Šta je novo?

LG G2

E, hoće, nego glupi VIP nema automatska podešenja, a prvi put nisam lepo ukucao podatke.
 
Hm, zanimljivo. Sad sam proverio IMEI na http://sndeep.info/en i videh da je moj fon pravljen za Ujedinjene Arapske Emirate. Menja li to nešto ili...? Mislim na to da li će raditi u skladu sa našim standardima?
 
Pitam to jer sam imao strašno loša iskustva sa prethodnim telefonom, Xperia P. Elem, sa prethodnim fonom sam imao mreže u VIPu u Kučevu(između Požarevca i Majdanpeka), ali sada kad sam uzeo G2, tamo mreže nemam, tj. pored mreže mi stoji slovo R. Mogu samo da primam pozive i da šaljem i primam poruke, ali ne mogu da zovem. Bio sam u VIPu, promenio karticu u nadi da će se nešto desiti na bolje. Videću u pon da li ima mreže. Pitam se da li je moguće da tako jedan jak fon ne može da ima mrežu, a 3x slabiji fon da? Postavio sam mrežu na GSM only. Ima li neko ideju šta bi moglo da bude ili da menjam operatera?
 
Znam da je R za roaming, ali sa prethodnim fonom sam na tim mestima imao punu mrežu, bez R. To me buni.
 
Sta je ovo prvo na listi
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417339742358.png
    uploadfromtaptalk1417339742358.png
    133.9 KB · Pregleda: 239
klikni i pisaće ti šta je. na developer preview na nexusu 5 je postojao wifi drain koji je uzrokovao taj misc u listi potrošača, posle su u finalnoj verziji to sredili. sad na slimpopu opet to imam ali mi se čini da baterija ne traje ništa kraće nego na stock romu. znači može da bude drain a i ne mora :)
 
Znam da je R za roaming, ali sa prethodnim fonom sam na tim mestima imao punu mrežu, bez R. To me buni.
Jesi li dobijao neko obaveštenje da si u romingu? Nema to veze sa snagom telefona. Možda ti G2 ima neku boljku. Daleko bilo. :)
 
Pise mi ovo sto je na prvoj slici ali ne razumem bas sta to znaci, a baterija mi ja msm normalno traje
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417340518124.png
    uploadfromtaptalk1417340518124.png
    181.4 KB · Pregleda: 227
  • uploadfromtaptalk1417340525861.png
    uploadfromtaptalk1417340525861.png
    98.5 KB · Pregleda: 225
pa eto on izračuna da su svi potrošači koje je mogao da uhvati potrošili recimo 30%, a ti u praksi imaš još 55% baterije, znači otišlo ti je 45%. ta razlika 45-30 = 15% je misc.
 
Jedino sto mi bode oci jeste konektovanje na wifi na g3 romu. Bas je sporo. 20ak sek, a npr s4 za 1s
 
Optimus 1.4.1 je tata za cloudy 2.1 (2.0 je bio ok), uz dorimanx 9.1 (sve default sem swipe to lock na off - da ne bi zezao mini view i fast charge na off da ne bi ogranicavao punjenje na 1600) 0 bugova!
Novi xcam radi kao sat ("mracni" uslovi 1080p 60 ne pada ispod 50fps plus sto kada snimas u 1080p 30 i okines slikanje slika bude 9mpx wide, ne 2mpx... milina) posto optimus nije ubacio advanced driver mora se flesnuti prvo driver pa onda instalirati najnoviji xcam advanced apk.
Bukvalno drugi fon sa ovom kombinacijom. Lizalica ce biti ok kada je neko od njih dvojice portuje, ovo sada je sve nekako polovicno.
 
Optimus 1.4.1 je tata za cloudy 2.1 (2.0 je bio ok), uz dorimanx 9.1 (sve default sem swipe to lock na off - da ne bi zezao mini view i fast charge na off da ne bi ogranicavao punjenje na 1600) 0 bugova!
Novi xcam radi kao sat ("mracni" uslovi 1080p 60 ne pada ispod 50fps plus sto kada snimas u 1080p 30 i okines slikanje slika bude 9mpx wide, ne 2mpx... milina) posto optimus nije ubacio advanced driver mora se flesnuti prvo driver pa onda instalirati najnoviji xcam advanced apk.
Bukvalno drugi fon sa ovom kombinacijom. Lizalica ce biti ok kada je neko od njih dvojice portuje, ovo sada je sve nekako polovicno.
+1
 
Optimus 1.4.1 je tata za cloudy 2.1 (2.0 je bio ok), uz dorimanx 9.1 (sve default sem swipe to lock na off - da ne bi zezao mini view i fast charge na off da ne bi ogranicavao punjenje na 1600) 0 bugova!
Novi xcam radi kao sat ("mracni" uslovi 1080p 60 ne pada ispod 50fps plus sto kada snimas u 1080p 30 i okines slikanje slika bude 9mpx wide, ne 2mpx... milina) posto optimus nije ubacio advanced driver mora se flesnuti prvo driver pa onda instalirati najnoviji xcam advanced apk.
Bukvalno drugi fon sa ovom kombinacijom. Lizalica ce biti ok kada je neko od njih dvojice portuje, ovo sada je sve nekako polovicno.
Ne znam kakva je situacija kod vas ali ja na cloudy 2.1 nisam imao apsolutno nikakvih problema, cak mi je na 2.0 nekad znala da zabaguje tastatura recent app... Nisam imao probl sa onim prikazivanjem memorije itd.
 
Odlucio sam da kdz-ujem na 20h , davno nisam :) ... rootovao sam sa ioroot25 , sa rootchecker proverio , kaze ROOTED , ali nema SUPERSU instaliran ??? Jel to ok ili bi trebao da bude , cini se da je bilo pre.... Jos bih hteo da pitam kako da instaliram ovaj novi TWRP 2.8.1.1 bumped ali preko adb ili nekako..(znam da ima autorec) ali ja bih bas oldschool ako neko zna .
 
Odlucio sam da kdz-ujem na 20h , davno nisam :) ... rootovao sam sa ioroot25 , sa rootchecker proverio , kaze ROOTED , ali nema SUPERSU instaliran ??? Jel to ok ili bi trebao da bude , cini se da je bilo pre.... Jos bih hteo da pitam kako da instaliram ovaj novi TWRP 2.8.1.1 bumped ali preko adb ili nekako..(znam da ima autorec) ali ja bih bas oldschool ako neko zna .

Mislim da ti ovo treba :)
 
Optimus 1.4.1 je tata za cloudy 2.1 (2.0 je bio ok), uz dorimanx 9.1 (sve default sem swipe to lock na off - da ne bi zezao mini view i fast charge na off da ne bi ogranicavao punjenje na 1600) 0 bugova!
Novi xcam radi kao sat ("mracni" uslovi 1080p 60 ne pada ispod 50fps plus sto kada snimas u 1080p 30 i okines slikanje slika bude 9mpx wide, ne 2mpx... milina) posto optimus nije ubacio advanced driver mora se flesnuti prvo driver pa onda instalirati najnoviji xcam advanced apk.
Bukvalno drugi fon sa ovom kombinacijom. Lizalica ce biti ok kada je neko od njih dvojice portuje, ovo sada je sve nekako polovicno.
Svidja mi se ovaj rom samo mi reci sto nece da okrene kameru vec slika samo uspravno takva i slika bude?
 
Nazad
Vrh Dno