Šta je novo?

LG G2

Na bijeloj podlozi sa strana imaju male zute linije, predpostavljam da je jos ljudi imalo ovaj problem? Ne smeta jos uvijek ali da li ce se siriti ovo da utopim telefon u radnji gdje sam kupio uz doplatu?
 
Pozdrav svima, evo i ja da se pozalim da odkad sam na ll v30b ,tel se znatno vise greje sto za posledicu ima pojavljivanje zutih mrlja na ekranu ,ima li neko ideju sta uraditi po tom pitanju
 
Ima li neko iskustva kako ostvariti garanciju kod vip-a a nisam ja vlasnik ugovora preko kog se vodi telefon. Kupio tel preko oglasa. Hvala
 
ako imaš fiskalni-odnesi direktno u MESC na Novom Beogradu i to je to
Imam ali za slucaj ako bude fora zamena uredjaja ima da ga ispu*im.. Flesnuo rom i na pocetku dok ono ide azuriranje aplikacija mi se telefon toliko i po prvi put usijao da sada vec primecujem na jednom kraju jedva vidljivu zutu dzidzabidzu.. :-(
 
Imam ali za slucaj ako bude fora zamena uredjaja ima da ga ispu*im.. Flesnuo rom i na pocetku dok ono ide azuriranje aplikacija mi se telefon toliko i po prvi put usijao da sada vec primecujem na jednom kraju jedva vidljivu zutu dzidzabidzu.. :-(
kdz kit kat i vratiš na stock i to je to - meni su menjali aparat koji je na zeninom imenu i nikakav problem nije bio-prezimena su nam različita a na kraju krajeva niko to nije ni tražio
 
Hvala ti puno.. Nego, da li su zahtevali iz poslovnice da ode vlasnik ugovora po telefon ili si u MESC podigao-dobio telefon? Pozdrav i jos jednom ti hvala!
 
Hvala ti puno.. Nego, da li su zahtevali iz poslovnice da ode vlasnik ugovora po telefon ili si u MESC podigao-dobio telefon? Pozdrav i jos jednom ti hvala!
prvi put sam podigao sam u MESCU-u ali to je bilo kad ga nisu dobro napravili pa sam opet vratio - doduše kad sam trebao da uzmem nov otišla je žena pošto sam ja imao druge obaveze
 
Poslednja izmena:
G2

Pozdrav svima, kupio sam danas ovaj telefon I prvi utisci su veoma pozitivni, sve je fluidno i grafički usklađeno.
Trenutno imam ovu verziju sistema (vidi attach)


Da li je to poslednja zvanična verzija sistema? (telefon je uzet u Vip-u)
Da li se i na ovom sistemu može instalirati ona kamera sa xda ili je nepotrebno?
 

Prilozi

  • 11535389_10153384027108536_241529305_o.jpg
    11535389_10153384027108536_241529305_o.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 290
Poslednja izmena:
Drugari, i meni nudi update valjda za lollypop. Ja sam trenutno na 4.4.2 koja sljaka super osim naravno problema oko kamere. Da li da se bakćem da ga upgradeujem ili je bolji kitkat? I ako je lollypop ok, da li možete da mi kažete koji je to fix za kameru? Bio bih vam vrlo zahvalan.
 
Pozdrav ekipi G2,kupih i ja ovaj uredjaj,verzija sa 32GB,momentalno je dobio root,TWRP pa Cloudy G2 2.2 i Xposed................za sada sam zadovoljan.............čekam da prodje nekoliko ciklusa pa da vidim kako će baterija da se ponaša..............
 
Poslednja izmena:
Drustvo imam jedno pitanje oko kamere. Ja imam oficijalni 5.0.2 nikakav root nisam odradio sve je oficijalno, pa me zanima da li bih mogao da stavim taj fix za kameru na ovom oficijalnom 5.0.2 sistemu i ako mogu kako? Da li se isplati da se stavlja taj fix, mislim da li se stvarno vidi razlika u kameri (brzina blica i ostalo) ?
 
Znam da je vec pisano ali ako moze neko da ponovi,
Treba mi icon pack za stock launcher
Hvala
 
Drugari, i meni nudi update valjda za lollypop. Ja sam trenutno na 4.4.2 koja sljaka super osim naravno problema oko kamere. Da li da se bakćem da ga upgradeujem ili je bolji kitkat? I ako je lollypop ok, da li možete da mi kažete koji je to fix za kameru? Bio bih vam vrlo zahvalan.

Moš slobodno da ostaneš na KK, skoro da i nema razlike. Meni je LP rešio problem sa glupiranjem GPS-a kada bi pri pokretanju mapa pokazivao da sam kući pre nego što uhvati poziciju, a i zvuk u slušalici pri telefoniranju je nešto jači. Sa druge strane, ekran je manje svetao, animacije nisu toliko tečne, a i baterija je tu negde, možda malo i slabija. Ako nemaš nikakvih problema, ne vredi se zezati.

Za kameru imaš nekoliko mogućih rešenja, kao recimo Xcam LG. Ako ne fotkaš i ne snimaš video pri slabom osvetljenju, ne moraš ni sa tim da se zezaš, problem je samo snimanje u mraku.
 
Ljudi ako ocu da ubacim oficijalni 5.0 a sada sam trenunto na couydu g 2.2 sta treba da uradim posto jelte ne dobijam nikakav update i koliko je bolje prebaciti ga na 5 .0?
 
Nazad
Vrh Dno