Šta je novo?

LG G3

Bolje ti vidi G3 temu na XDA forumu :)
 
Poslednja izmena:
Коме смета висока резолуција на Г3 моделу (а било је доста таквих у ранијим постовима) може да купи исти али са екраном од Г2 модела, наравно ако дође до нас. Интересантно је да уз 32ГБ интерне меморије има и слот за мем. картицу.

http://www.gsmarena.com/lg_announces_g3_a_in_south_korea-news-9264.php
 
Poslednja izmena:
... i bateriju od 2160mAh...
*edit - vidim sad u komentarima da je neko napisao da je baterija ustvari 2610mAh... ali i dalje slabo.
 
Trajaće baterija verovatno nesto kao G3 ... nisu mi jasni. Mada mozda postoji ograničeno mesto zbog manjeg ekrana, minimalnih bazela i mogućnosti zamene baterije. Ili je motiv prosto ušteda, tj veća zarada.
Svakako su mogli bar drugo slovo na kraju da izaberu, a ne da se ugledaju na Oppo Find 7a /rolleyes
 
33900 u MTS-u ali ugovor na 3 godine, paket mix net L, na 2 godine tacno 12000din skupllji
 
Poslednja izmena:
to je od 2gb. zanimljivo da imaju obe verzije u ponudi :)
 
******i iz mts uvek kasne. Da sam znao da će da dobiju oba, vratio bih se kod njih sa brojem.
 
Zbog uzetog 50 % popusta na 2 godine sada sebe sutram u Z*****U jer da nisam, sada bi odmah uzeo LG 32GB :'(
 
ge7ezy7e.jpg

Stigao mi je screenknight za ekran i ledja. Platio 4,2 funte stiglo za 5 dana
Ledja sa ovim gube onaj metalni izgled i lice jako na ledja od S3. Ali je zaštita odlična a ergonomija ne promenjena.
Da li je neko rootovao tel. Ja još uvek razmišljam a nema još ništa ni od romova.
 
Poslednja izmena:
^^^

izvini ali je mnogo ružan taj poklopac. Ne bih ja to stavio umesto onog originalnog remek-dela ni pod razno :)
 
Konacno tel stigao u mts... pitanje za ponosne vlasnike istog: kako su zadovoljni pored svih navedenih mana
 
Konacno tel stigao u mts... pitanje za ponosne vlasnike istog: kako su zadovoljni pored svih navedenih mana
Ja ne bih rekao da G3 ima nesto mana, ja bih jedino rekao da je Android jedna velika mana, ali ako hoces Android idi na G3 jer je best-buy u odnosu cena/kvalitet.
 
Kako izgasiti LG Health ako neko zna - disable sam na par mesta ali on i dalje mi broji korake i zdere bateriju...
 
[YOUTUBE]soYUQEcvJJ8[/YOUTUBE]

s801 vs s805
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam sta je lik uradio sa ovim sto ima 801 - sve animacije mu seku i sve je usporeno - kao da ima milion servisa koji rade u pozadini...
 
[YOUTUBE]HCR1fM6TkGc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]QBnUMTRoE7Q[/YOUTUBE]
 
Ja se izvinjavam, ima skoro 100 strana pa ne mogu sve procitati. Da li je neko postavio link sa kog se moze skinuti navigacija za LG G3, tj za tu rezoluciju ekrana?
 
Ljudi da li vam se desava da iz cista mira se restartuje telefon. Meni se desilo par puta kada ga nisam koristio tipa sat dva i uzmem da ga otkljucam, double tap da se upali ekran i on se restart...
 
Od kad sam ga kupio samo jednom je zabagovao dok je bila verzija 10a kamera se zaglupila i nije hteo da ugasi blic restartovao sam ga i od tada nikakvih problema nisam imao.
 
Meni se jednom restartovao isti dan kada sam ga uzeoi jedno 3 puta od kada je na 10g iz cista mira - nit pregrejan nit koriscen. 2 puta kad sam ga isao unlock i jedan put kada je stajao na stolu u standby...
 
Treba danas da idem da pogledam jedan od 32GB, preko oglasa. Na sta obratiti paznju da ne bude da je neka kopija? :)
Svi LGevi su generalno made in korea ili ja gresim?
Hvala!
 
Udjes u opcije i ako je Qualcomm MSM8975AC Snapdragon 801 Quad-core 2.5 GHz Krait 400 onda je to to. To kopije nemaju.
 
Druze u opcijama to lako izmene kinezi. Ne verujem da postoji kopija ali obratis paznju ovako:
Ako ekran deluje los onda je sigurno kopija, pogotovo ako primetis da je manja rezolucija tj da se vide pixeli
Cpu-z - ovde proveris koji cpu ima, ako vec postoji na telefonu obrisi ga, i instaliraj sa marketa obavezno.
Mozes takodje u stock kamera aplikaciji isporbati snimiti slow motioni pustiti ga - ne verujem da kopija to moze.
To je to otprilike ima vrv jos nesto, ali i ovo je dovoljno.
 
Ma ukucati samo secret code za LG i nema da brigas. 3845#*855#

Vidim ja Markoni kupuje se, nisi kao Drvo da stedis :p
 
Nazad
Vrh Dno