Šta je novo?

LG G2

Pa dobro to je tvoje misljenje, svako ima pravo na isto. Samo znam da uvek uzmem sa ogromnom dozom sumnje tvrdnje lg fanova.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Naprotiv, nisam lg fan(tko je pravio n5x?)
Evo razmatram s7 jer mi se ne svidja g5, samo sam realan. Zato sam bio oprezan u sastavljanju recenice i nisam napisao:"lg g4 pravi bolje slike" nego je politicki odgovor ;)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Hteo sam malo da osvežim telefon, i hoću da flešnem cloudy 2.2 (imam 2.1). Da li da instaliram neki drugi kernel ?
 
Auto fokus na zadnjoj kameri ne radi nikako. Kamera radi, sve opcije rade normalno. Ali nikako fokus, ni manuelni ni auto. Softver ili hardver?
 
Treba da mi stigne novi za 315 e g4 koza ovih dana. Sada mi krivo sto nisam pogledao kakv je taj nexus 5x , a razmisljao sam o note 4 i o nexus 6p. Mislim da mi je ovo najbolja opcija za tu svotu novca . eventualno taj 5x sada cu da pogledam malo sta kazu o njemu . Inace zena i ja smo koristili g2 proteklih godinu i nesto dana . Zadovoljni max, a sto se mene tice vreme je za promenu telfona ne zene , bar ne jos :)
 
Bolje sto nisi otisao na Note 4, najlosiji izbor od svih. 6P svakako najbolji ali i mnogo skuplji. Sluzice taj G4 odlicno. :)

Xperia Z2
 
Probah NDM 5.5 inspired UX Lolipop rom,i iznenadio me i izgledom i brzinom,a cak i baterijom ,u kombinaciji sa dorinmax 10.2 .Al ima jedan ozbiljan problem.Punjenje kad je ukljucen telefon je mnooogo sporo.Znaci ne dok koristimo tel.,nego je dovoljno samo da je upaljen.Kad se ugasi ,puni normalno.Vidim da i ostali imaju isti.Steta jer ima potencijala :) .Vratih se opet na GE ,al ako isprave ovo,verovatno opet prelazim na taj rom.
 
Koji je sada najbolji ROM za G2. Samo da nema preterano losu kameru

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Probah NDM 5.5 inspired UX Lolipop rom,i iznenadio me i izgledom i brzinom,a cak i baterijom ,u kombinaciji sa dorinmax 10.2 .Al ima jedan ozbiljan problem.Punjenje kad je ukljucen telefon je mnooogo sporo.Znaci ne dok koristimo tel.,nego je dovoljno samo da je upaljen.Kad se ugasi ,puni normalno.Vidim da i ostali imaju isti.Steta jer ima potencijala :) .Vratih se opet na GE ,al ako isprave ovo,verovatno opet prelazim na taj rom.
Čudno, kernel valjda kontroliše to..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Trenutno ga i koristim, ali imam osecaj da je Cloudy 2.2 brzi

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Gloudy 2.2. i GE 1.5. za sada najkompletniji.Ostali imaju po nesto ,ali srednja ocena je kod ova dva roma najveca .

Pitanje za ove sto koriste trenutno cloudy 3.3. Jel vama sve ok kod njega,nema usporavanja i laga posle par dana koriscenja ?


@ nightshow Prvi rom kod kog sam naisao na ovakav problem .Ne znam dal je jos neko od vas koristio poslednju verziju tog roma ,i jel imao isti problem ..?
 
Poslednja izmena:
ja mesecima koristim 3.3, i nemam usporavanja i lagova o kojima mnogi pisu .. doduse, imam relativno malo aplikacija, mozda i to pomaze :)
 
drugari a bliss 6.0, jel vredan prelaska sa GE 1.5, prednosti/mane i jel ima neke komplikacije oko flasha?
 
Definitivno najfluidniji rom koji sam koristio dok sam imao G2 svojevremeno. Dvojica drugara imaju G2-ke i koriste isti. Ukoliko ti nije bitno da izvučeš maksimum iz kamere na ovom telefonu, flesuj!
 
@panther
Imao sam ozbiljna usporenja posle mesec dana sa Cloudy 3.3

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ovih dana lutam sa roma na rom,i sinoc naidjoh na CheloZ Team Rom V4 .Verovatno najbrzi i najfluidniji koji sam ja koristio.Svidja mi se i sto je dpi podesen na 380 tako da ima vise prostora,deluje mi kao tablet sad :) .Jedini bug koji sam nasao zasad je to sto kad prebacis kameru na front,zamuti se slika sve dok ne ukljucis blic ,pa ga isklucis,onda sve normalno.Mada meni kamera nesto ni nije potrebna.Baterija mi zasad deluje odlicna.Sve preporuke za ovaj rom.
 
Šta ćeš na stock-based romovima ako ti kamera nije bitna :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da je kod ostalih samo kamera problem,lako bih :) .Probao sam vecinu i ostalih,i kolko se secam ,vecina ima problema sa niskim zvukom,a dobar deo njih ima i jos neke bugove(poput gasenja wirelesa kod cm13) .Uglavnom vise nego kod stock romova.Ako ima neki koji nema probleme koje sam naveo,a ima dobru bateriju,recite :) .
 
Da li zna neko da li GE 1.5 ima podršku za otg?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Pozz skinuo sam GoogleEdition1.5 i kad ga otvorim preko winrar izbacuje neku gresku dok preko 7zip otvori normalno skinuo sam 2x i isto. Fajl je tezak 921mb Capture.PNG
 
Izcekiras md5 samo preko nekog checkera online i uporedis sa onim na XDA i ako je u redu samo flesujes taj zip.

Poslato sa GT-I9300 pomocu Tapatalk-a
 
Pa to vec zavisi od tebe. Ja sam ga licno koristio sa Stock kernelom, posto je Dorimanx bio poprilicno bagovit tad i radio je lepo. Na kraju sam flesnuo Bliss 6.0 i zavrsio zauvek sa Stockom. [emoji4]

Poslato sa GT-I9300 pomocu Tapatalk-a
 
Danas sam flesovao GE 1.5, cloudy me malo smorio i poceo polako opet da laguje pa reko da probam GE. Za sada radi sjajno, jedino sto me buni sto ne mogu custom ikone da stavim. Skinem neki icon pack i kada trebam u podesavanjima da odaberem koju temu da koristi LG launcher nema te opcije, a bila je na cloudy.. Ne skida mi se Nova i ostali, mrzi me da podesavam iskreno..
E da, flesnuo sam i Dorimanx 9.5 za sada sve sljaka perfektno, videcemo kako ce se pokazati GE 1.5.
Stock dizajn me vuce da pazarim 5x u skorije vreme i predjem na stock android :D
 
Nazad
Vrh Dno