Šta je novo?

LG G3

Ne, brate, obično izgura oko 14 dana k'o onaj ericsson na preklop onomad, nego ga ovih dana baš jako arčim.

ok..znači vučeš kamion sa baterijama za sobom :D
Pitam jer imam G2 i iPhone 5S pa upoređujem šta da ostavim za sebe...
 
Trajanje baterije je individualno npr meni na g2 baterija trajala od ujtru skinut sa punjaca do ponoci bude izmedju 20-30% na g3 je malo losije ali sada imam dva bluetoth uredjaja koja su stalno povezana sa telefonom. Dok npr suprugin G2 izdrzi tri dana bez punjenja.
Rezime na prvi pogled baterija je losija nego na G2. G3 dosad tri puta napunjen i zaista se jako brzo puni od 10% do 100% za sat ipo
 
Nisam najbolje razumeo tvoj post.
Na g3 je malo losije ali sada imam dva bluetoth uredjaja itd itd ...
Na prvi pogled baterija je losija nego na g2..

Mozes li otprilike da napises koliko je losija ,okvirno u procentima ? I neki SS bi dobro dosao :)
 
Poslednja izmena:
Meni je na G3 stalno povezana dva bluetooth uredjaj. U procentima razlika oko 15% baterija bolja na G2
 
Ako ako ta verzija neka stiže, biće uskoro na oglasima :)

 
Poslednja izmena:
^^^ najbolji test na engleskom koji sam video, odlicno uradjeno...
 
Meni je jedino Z2 bolji od ovih flagship modela, ali ima prevelike bazele i veću cenu tako da je G3 lepši :)
A i posle odličnog iskustva sa G2 modelom nekako mi se ne menja proizvođač ...

Naravno sve ovo važi kada cena padne na ~ 350 € .
Do tada ništa :)
 
Poslednja izmena:
Meni je jedino Z2 bolji od ovih flagship modela, ali ima prevelike bazele i veću cenu tako da je G3 lepši :)
A i posle odličnog iskustva sa G2 modelom nekako mi se ne menja proizvođač ...

Naravno sve ovo važi kada cena padne na ~ 350 € .
Do tada ništa :)
Ali samo verzija sa 3GB dolazi u obzir!:)
 
E, ja sam se smorio kad sam video da vip ima samo 2gb verziju, ali ovo sljaka kao ludo. Ne znam sta bi taj treci gb ubrzao.

Ono sto je stvarno dobro je dodatnih 16gb bez kartice.
 
Pitanje za vlasnike g3, posto se prica po netu da se gasi telefon sam od sebe - da li se i vama to desava?
 
Meni je jedino Z2 bolji od ovih flagship modela, ali ima prevelike bazele i veću cenu tako da je G3 lepši :)
A i posle odličnog iskustva sa G2 modelom nekako mi se ne menja proizvođač ...

Naravno sve ovo važi kada cena padne na ~ 350 € .
Do tada ništa :)

Ako je verovati internetima, Z2 ima ozbiljnih problema sa pregrevanjem.
 
Poslednja izmena:
Nije to neki problem kao sto je nekad bilo u vreme moje xperie neo. sada je koriscenje resursa kod androida mnogo inteligentnije reseno. Nije ovo issue, imho.
 
O da jeste...
 
Nije to neki problem kao sto je nekad bilo u vreme moje xperie neo. sada je koriscenje resursa kod androida mnogo inteligentnije reseno. Nije ovo issue, imho.

Nije problem, ako bude kostao max 150e. Sve preko nema smisla kupovati kad i kinezi na mnogo jeftinije fonove stave 2gb rama.
Kao da se plase da bi bio mnogo prodavaniji od obicnog g3, pa namerno sakate.
A ume da zafali.2gb je idealno, uvek imas dovoljno, cak i kad maksimalno preopteretis, ostane jos sasvim dovoljno.teoretski 1, 7giga bi bilo savrseno...al ko je lud tako da stavlja ram.
 
Meni je više neverovatno da nema full HD. Pa ko će ovo da kupi pored G2 :smash:
 
Nije problem, ako bude kostao max 150e. Sve preko nema smisla kupovati kad i kinezi na mnogo jeftinije fonove stave 2gb rama.
Kao da se plase da bi bio mnogo prodavaniji od obicnog g3, pa namerno sakate.
A ume da zafali.2gb je idealno, uvek imas dovoljno, cak i kad maksimalno preopteretis, ostane jos sasvim dovoljno.teoretski 1, 7giga bi bilo savrseno...al ko je lud tako da stavlja ram.

Bas tako, kao sto si rekao.

Samo polazim od toga kome je namenjen ovaj telefon. Ti si (za razliku od 95% populacije) well informed customer a verovatno i power user. Takva je vecina nas ovde cim nas Bench spaja :) Onaj ko bude ovaj telefon kupovao ili one zene recimo posto ja te Mini varijante vidjam samo kod pripadnica lepseg pola, zabole uvo za ram i slicno, rutovanje, budzenje itd a posebno za kineske brendove, mislim da ovo nece biti deal breaker uopste.

Kad neko udje i vidi ovaj telefon, i svidi mu se, i jos bude u nekom finom paketu, ne razmislja o kinezima koje mi fanatici nabavljamo ko zna kako. Ko voli bmw boli ga uvo sto za te pare moze da uzme genesis sa full opremom. Karikiram ali to je to.
 
Da ima 2gb rama, mediatek octa soc, 1080p ekran iz g2, 4,7 incha i jos manje bezele uz bateriju od 2800 mah bio bi vrh za nekih 400 evra. Ovako je navlakusa za neupucene kao i svaki android mini sem z1c.
 
@Broz
Istina je to, ali imaš bmw starije godište nov, koji ti nudi više za verovatno iste pare :D
 
kako je to moguce ?!?
pa nema amoled , baterija mu ne drzi 32 dana , brajtnes kao da ne postoji ,napolju ne moze da se koristi itd itd.
 
Nazad
Vrh Dno