Šta je novo?

LG G2

Kakav je Optimusov g3 rom u poredjenju sa Cloudy g3? Ovaj Cloudy 2.1 je bas bagovit.
 
Bas je bagovit i kod mene, 2.0 je fino radio a ovaj katastrofa
 
Poslednja izmena:
Slucajno upalim to da vidim sta je, negde juce oko 4-5 popodne vidim da sam napravio 5934 koraka i skontam da ta glupost non stop radi hahah disable-ovao sam je momentalno :D
 
Komp daleko od kauca? :D Salim se naravno :) Jesi preko titaniuma ili samo iz settingsa?
 
Meni isto zabadaju aplikacije na 2.1 vec par puta sam imao fc
 
bender,reci mi kako se ponasa kamera na tom rom-u u low light-u?
 
Meni se poslednjih par dana na Cloudy G3 2.0 desava da vrlo cesto,kad izadjem iz neke aplikacije direkt na home stranu,weather widget i ikonice reloaduju tj kao da ih ponovo ucitava..Kapiram da to moze da se desi kad izadjem iz neke zahtevnije igre,ali desavalo mi se i da izadjem npr iz neke aplikacije za vesti..Do cega moze ovo da bude?Tj generalno kao da je telefon sporiji u zadnjih par dana...
 
Ja sam imao istih problema na Cloudy 2 da mi vremenom telefon postaje sve sporiji i bagovitiji. Ako bih opet odradio clean instal, telefon opet bude OK, ali opet vremenom pravi probleme. Vratio sam se na stock, za sada firca bas kako treba. :)
 
ixon i zota - rom radi odlicno :)

sto se tice kamere. Pa kao i na cm11 je, srednja zalost.
Upravo sam ga instalirao, totalno kul :) mada sam ostavio full backup od cloudyg3 2.0 na internoj u slucaju da mi nesto bas zafali ili zasmeta :D reci mi samo kako se tebi baterija pokazala za ovo vreme?
 
Poslednja izmena:
bender,reci mi kako se ponasa kamera na tom rom-u u low light-u?
dae6d02c5de96f9de0c739b1da97e1dc.jpg
stock G2 uslikan sa Cyanogen-om u mraku :) oprostite na spamu :D
 
Može li šta da se uradi da se rootovan telefon ne prepoznaje od strane aplikacija kao takav (da se sakrije da je rootovan)!?

Pitam navedeno jer mi SBB d3go aplikacija zbog roota ne radi, pa ako postoji način da se zavara...
 
Može li šta da se uradi da se rootovan telefon ne prepoznaje od strane aplikacija kao takav (da se sakrije da je rootovan)!?

Pitam navedeno jer mi SBB d3go aplikacija zbog roota ne radi, pa ako postoji način da se zavara...

Sve sam probao i nema leba :)
lakše ti je da odeš u supersu i samo isključiš ...
 
Ja sam imao istih problema na Cloudy 2 da mi vremenom telefon postaje sve sporiji i bagovitiji. Ako bih opet odradio clean instal, telefon opet bude OK, ali opet vremenom pravi probleme. Vratio sam se na stock, za sada firca bas kako treba. :)
Ne znam,evo bas baguje..udjem u chrome,otvorim neke 2 prilicno obicne stranice,da izadjem home taster,on radi reload widgeta i ikona..zbog cega li se.ovo desava ima li neko predstavu?Bender,mozda ti?:)
 
Probao sam apk odavde https://github.com/PkmX/lcamera/releases, kaze lcamera is not supported on your device
imaš lollipop? izgleda da je samo za nexus 5 napisao app

ako možete da nađete negde camera FV5 2.2 ona bi trebalo da radi

Ne znam,evo bas baguje..udjem u chrome,otvorim neke 2 prilicno obicne stranice,da izadjem home taster,on radi reload widgeta i ikona..zbog cega li se.ovo desava ima li neko predstavu?Bender,mozda ti?:)

pogledaj u settings/apps/running koliko imaš free memorije
 
pogledaj u settings/apps/running koliko imaš free memorije

Sad sam restartovao tel i ok radi za sada...ali ako se dobro secam,proveravao sam slobodan ram,bilo je oko 300mb minimum,sto ja mislim da je sasvim dovoljno i da ne bi smeo da baguje..ne znam,videcemo kako ce biti narednih dana..
 
Da imam ovaj unofficial cyanogen 12 :)

aj probaj sa play store camera fv5 lite... ranije je u free verziji samo rezolucija bila ograničena, sve ostale ocije su radile, pa vidi da li u S modu (gore levo) možeš da podešavaš shutter speed i dole u dnu ekrana iso


Sad sam restartovao tel i ok radi za sada...ali ako se dobro secam,proveravao sam slobodan ram,bilo je oko 300mb minimum,sto ja mislim da je sasvim dovoljno i da ne bi smeo da baguje..ne znam,videcemo kako ce biti narednih dana..

ako si gledao ovde gde sam ti rekao 300 mb je katastrofa
 
Nazad
Vrh Dno