Šta je novo?

LG G3

.. ko galaxy nexus sunce ti
 
I sta ce mi 5.5" 2K, 3GB RAM-a, laser... maser... kad ne moze baterija da izdrzi od ujutro do uvece??
 
A citam u komentarima, vecinom ljudi koji su kupili G3 i naravno zustro reaguju, tipa sta ce ti jako osvetljenje, meni je dosta i nekih 20% :D iskljuci sync, stavi da se pali na svaka 2 sata internet, iskljuci ovo, iskljuci ono... Pomislim jesu li ljudi kupili flagship smartphone ili nokiu 3310 ver.2 ...
 
Jeste kupis flagship od 600e i stavis osvetljenje na 20% i iskljucis sve moguce da ti izdrzi jedan dan baterija... super. :lupko:

A za pozive samo da se koristi?? Moze li 2 dana? :d
 
E tu je jedina dobra stvar posto je s801 jako stedljiv za pozive, pa mozes da pricas do sutra, jer je jelte ugasen ekran :d
 
Gde su sad dežurni branioci? Ja kad sam hejtovao ekran da je slabo osvetljen, da ima loš kontrast i da će baterija biti slaba odmah dvoje - troje skočilo na mene da kao to samo korejska verzija ima te probleme i bla, bla, bla :D
 
Ja licno nevidim nikakav problem sa ekranom i osvetljenjem. Naravno da nije najbolji i niko nije ni rekao da Lg G3 ima najbolje osvetljenje ono je prosecno i sto se mene tice sasvim ok ja ekran dezim na 80% . Prikaz slike na ovom ekranu je super i to nemoze niko da ospori. Najveci problem ovog fona je baterija koja je se cudno ponaša npr na od 100-70% izvucem oko 2 sata sota i posle toga pocinje nagli pad. I jos jedna zamerka za ovaj fon je zakljucan bootloader i zasada slaba podrska zajednice. Meni je ovaj telefon dobar a sta neko drugi misli me uopste ne zanima nisam ga kupio da mi stoji na stolu u kaficu i da mi je internet ukljucen samo kad mi zatreba kod mene je sve popaljeno stalno.
uploadfromtaptalk1406738722728.jpg
uploadfromtaptalk1406738743734.jpg
4a3y7a2u.jpg

Ovakvom trajanju baterije mogu da zahvalim i s_gavom vipu sa kojim jedva da imam domet u kuci isto relacija zr-ns jedva pokrivena sa signalom a od tise do zabaljske raskesine internet uopste ne radi. To mi se na telenoru i mts nikada nije desavalo.
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma šta pričate, meni non stop 3g, sve uključeno, osvetljenje na 75-80%, u 21h imam jos 10-20% baterije.
Džabe vam sve što pročitate na netu, dok ga ne budete koristili, nećete imati predstavu o ovom telefonu ubici.
 
Samo ti podeli screenshotove i podesavanja sta koristis tacno od telefona! Ovo kod marinca tek nesto preko 3 sata sot i 10% baterija je ocaj zivi!!
 
Evo okačio je lepo Marinac... To je to, a i Gizmo je radio test i imao telefon, tako da 3 i nešto sata maksimalno... Slabo za flagship, a i u odnosu na konkurenciju...

Tako da možeš ti da pišeš da ga przis, držiš na 100% ekran 3G i sve to kad ljudi kače drugačije dokaze, ali kad se zna sve džaba da braniš, jer to prelazi u laganje i obmanu kako tebi izdržava telefon, a svima ostalima ne izdržava. Jednostavno se sve vidi, ne može se ništa sakriti.
 
Poslednja izmena:
Ako se koristi kao što se smart phone koristi, maksimalan domet je 3:30. Kako god se okreneš dupe je pozadi.
Čitam neke besmislice po stranim forumima koje čak idu dotle da se kunu u preko 5h!?
Ne razumem te ljude zaista. Za one koji gase location, sync, update svega što se apdejtuje i dominantno pričaju, G3 je ok. Za sve ostale postoje mnogo bolja rešenja.
Uostalom, tržište će reći svoje kad krenu rasprodaje malo korišćenih u mint stanju. Ja sam ga zamalo kupio jer mi se brutalno svideo dizajn ali kad sam video sot prešaltovao sam se na GPro 2.
 
Da, retko lep mob. Šteta za displej, ali realno ako bez problema sa rootom može da se smanji na 1080p onda to nije toliko loše. Videćemo
 
Meni ni G2 nije izvlacio 4 sata sota ali je zato pre punjenja ostajao na 30% posto ili manje. Nexus 4 sam u proseku imao 2-3max sota.
Tako da je ovo za mene ok.
Naravno da sam ocekivao bolje ali nisam jos nijednom morao da ga ukljucujem na punjac u autu.
Nemam neku micro sim karticu sa netom da ga isprobam ali ovaj vip signal me stvarno ubija.
Ove slike sto sam goreo okacio slika na kojoj ima oko 2 sata sota je na 68% baterije i posle toga ide vrtoglav pad zasto neznam primetio sam da voltaza baterije jako brzo pada ispod 4000mV.
I jos jedna moja zamerka je na taj laserski fokus jeste on brzi nego na G2 ali daleko od reklame sa tv.
 
Poslednja izmena:
Signal definitivno ima veliki uticaj na bateriju. Evo ja sam na telenoru sa starim, vernim S2. Na poslu u kancelariji je relativno slab signal i većinom Edge, povremeno uhvati H ali samo na kratko. Wifi je takodje slab signal iz susedne kancelarije. Do podneva sa 40 min sot i otprilike toliko razgovora spadnem na 50% baterije. Zadesilo se da sam nedelju ceo dan proveo u stanu gde je dobar signal mreže i Wifi i uvece u 22h sa 1,5h sot i oko 30 min razgovora sam bio na 45%....
Gledao sam ove telefone ne bih li nešto zamenio, ali sam odustao za sada kad sam ovo primetio. Ili su preskupi (S5 a i ružnjikav) ili baterija ne bi bila neki veliki napredak ( G3) ili fali memotije (G2).
Poenta priče je da možda i nije nemoguće 5h sot na G3 u uslovima super signala i malo spuštenog osvetljenja...
 
Samo ti podeli screenshotove i podesavanja sta koristis tacno od telefona! Ovo kod marinca tek nesto preko 3 sata sot i 10% baterija je ocaj zivi!!

Omasili ste poentu - njemu je 3h i 12min SOT, ali je sam ekran potrosio 42% od te potrosnje, sto znaci da je preostalo (vise od polovine) baterije iscrpelo nesto procesorski intenzivno - mozda je covek snimao 4k, igrao igrice i ostalo...
 
Ne daj bože da je snimao 4K... Tad ne bi smeo ni da kacis SS.

Inače LG ima bag u prikazivanju tom njihovom fabričkom, tako da nemoj da se oslanjaš na te procente.
 
Izdrzao je i meni 6 sati sa ekranom na oko 60%. Mada to bese cudan dan, baterija sa 100% na 99% spala tek posle jednog sata a od tih sat vremena 40 minuta sam igrao neku igru. 16gb verzija
 
Stigao ponovo update opet pise power optimization i nesto za googl.
 
realno baterija je na nivou Nexus 5 što i nije toliko loše.. mislim, nije kao vodeći telefoni (m8, s5) ali je prihvatljivo
 
Ja bih voleo da baterija traje 56sot, cisto komfora radi, ali sam ozbiljno zabrinut za gospodu kojima treba 6 sot dnevno... Ljudi imate li shta drugo u zivotu da radite osim drk*nja telefona??
 
Meni ni jedan telefon ne izdrzi preko 4.5sot (z2, s5 ili m8), sluzbeni mail stigne/posaljem preko 50 mailova dnevno, slikam, surfujem, gmail, dosta apps i opet izvucem preko 3h sot od 7h ujutru do 22h uvece, i to na ova tri gore pomenuta uredjaja..g3 ne zelim jer bi u 22h sigurno ostao bez baterije, ako nemam mogucnosti u 22h da dopunim svakako bih pop.zdeo, dok na ova tri ostane 20-40%..
 
Heh to sam i ja hteo da pitam al zaboravih. Praznio sam bateriju pre spavanja samo kad sam tek kupio telefon pa ga cacko non stop. Sad uopste ni ne obracam paznju na nju
 
Ja bih voleo da baterija traje 56sot, cisto komfora radi, ali sam ozbiljno zabrinut za gospodu kojima treba 6 sot dnevno... Ljudi imate li shta drugo u zivotu da radite osim drk*nja telefona??

Nije fazon da gledaš 6 sati u ekran, nego da može baterija da ti izdrži duže u smislu da ne misliš na punjač.

Nije ti se nekad desilo da završiš sa poslom, a da imaš posle toga da se vidis sa društvom ili odete nenadano negde eto tako, a ti nemaš bateriju da bi kasnije zabeležio nešto?

Zato je lepo imati jaču bateriju da ne razmišljaš da li kad dolazis kući sa posla ne možeš da izadjes bez telefona, jer mora da se puni.

ako nemam mogucnosti u 22h da dopunim svakako bih pop.zdeo, dok na ova tri ostane 20-40%..

Ovo...
 
Poslednja izmena:
ebo ih antutu više.. n4 sa 20k radi bolje od svih tih koji bacaju oko 38k.
 
Dzaba to sto se mi smejemo tim glupostima kad po netu mozes da vidis kako se ljudi biju, svadjaju, kolju, odusevljavaju, slave zbog 1k vise u tom nebitnom, ret.ardiranom programu a broj takvih ljudi nikako nije mali :d :d
 
Nazad
Vrh Dno