Šta je novo?

LG G2

odavde sam skinuo zip twrp 2.8.1.1 i neće da ga flešne :(
jel treba nešto posebno?
 
Poslednja izmena:
Ni meni nije htelo iz prve, kad sam drugi put usao u recovery flesovao bez problema.
 
Ako mislis na brisanje, ides u wipe pa advanced i onda tu stikliras sta hoces da brises..
Ima samo wipe cashe partition i to kada stisnem on nema sta da stiklira neko krene da radi svoje,al problem je st zabode ne uradi do kraja.Cemu sluzi update wipe sto je iznad ovoga
 
Kad izaberes Wipe u glavnom meniju, trebalo bi da ti se prikaze ovo sa slike, i odaberes advanced

TWRP-Recovery-Wipe.jpg
 
Istalirao tu app i ja uopste ne mogu da dodjem dotle,kada idem recovery prvo mi izbaci onaj sto izlazi kombinacijom dugmica onda sam istalirao za model nesto pa je bio crn ekran pa nije bilo mreze,izgleda da ja ovo ne znam krastavac :(
 
Istalirao tu app i ja uopste ne mogu da dodjem dotle,kada idem recovery prvo mi izbaci onaj sto izlazi kombinacijom dugmica onda sam istalirao za model nesto pa je bio crn ekran pa nije bilo mreze,izgleda da ja ovo ne znam krastavac :(
Jel ti rutovan telefon? Ti si izgleda na stock recovery... Ako je rutovan skini autorec aplikaciju, ona ce ti instalirati twrp :)
 
Ljudi napravio vam je bender aplikaciju i to na našem jeziku...
Ne može prostije
 
Jel ti rutovan telefon? Ti si izgleda na stock recovery... Ako je rutovan skini autorec aplikaciju, ona ce ti instalirati twrp :)
Jeste rutovan i jeste stock recovery.sada kada hocu da udjem u recovery pojavi se crn ekran i pise fast started recovery tako nesto i nista se ne dogadja,sada cu to istalirati sto kazes,to ima na gp ili da trazim negde drugde :)
 
Napravio sam hvala vam,sada je kao i vas recovery...zeznuo sam se isao na data pa mi sve pobrisalo :)
Sada je sve u redu,sem posle odradjenog wipe ne mogu da otklucam ekran na dvoklik,mogu da ga zakljucam ali ne i da ga otkljucam zna li ko u cemu je problem.
 
Kucaj u dialer 3845#*802# pa klikni na settings i update touch firmware.
Javi da li je proradilo.
 
Nemam direktni ali kucaj u gugl: bender_007 screen calibrator . i meni je trebao neki dan.
 
Samo da se pohvalim stigao spigen :)
Trebalo je mesec i po dana sa eBay - a ali je vredelo
Stigla i gratis zaštita za ekran
 
Platio sam cenu na sajtu (mislim da je 22$) + 250din (pdv i poštarina)
Mogu da slikam večeras posle posls
Ps. Stavili su cenu 6$ tako da je pdv izašao oko 100din, proverio sam na spigenovom sajtu onaj kod i sve je ok:banana:
 
Poslednja izmena:
Je l' ko na optimus romu koristio remote sa sbb cisko tv box? Na Cloudy romu se flesne ona app i radi, pokusao sam da je ubacim na ovaj rom i nisam uspeo.
 
Na stock radi ok, a i radi sa onim flešovanjem G3 verzije (Cloudyfa romovi)...

Platio sam cenu na sajtu (mislim da je 22$) + 250din (pdv i poštarina)
Mogu da slikam večeras posle posls
Ps. Stavili su cenu 6$ tako da je pdv izašao oko 100din, proverio sam na spigenovom sajtu onaj kod i sve je ok:banana:

Isto tako i u mom slučaju...
 
Poslednja izmena:
Otkud mi 2 camera app u optimus romu? Msm imam i trecu, ali to ne xcam.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417462523992.jpg
    uploadfromtaptalk1417462523992.jpg
    212.7 KB · Pregleda: 171
Nazad
Vrh Dno