Šta je novo?

LG G4

Ja kada sam uzeo onaj sa plasticnim ledjima, kao kinder jaje. Kozni poklopac popravlja utisak prilikom drzanja, deluje udobnije i kvalitetnije. Mislim da nisam drzao telefon koji deluje jeftinije u ruci od g4 sa plasticnim ledjima.

Koliko je ovo neobjektivno receno.

Uvek moze neko reci to je moje misljenje,meni se tako ucinilo i sl...
G4 uopste ne odaje utisak jeftinog telefona,kad pricamo o telefonima koji su urdjeni od plastike.Pocev od dizajna,koji je za blago zakrivljenim ekranom i ivicama koje prate takvo resenje zaista odlican,pa sve do kvaliteta same plastike i nacina na koji je uklpoljena.Kompaktno i cvrsto deluje.

Plastika kao materijal je iza stakla i metala i tu nema spora,ali se postavlja pitanje prakticnosti takvog resenja na mobilnom telefonu.I to je druga prica o kojoj se moze raspravljati i koja zavisi od afiniteta kao i ranijih iskustava krajnjeg korisnika.Konkretno moje iskustvo sa takvim telefonima je veoma lose.

Kada se u pricu ubaci i kozni poklopac diskusija dobija sasvim drugi smisao.Sa koznim poklopcem telefon ima premium izgled i ostavlja mnogo snazniji utisak.
 
Da ne šaljem 3 pp a svakako se ne radi o konkretnoj radnji/prodavcu pa mislim da se ne krše pravila foruma.

Jednostavno sam stavio oglas na KP a istovremeno "vrebao" po oglasima (KP, MS) ljude koji prodaju G4 sa kožnim leđima i nudio im da kupim. Bordo sam baš tako kupio-čovek prodavao nov telefon sa 2 poklopca, ponudio mu 15e i pristao. Braon mi dečko ponudio na KP za 1500din. :D
 
@v, unuk, sada kada malo bolje razmisliš, setićeš se da si plaćao po četiri crvene i ti. Onda na oglas zvekni ovde za tri crvene, i svi srećni, ovi što su prošli jeftinije, ti što si zaradio :D
 
Ja ne znam kakva si ti kupio ali ispod 4000 nema
Pa nema kod ljudi koji prodaju leđa po više komada. Ali to je suluda cena. Na ebay ima za manje od 20 dolara. Zašto bih plaćao kod nas duplo više? Uostalom, ja sam uzeo od ljudi koji ne prodaju leđa regularno već eto igrom slučaja i gledaju što pre da ih se otarase. Ne može se to tek tako prodati čak ni za 15e, veruj mi.

ivan I. hahah sad će da radi edit :D
 
Nema boljeg (lepšeg) od kožnih leđa. :D Dosta su izdržljivija nego što se priča.
 
Kupio g4 sinoc :), flesao. A root, moze na isti nacin injection u sys image vjerujem
 
Nikad nije kasno. Pikiram nexus 5x takodjer. G4 ima svojih prednosti, n5x svojih. Vise me privlaci nexus5x ali kad mi nije tako blizu dostupan. Samo malo da probam pa cu znati jel to to ;)
Hvala
 
Hvala hvala :)
Nadam se da cemo se i ovdje družiti i pomagati jedni drugima
 
Stavio sam prvo stock 6 preko lgup, onda bootao twrp i flashao taj genisys 3.4
Zasad odlican:), skinuo sam jos par pa cu probavati
 
Kakvi su ti prvi utisci sa telefonom? Jel valja nešto to kinder jaje kako ga je Telep nazvao? :)
 
Odlican mob, leti. Samo moram reci da se osjecam lagano zavaljano. Ja sam kriv jer nisam citao. Na kutiji pise "leather black" a ja dobio samo plastiku. Kaze prodao posebno jer su svi pilali da spusti cijenu. Kad sam to vidio odma mi :(. Al ajd..kupit cu leather black da ga kasnije mogu prodati. Ja kad prodajem to je uvijek ko apoteka ocuvano i cisto pa si mislim da tako svi prodaju.
Mob je extra, samo jedna zamjerka, prije par mjeseci sam testirao kameru na g4 od kolege echoone, sad kad imam g4 ne mogu iste uvjete reproducirati jer mi je slika crvenkasta tj vuce na crvenu. Da li je do MM ili serije ne znam ali cu vratiti na 5.1 pa probati. Netko ima slican problem? Tj nije problem, silim ga u mrtvom mraku na najduzoj ekspoziciji(sto na ranijem testnom modelu nije bio problem)
 
Ne podbadam ja, samo sam iskoristio tvoju terminologiju. :)
 
bender_007 ako te ne mrzi da čekaš , imaš na onom drugom forumu što sam ostavio link za kožna leđa. Nešto ispod 20$. Nema jeftinije online.
 
Može link za ta kožna leđa?
 
Koliko ste sigurni da su ta ledja od 20$ org ? Posto vidim da kinezi valjaju kopije za oko 12$
 
Nazad
Vrh Dno