Šta je novo?

LG G Pro 2

ma vidis da su im sve cene neke nerealne.

Without contract agreement, the G Pro 2 costs 999,900 KRW in Korea, which means about $933. That’s the same price that the curved G Flex had at launch, and is the highest ever for a new LG smartphone. The original G Pro was initially sold for $903 (968,000 KRW), while the LG G2 was offered for $890 (954,800 KRW).

bice to sve ok kad izadje i prodje 2 meseca :)
 
Nije mnogo veci od G Pro tako da kod mene ima prodju ako cena bude OK :)
 


LG G Pro 2 Unboxing and First Impressions

u koreji dobijaju rezervnu bateriju i punjac za nju u pakovanju :) eh..
 
Poslednja izmena:
Lep phone ali bojim se da ce mu nesto nedostajati kao i G2. Koliko vidim po videu OIS ne radi bas sjajan posao a ni autofukus nije mnogo bolji. Mozda nije imao finalni software i neki update ce to da popravi posto od tog "disanja" na videu pripadne mi muka...
 


evo phonearena zakacila i klip reviewa
 
Ako je baterija stvarno takva kao sto kaze onda je veliko razocarenje...
 
da li svi modeli pro serije imaju knock knock otključavanje/zaključavanje?
 
stigao i na nase prostore :) ima na KP za 400e. indijska verzija (4G LTE, D838). Da je 350e bio bi kupljen :) 400e mi je malo mnogo... :(
 
LG G PRO 2

Ima li neko ovaj model? Kao li se pokazao? Ima li negde poređenje displeja sa G2 na suncu?
 
Poslednja izmena od urednika:
Bolji je od G2-e !
Kamera bolja, više rama, sdcard slot ...
Samo je pitanje oko cene :)
 
@Danilo Pantelić , mislim da sam video nove u radnji po 360e, ako je tačna cena. Kamera je bolja, veći je senzor na ovom? Ili misliš što ovaj bez budženja ima 4k?
 
Poslednja izmena od urednika:
Mislim da ovaj senzor ima OIS+ a na G2 je samo OIS bez plusa. A i G2 kamera bez budzenja je veoma loša.
 
Mislim da je isti senzor (1/3'') samo malo noviji i ima poboljsan hdr, verovatno je lg ispravio softverski i ponasanje u low light uslovima. Znaci kamera bi trebala da bude tu negde kao G3, znaci odlicna. Stabilizacija videa nije mnogo bolja od G2, bar ovo sto sam video.

A i G2 kamera bez budzenja je veoma loša.

Da, bas je veoma losa http://connect.dpreview.com/post/2609754690/lg-g2-camera-review

Kilavo se ponasa samo u low light rezimu rada, to treba da se zbudzi ko hoce i ume (konkurencija sa slicnim senzorima radi malo bolje i brze, bez toliko brljanja ali rezultati nisu nesto drasticno bolji). Preko dana je odlicna i uopste nije primetno losija od S4/N3 (losije su panorame ali su i dalje dobre).
 
Poslednja izmena:
Mogao bi biti moj sledeci fon,jedino je pitanje da li bih se navikao na manji ekran :d
 
Video sam slike G2 sa poslednjim 20f + fix xdabbeb 3.2. Dosta je bolje, odlično preko dana (nema mutan gornji levi ugao, što je bio problem), a navodno i popravljeno low light. Testiraću kad navatam vremena na G2. A niko ovde nema LG G Pro 2, iz prve ruke da vidimo, slike i bateriju. Uzeo bih ga kada bi znao da ne treba da se cimam sa fiksevima, ako su ispravili sve sa G2. Gde se može proveriti ima li OIS+?
 
Ja sam kupio ovaj telefon pre nekih 7 dana.Telefon je po meni fantastican.Ja sam uzeo verziju od 32 gb za 365 evra na KP.Baterija drzi oko 2 dana u zavisnosti od toga koliko ga cackam na wifi ili 3g-u ili pustam video sadrzaje.Kamera je i vise nego dobra cak i uvece je fantasticna.Jedino sta mi je mana jeste signal.U poredjenju sa starim HTC wildfire S telefonom mislim da je signal losiji.Tako da negde gde je signal los telefonu pukne mreza skroz dok kod HTC-a ima 1 liniju.Mada kad sam bio na terenu tip je imao iphone 4S i signal je bio bolji na LG G pro 2 nego na iphone 4S.Ako neko ima ideju kako pojacati signal neka napise.Kad bi signal bio malo jaci telefon bi bio savrsen.Mada to sa druge strane i nije mana telefona.Jer mi zivimo u Srbistanu - zemlji u kojoj je najveci procenat mreze iz 1990 godine pa samim tim noviji telefoni nemaju dobar signal.
 
Koliko mu je brzo pala cena,strasne stvari. Realno ko voli phablete ovaj tel je idealan.
 
Nazad
Vrh Dno