Šta je novo?

LG G4

Kakva vam je baterija na 20d? Meni prilicno nedosledna. Jedan dan bez problema 5h sot a nekih dana se jako brzo isprazni. Skoro mi se nije desilo da moram da punim neki telefon dva puta dnevno. Upotreba je tim danima kad je 5h sot i kad se brzo isprazni uglavnom veoma slicna. Aplikacije standardne, osvetljenje na auto.
Mene isto tako zeza od 20d, neki dan izvuce 6h sota, a nekad tako oko 3 i popodne mi je prazan, ne znam dal bi factory pomogao tu...
 
ja imam poljaka, sad provjerio, i nista... Ni OTA, ni LG Air... Moze neki link sa informacijom?


jesi probao da forsiras 2g ili samo 2g/3g kombinaciju?

meni se desava redovno da nakon apdejta predje na APN za 2g/3g, dok Telekom CG ima zasebni APN za 4g... Ako to ne promijenim rucno, desava se ovo sto si ti opisao, kad se nakaci na 4g mrezu, cak sam morao bateriju da vadim

Pa od kada sam dobio 4G teram ga na onu prvu opciju non stop... (GSM/WDCMA/LTE auto).... a ta zamena kartice se poklopila nekako sa 6.0.... pa nisam to sto se desava povezivao sa zamenom kartice i aktivacijom 4G nego sa Update na 6.0....
De pojasni mi malo sta da probam :)
Inace nisam nikakva podesavanja radio u tel za Internet i tako to :)
 
Pa od kada sam dobio 4G teram ga na onu prvu opciju non stop... (GSM/WDCMA/LTE auto).... a ta zamena kartice se poklopila nekako sa 6.0.... pa nisam to sto se desava povezivao sa zamenom kartice i aktivacijom 4G nego sa Update na 6.0....
De pojasni mi malo sta da probam :)
Inace nisam nikakva podesavanja radio u tel za Internet i tako to :)
Stavi ovako uploadfromtaptalk1454175399615.jpg
 
Nemaš-po potrebi možeš da ga ukljucis-verovatno ti nije stalno potreban
Dok ne isprave bug
 
Poslednja izmena:
Pa jedino to....
Hvala, probacu tako da eventualno provalim jel to :)
Hvala na savetu...

Edit:
Jel bese Bender kacio camera mod ? Nesto mi se cini da nemam 1080 @ 60 fps na 20d?
I reinstall sam mod i nemam i dalje...
Jel gresim negde ili je i kod vas tako :) (ko ima mod, OFC)
 
Poslednja izmena:
Pa jedino to....
Hvala, probacu tako da eventualno provalim jel to :)
Hvala na savetu...

Edit:
Jel bese Bender kacio camera mod ? Nesto mi se cini da nemam 1080 @ 60 fps na 20d?
I reinstall sam mod i nemam i dalje...
Jel gresim negde ili je i kod vas tako :) (ko ima mod, OFC)
Moram provjeriti. Novi superdu 2.66 i 2.67 nesto kenjuckaju
 
Evo i za rumuna 20d, skidam. Ima li neke razlike? Da li preko lg bridge skida kdz image, jel ovako nudi nekih 90MB. Svakako ne mislim resetovati fon, osim ako nešto ne radi kako treba.
Jel to tripujem i su dodali neku animaciju kod stiskanja polja u menijima, krug koji se proširi i nestane. Neko je pitao, da kamera i dalje 30fps za 1080p. Voleo bih da su za ovaj stock weather gadget dodali opciju transparentnosti. Kao i sve opcije weather animacija na lock screen-u, a ne samo kad ima padavina. "Mašina" je zver, mogli su još mali poraditi na korisničkom interfejsu, pogotovo mrzim kad oduzmu/izbace neke odlične opcije koje sam voleo na g2.
 
Poslednja izmena:
drage "kolege" dobih telefon na poklon (rodjendan) pre par dana - pa imam par pitanja - znam da imam pretragu, ali za ovu temu ima toliko postova da nisam uspeo da se snadjem :wall:

ovako - kako mogu da saznam odkle mi je telefon - znam da je donesen iz inostranstva, i receno mi je da nije skidan sa mreze, ostalo je nepoznanica

evo informacija sa telefona

Screenshot_2016-01-28-15-12-42.pngScreenshot_2016-01-28-14-56-12.png

da li na osnovu ovoga mogu da dobijem neke informacije ?

instalirao sam LG Bridge i preko njega nemam update na mm - ali mi to nesto i ne znaci preterano

e sad zanimam me da li i vi imate problem sa duzinom trajanja baterije ? ja sam pre ovoga imao 6" telefon sa 3000mah baterijom i to je trajalo skoro dva dana - sad jedva izguram 24h

hvala unapred
 
Lg phone from aplikacija sa marketa
Ili preko imei na npr http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?firmware=1

Pogledajte prilog 191412

isece me ovaj sajt

Je l ovo dual sim g4? Skini ovu app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peamoon.phoneproductioninfo
Pa šalji onda ss
Edit : jest duaĺ, sad vidim status bar

Screenshot_2016-01-30-22-48-33.jpgScreenshot_2016-01-30-22-48-50.jpg

ali ovaj je pronasao da je telefon orginal

ali opet ne vidim odavde nista korisno
 
Mene isto tako zeza od 20d, neki dan izvuce 6h sota, a nekad tako oko 3 i popodne mi je prazan, ne znam dal bi factory pomogao tu...

Ne znam, meni je danas bas brzo umro. Mislio sam da se vratim na lollipop sa rootom pa da pobrisem svo djubre da vidim kako ce onda da radi, ali posto je izasao 20e, sad cu flesnuti njega pa da vidimo kako se ponasa.
 
Koliko vidim na xda se prica da su 20d i 20e ustvari jedno isto samo za razlicite evropske mreze.
 
Baterija na prvi pogled deluje znatno bolje kod mene. Madjar, 20d. 50% trenutno, 3h sot.
 
Ja sam ga veceras stavio pa cu testirati narednih dana, ako je tako to je odlicno.
 
Verzija telefona sa madjarske mreze, kao sto imas na forumu poljaka, portugalaca i sl.
 
Ma znam, ali 6.0 je stigao za Madjara pre mesec-dva :)
zato mi nije jasno :)
 
pitanje: jel ima nacin da se iskljuci onaj zvuk za "battery full", nema potrebe da me budi u 4 ujutro, don't care :D
 
Mene nema šanse da probudi spavam kao top [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Nazad
Vrh Dno