Šta je novo?

Letv X800 / Letv Le 1 Pro

Dobio sam telefon iz USA jutros. Radi se o LeTv le1 Pro 64 gb..Zlatne boje 4 gb RAM-a. Nov je, neraspakovan...Ubacio sam mu Sim karticu da proverim je li sim free i hvala Bogu jeste.
Zna li neko koliko vredi, i da li mi je bolje da ga zadrzim i prodam svoj Note 4...mislim, koji je bolji?
 
Letv Le 1 Pro je hardverski bolji od tog Note 4. Za kameru nisam siguran. :)
Ja bi za njega trazio 300 evra ako je nekoriscen. A sad koliko mozes dobiti to ces videti vec i sam.
 
Note4 ima bolji senzor kamere ( imx 240 vd 214 ),ovisno što preferiras ( tj.zasićenje boje ) zbog amoled ekrana i bolju softversku podršku,a letv ima jači procesor,vise rama i opet ako voliš ips non amoled onda ima bolji ekran :)

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk
 
Jel neko probao spanjelijev rad?

Ja se nadam da ću narednih par dana imati vremena, i da će žena pustiti da opet formatiram telefon. :)

@dokii
Glavna caka kod TWRP je da posle instalacije umesto klasičnog restarta odmah držiš power i vol+ i da uđeš direktno u TWRP. Inače sistem vrati stock recovery. Ili prosto ubaci Spanjelijev rom.
Efox romovi su, kao i stare Cuoco verzije, puni malware, pa ih treba odmah zameniti.
 
Ja se nadam da ću narednih par dana imati vremena, i da će žena pustiti da opet formatiram telefon. :)

@dokii
Glavna caka kod TWRP je da posle instalacije umesto klasičnog restarta odmah držiš power i vol+ i da uđeš direktno u TWRP. Inače sistem vrati stock recovery. Ili prosto ubaci Spanjelijev rom.
Efox romovi su, kao i stare Cuoco verzije, puni malware, pa ih treba odmah zameniti.
Instalirao sam cuocov twrp i odmah je automatski ušao u twrp pa sam flashao supersu,ali uzalud mi roota,deinstalirao sav bloatware i on nakon par minuta sam krene downloadati sa Google Play storea pa sam morao freezati sa icebox root appom.

Onda ću kroz ovaj tjedan backupirati sve appove titanium-om pa flashati cuocov rom.

Flash je klasika,install zip u twrp,prije toga wipe cache/dalvik i to je to ? Ne treba flashati Google apps ?



Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
MasterChief2, misliš li da bi dobio 300e za telefon koji je prošlogodišnji model, a čiji naslednik može da se kupi za manje od 300e ( http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-letv-max-pro-x910 ) i koji na kineskim sajtovima košta od 155e pa naviše (prosečno 165-170e, pri čemu u proseku carinske dažbine iznose 50ak evra, na osnovu iskustava onih koji su ga kupili), a po našim oglasima se može naći za 220e nov, ili si to samo onako naveo cifru?
 
Poslednja izmena:
Flash je klasika,install zip u twrp,prije toga wipe cache/dalvik i to je to ? Ne treba flashati Google apps ?
Ima google apps ubačene već. Ja obrišem i data, i sistem pre instalacije.
 
MasterChief2, misliš li da bi dobio 300e za telefon koji je prošlogodišnji model, a čiji naslednik može da se kupi za manje od 300e ( http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-letv-max-pro-x910 ) i koji na kineskim sajtovima košta od 155e pa naviše (prosečno 165-170e, pri čemu u proseku carinske dažbine iznose 50ak evra, na osnovu iskustava onih koji su ga kupili), a po našim oglasima se može naći za 220e nov, ili si to samo onako naveo cifru?

CIfru sam naveo na osnovu onoga sto taj telefon nudi, i ja ga ispod 250 evra ne bi dao. :)
Stavio bi 300 i nije fiksno, pa bi videli za koliko bi otisao,
 
Koliko dobijete onda na cuocovom romu kroz dan korištenja,jel se uspije 4 sata sot nagurati sa Wi-Fi/4G ?

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk
 
Ja sam kupio Letv le 1 pro sivu verziju, ali posto sam u medjuvremenu dobio drugi telefon koji mi vise po velicini odgovara tako da potpuno nov i nepaljen letv prodajem za 240 evra. Tako da mislim da vise od 250 eura ne mozes da dobijes za njega.

Pozdrav
 
Hvala,
Sada cu ga ponuditi na KP za 250 eura..
Ipak sam odlucio da predjem na Note 5.
 
Pitanje za vlasnike letve koji koriste dve kartice... Obzirom da je telefon dual-band, da li u toku razgovora sa jednog broja mogu istovremeno da se primaju pozivi sa drugog (signalizira dolazni poziv, tj. poziv na čekanju), a da ne pokazuje da je pretplatnik na drugom broju nedostupan?
 
Imas vec Note 5 pa ces da predjes na njega ili planiras da kupis Note 5 pa predjes?
Ako je ovo drugo po meni je to losa odluka.. :)
Imam Note 4, pa sam mislio da ga prodam kao i LeTv, i onda kupim Note 5.
Zadrzao bih ovaj telefon, ali mi je sve jako konfuzno oko flashovanja romova, pa se plasim kako ce sve ispasti na kraju!
 
Pročitaj temu kao i ja i nema ti sta biti konfuzno.
I da zeznes na najgori mogući način,uvijek se mob može spasiti ;)

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk
 
Procitao sam na prehodnim stranicama da je 32gb verzija verovatno CN, pa da proverim da li je ko naleteo na 32gb US verziju?
155e je ova verzija od 32gb, jos ako je CN pa joj lepo ubacim MM to bi bilo vrhunski :)

Trenutno imam x500 na kom sam polupao staklo, zamenicu ceo ekran pa cu ga dati devojci, a ovaj sam mislio da narucim sebi. Sto se tice prostora nisam preterano zahtevan, bilo bi mi dovoljno 32gb, nemam potrebe za 64gb verziju...

I da li x800 ima brzo punjenje kao x500? Za koliko se napuni baterija?
 
Poslednja izmena:
Pitanje za vlasnike letve koji koriste dve kartice... Obzirom da je telefon dual-band, da li u toku razgovora sa jednog broja mogu istovremeno da se primaju pozivi sa drugog (signalizira dolazni poziv, tj. poziv na čekanju), a da ne pokazuje da je pretplatnik na drugom broju nedostupan?
Ne znam da ti odgovorim, ne koristim dve kartice, samo jednu.
 
Za ovaj je kinez napisao da je internacionalna verzija LINK
Da li je stvarno tako? Kako da znam dal nije US...
 
Ta "internacionalna" je US.
 
Svi ti jeftini 4/64 su US.
 
I šta im je mana u odnosu na china verziju?
Da li je mob previše težak i kakav je za korištenje jednom rukom?
Hvala!
 
Softver, piše sve u temi. Nešto je teži od plastičnog Meizu, meni je to nebitno. Izrada odlična, kao kod daleko skupljih modela.
 
Mozda i uradim tako :)
Moze li neko okaciti linkove gde i sta da skinem, i naravno, postupak flashovanja roma i ostalog sto treba...Znam da ima u predhodnim postovima, ali mi je malo konfuzan raspored..
Hvala svima!
 
Mozda i uradim tako :)
Moze li neko okaciti linkove gde i sta da skinem, i naravno, postupak flashovanja roma i ostalog sto treba...Znam da ima u predhodnim postovima, ali mi je malo konfuzan raspored..
Hvala svima!

https://mega.nz/#!Z90xFAbb!nKv791qJ1uhAEx3V_0VUdrE5r5NqBye38CmFmFN-Ghk

Ovo je @Spanjeli radio. Sacekaj da se on javi da ti kaze kako se instalira..
Ukratko:
Skines, raspakujes, cekiras USB Debugging u opcijama na telefonu, prikljucis telefon i pokrenes neki fajl za instalaciju iz arhive. :)
 
Verovatno, ali ne znam sigurno.
 
Nazad
Vrh Dno