Šta je novo?

LG G Pro 2

Upravo tako ,sve zavisi od koriscenja telefona,sta i kako i koliko
 
ne znaci ni meni,pitam cisto informativno. ali svejedno ne moze da bude velikog odstupanja.
 
Ovih dana me golica neki novi telefon.

imam G2 i vrlo rado bih presao na LG G pro 2 zbog dijagonale ekrana, vise RAM-a. bolje kamere, prosirive memorije, i zamenljive baterije.

Gde mi preporucujete da kupim telefon? Do sada sam kupovao u logicshopu, ali mislim da je kod njih 350 eura cini mi se verzija od 16GB sto mislim da je skupo.

Imate li preporuku za nekoga na KP ili neku drugu prodavnicu?
 
Zasto? Sta ti se nije svidelo na G pro 2?

Malo mi je vec dosadio G2 pa sam hteo da ga menjam za nesto novije, ali sad gledam opcije. U igri je g3, s5, mada su oni malo skuplji. Kod LG mi se svidja interfejs, dok mi je kod samsunga on *****ski.
 
Ahaha sta je bolje na G2 ,ajde i to da cujem
I onako sam se svakakvih gluposti naslusao,pa jedna manje vise nista ne znaci
 
Mozda je njemu bolji g2 zato sto je manji uredjaj,pa samim tim laksi za koriscenje,laksi za nosenje...i mozda je baterija bolja na g2,ali za to nisam siguran... osim toga,gpro2 ne zaostaje hardverski ni malo,cak je po nekim stvarima i bolji od g2.
Stiglo mi je kaljeno staklo iz kine pre izvesnog vremena,kupio 11.11 na popustu 50%, za 4 dolara,odlicno je iskrojeno,jako lako se postavlja,ima i onaj zavrsni premaz,oleofobic ili tako nekako
 
Pozdrav ljudi, moj g2 ide zeni tako da treba da pazarim telefon a najblizi sam kupovini gp2...
Interesuju me par stvari:
- Da je neko probao vecu karticu od 64gb?
- Da li telefon "krcka" (zbog ledja koja se skidaju), posto me to izludjuje ;)?
- Da li telefon ima problem sa mikrofonom i kamerom (kao g2)?
Videh da na xda i nema bas puno toga o gp2... menjam romove ali ne toliko cesto a kolega forumas sa ove teme mi rece da xposed radi sto mi u sustini zavrsava posao...
Procitao sam i da lg verovatno nece razvijati ovu liniju telefona sto namece pitanje da li se uopste i isplati kupovina gp2?
Hvala unapred
 
Nisam probao karticu vecu od 64gb
Ne krcka
Nema problem sa mikrofonom i kamerom
Naravno da se isplati ,redak telefon bez mana ,Note 3 bez olovke i sa prijatnijim ekranom i jeftiniji skoro 80 evra
Sa xposed mozes svasta odraditi
Sta LG planira samo oni znaju sve ostalo su nagadjanja
U svakom slucaju bice dugo podrzan od strane istog
 
Naručio sam LG G Pro 2 i stiže u nedelju. Interesuje me šta se sve dobija uz telefon. Na nekim sajtovima sam video da se dobija i rezervna baterija i docking station.
 
To se dobija za F350 korejska verzija(ako i ima za d838 verziju kod nas to neces videti ,jer preprodavci to prodaju odvojeno i zaradjuju dodatni novac)
Za D838 koji si verovatno ti narucio ide,1 baterija ,slusalice sa silikonskim dodacima i punjac sa usb kablom
 
D838 je za azijsko trziste a D837 za evropsko po gsmareni.... da li svi ovde imaju D838?
Da li postoji root i custom recovery za gp2? Izguglah malo i svi se nesto zale da je tesko rutovati telefon i da "valjda" jos uvek ne postoji recovery...
 
Vecina ima d838
Netacno,root je veoma lagano odraditi
Netacno,postoji recovery
 
Pazario večeras gp2 :)
Da li može mala pomoć oko root-a i recovery - a?
Model d838, 32gb
 
Koji je poslednji firmware, ja imam d83810b-466-92...
Jel ima nesto novije, bolje...
 
Pazario večeras gp2 :)
Da li može mala pomoć oko root-a i recovery - a?
Model d838, 32gb
Cestitam
Stumproot moraces koristit opciju bruteforce
Imas na xda ili na mobilni svet tema o g pro 2 objasnjenje
Imas na xda kako se ubacuje recovery,nije velika tema lako ces je naci

Nema nista novije za sada ,ceka se lizaljka
 
Poslednja izmena:
I ja sam pazario juče GP2. Prvi utisci su :zgran::shock::Klanjanje
 
Cestitam kupio si zver,sada ostaje najlepsi deo,da se uziva u njemu
 
Uzeh danas ovaj mobi deluje ok, samo su slike prilicno lose. Ima li neka druga app za kameru ili je ovo maksimum?
 
Slike lose hm,ne znam sta si imao pre ovoga telefona ,ali slike uopste nisu lose
Ako ih gledas na telefonu a dolazis sa amoled ekrana prebaci na komp pa pogledaj onda
 
Malo su mutnjikave. Koristio sam Note 3 pa Note 4. Sa N4 ne moze da se poredi a cak mi i od N3 deluje losije.
 
A to je LG feature. Moraćeš fixeve da vijas. Ako ti je bitna kamera ne ideš s konja na magarca odnosno Samsunga na LG
 
Mislio sam da su se opametili posle G2. Ima li takvih fikseva za ovaj mob? Neka, radije cu da prezalim kameru nego opet na Samsung. Ovaj IPS je veliko osvezenje posle odvratnog Amoleda (smearing me je ubijao).
 
ni ja nesto nisam zadovoljan sa kamerom ako nisu idealni uslovi,a kad je osvetljenje dobro slike su brutalne. video pogotovo.
sigurno da uz malo podesavanja iso-a i ostalih cuda moze da se dodje do mnogo boljih rezultata,krastavac mi smo krivi sto ne znamo lepo da koristimo.
 
20141221135511.jpg

20141221135544.jpg

20141221135550.jpg

20141221135553.jpg


sasvim dobre slike
cak sam sa prvom nesto odradio ali zaboravih sta :)
 
da nije iso? i WB je drugačiji na prvoj i drugoj.

kako si slikao drugu, treću i četvrtu? nije valjda automatika stavila ISO 800 i SS 1/2000?
 
Nazad
Vrh Dno