pozivi i sms koji nisu od omiljenih stavki ne zvone.


Ako levo od opcije "Nemojte ometati" sa "Zvuka" prebacim na "Vibraciju", poruke sa vibera vibriraju. Ima opcija samo zvono i vibracija.


Viber nije izabran za obaveštenje aplikacija, kao ni jedna druga aplikacija:


Kako je kod vas?
Kako da ućutkam viber?
 
Pa sta znam,nije da nisam zadovoljan,ali mislim da ima prostora da budu bolje jos.Sto se tice dnevnih fotki nije velika razlika u odnosu na G3.
 
Ivane, probaj u postavkama...Aplikacije > Viber, tu procackaj...ili Zvuk i Obavestenje > Aplikacije > Viber...
 
Poslednja izmena:
Koliko se secam viber (jelte jer je bangava aplikacija) zaobilazi DnD pravila.
 
Smanji media volume i vidi jel se utišao tad
 
Sada sam probao i meni kada stigne poruka nema nista, ali kada zovem vibrira. Nisam detaljno zagledao sva podesavanja
 
Nazad
Vrh Dno